Barion Pixel

VIP SERVIS 3 ROKY

VIP SERVIS NA 3 ROKY - spite ako v bavlnke a o nič sa nestarajte - každý problém vyriešime za vás

Pripravili sme pre vás jedinečnú akciu VIP SERVIS 3 ROKY. Táto akcia platí pre všetky fotoaparáty a objektívy objednané u nás v období 1.1.2024 až 31.12.2024.

Pre koho je VIP SERVIS určený a na aké produkty?

VIP SERVIS 3 ROKY je určený len pre súkromné osoby. Nie je možné ho uplatniť pri nákupe podnikateľských subjektov. VIP SERVIS sa vzťahuje na všetky fotoaparáty a objektívy objednané cez internetový obchod www.megafoto.sk v období 1.1.2024 až 31.12.2024.

Kolko stojí VIP SERVIS na 3 ROKY? JE ZADARMO !!!

VIP SERVIS 3 ROKY je úplne zadarmo. Automaticky sa uplatňuje pri objednávkach v období 1.1.2024 až 31.12.2024.

Reklamácie? jednoduchšie to už nejde

Niečo sa Vám pokazilo na fotoaparáte alebo objektíve? Chcete ho reklamovať / opraviť? Žiadny problém, jednoducho nám len napíšte alebo zavolajte a my všetko vybavíme.

Žiadne vypisovačky formulárov, opisovanie sériových čísiel, žiadne hľadanie dokladov, všetko vyriešime za Vás

Všetky starosti nechajte na nás, my to vyriešime.

Do 24 hodín príde kuriér pre reklamovaný fotoaparát / objektív

Hneď po dohode objednávame kuriéra, ktorý príde na druhý deň vyzdvihnúť reklamovaný tovar priamo k Vám. Nikam nemusíte chodiť, nikam nemusíte nič posielať.

Prioritné servisné opravy

Servisné opravy produktov vrámci akcie VIP SERVIS 3 ROKY sa riešia prioritne v autorizovaných servisoch v zahraničí (Rakúsko, Poľsko, Nemecko), ktoré sú oveľa promptnejšie, kvalitnejšie a ústretovejšie ako tie "naše" česko-slovenské.

Bleskové zaslanie opraveného fotoaparátu kuriérom až k vám domov

Opravený fotoaparát alebo objektív okamžite zašleme kuriérom na Vašu adresu. Zásielky sú vždy bezpečne zabalené a poistené v plnej výške ceny produktu.

máte otázky? Píšte, volajte:

Kedykoľvek nás môžete kontaktovať buď mailom na obchod@megafoto.sk alebo cez chat (vpravo dole) alebo telefonicky na 0911 557 951.