Barion Pixel

Panasonic

 

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

   
 • Panasonic Lumix DMC-GH5 + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup Doprava zadarmo 15150
  Panasonic Lumix DMC-GH5 + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup
  obvykle 6-10 prac.dní

  S Panasonic Lumix DMC-GH5 bude radosť fotografovať. Veď presvedčte sa samy. Ide o naozaj špičkový model, ktorý Vás očarí rovnako po technickej i vizuálnej stránke. Panasonic DC-GH5 ponúka všetko, čo by poriadny fotoaparát mal mať. Vôbec ako prvý sa pýši možnosťou nahrávania videa s rozlíšením 4K/60P. Spoľahlivo tak zachytíte každý moment či okamih v tej najlepšej možnej kvalite. Ak sú Vaše požiadavky vysoké, bez pochýb naplní každú jednu z nich. So snímačom Digital Live MOS a s rozlíšením 20,3 Mpx vytvoríte snímky ohromných rozmerov i videá vo vysokom rozlíšení. Venus Engine 10 procesorom zabezpečuje plynulý, svižný a flexibilný chod za každých okolností. Nemožno opomenúť ani 5-osý stabilizátor obrazu Dual I.S. 2 či technológiu Depth From Defocus. So sériovým snímaním s rýchlosťou 30 snímok za sekundu a s novým režimom 6K Photo vytvoríte dokonalé zábery s 18 megapixelovým rozlíšením. 4K Photo režimom s rýchlosťou 60 snímok za sekundu zachytíte aj rýchlejšie sa pohybujúce objekty. Vyrobený bol z veľmi kvalitných materiálov, čo je zjavné už na prvý pohľad. Pôsobí elegantne a nadčasovo zároveň a navyše je odolný aj voči striekajúcej vode, prachu i mrazom do -10°.


  €1 259
     
  Značka: Panasonic Záruka: 2 roky
 • Panasonic Lumix DMC-GH5 II + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo Doprava zadarmo 17793
  Panasonic Lumix DMC-GH5 II + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo
  obvykle 6-10 prac.dní

  Legendárny zážitok z LUMIX GH5, teraz so živým prenosom! LUMIX GH5 II čerpá z GH5, ikonického fotoaparátu pre profesionálne fotografovanie a natáčanie videa, a pridáva funkcie, ktoré vás vyzvú na najvyššiu úroveň kreativity. GH5 II je schopný bezdrôtového živého vysielania pomocou aplikácie pre smartfóny LUMIX Sync s podporou USB PD vonku alebo vo vnútri. S budúcou aktualizáciou firmvéru bude podporovať káblové streamovanie IP. Video je možné dodať tak, ako je, alebo ako záznam záznamu pre pokročilú postprodukciu.


  €1 499
     
  Značka: Panasonic Záruka: 2 roky
 • Panasonic Lumix DC-GH5S + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup Doprava zadarmo 14523
  Panasonic Lumix DC-GH5S + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup
  obvykle 6-10 prac.dní

  Panasonic GH5S dosahuje doposiaľ najvyššiu citlivosť a najlepšiu kvalitu obrazu v histórii fotoaparátov LUMIX. Umožnuje to kombinácia novovyvinutého vysokocitlivého snímača s technológiou dvojitej natívnej citlivosti ISO a najnovšieho procesora Venus Engine. Duálna natívna citlivosť ISO je revolučná technológia používaná v profesionálnych videokamerách od spoločnosti Panasonic, ktorá ponúka výhody veľmi vysokej citlivosti pri zachovaní nízkych úrovní šumu. Pri bežnej jednoduchej natívnej citlivosti ISO sa úroveň šumu so stúpajúcou citlivosťou zvyšujú. Novovyvynutý obrazový snímač však obsahuje duálne obvody, ktoré pred spracovaním nárastu dokážu prepnúť na vysokú natívnu citlivosť. To znamená, že aj pri slabom osvetlení môžete dosiahnúť nádherný videozáznam s potlačeným šumom.


  €1 649
     
  Značka: Panasonic Záruka: 2 roky
 •  
 • Panasonic Lumix DMC-GH6 + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo Doprava zadarmo 17790
  Panasonic Lumix DMC-GH6 + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo
  obvykle 6-10 prac.dní

  Panasonic Lumix  GH6 spôsobil revolúciu na trhu vďaka svojim filmovým schopnostiam, ako je  5,7K záznam  v 10-bitovom 60p/50p, neobmedzený čas záznamu  10-bit 4:2:2 C4K/4K 60p/50p , interný záznam s kodekmi ProRes 422 HQ a ProRes 422  a oveľa, oveľa viac. Kompaktná konštrukcia bezzrkadlovky vybavená M4/3 snímačom s rozlíšením 25 Mpix, päťosovou (7,5 stupňovou) stabilizáciou obrazu a vstavaným chladiacim systémom sa ukázala ako hit a výborná odozva na potreby filmárov.


  €1 949
     
  Značka: Panasonic Záruka: 2 roky
 • Panasonic Lumix DC-S1R + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo Doprava zadarmo 17293
  Panasonic Lumix DC-S1R + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo
  obvykle 6-10 prac.dní

  Fullframe fotoaparát s rozlíšením 47,3 megapixelov, nahráva video v rozlíšení 4K 60p/50p, funkcia 6K photo, je vybavený stabilizáciou obrazu Dual I.S, ostrie pomoc DFD kontrastnej detekcie, využíva duálne sloty na pamäťové karty XQD hľadáčik s vysokým rozlíšením 5,7 mil. pixelov, 3osý polohovateľný LCD displej s 2,1 mil. bodmi, 100% utesnenie proti vlhkosti a prachu, WiFi, Bluetooth. L-mount bajonet pre objektívy Leica, Sigma a Panasonic.


  €2 899
     
  Značka: Panasonic Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom