Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Panasonic Lumix DC-S1R + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 

Fullframe fotoaparát s rozlíšením 47,3 megapixelov, nahráva video v rozlíšení 4K 60p/50p, funkcia 6K photo, je vybavený stabilizáciou obrazu Dual I.S, ostrie pomoc DFD kontrastnej detekcie, využíva duálne sloty na pamäťové karty XQD hľadáčik s vysokým rozlíšením 5,7 mil. pixelov, 3osý polohovateľný LCD displej s 2,1 mil. bodmi, 100% utesnenie proti vlhkosti a prachu, WiFi, Bluetooth. L-mount bajonet pre objektívy Leica, Sigma a Panasonic.

Panasonic LUMIX DC-S1R bol ocenený titulom EISA AWARD v kategórii „Vyspelý  Full-Frame fotoaparát roku 2019-2020“ | TOUCHIT

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 890
   
Značka Panasonic
Kategória Panasonic
Záruka 2 roky
 

Dokonalé rozlíšenie. Profesionálny výkon.

 
Nový snímač CMOS s rozlíšením 47,3 MP prináša neuveriteľne realistické detaily. Systémy zaostrovania a stabilizácie obrazu zachytávajú každý okamih s ohromujúcou čistotou. Konštrukcia tela plynulo premieňa fotografické zámery na nezabudnuteľné snímky. Vďaka všetkým týmto a ďalším funkciám vás táto celorámová bezzrkadlovka prenesie do sveta vášnivého vytvárania snímok.
 
 
 
 
Celorámový snímač CMOS s rozlíšením 47,3 MP na nekompromisný expresívny výkon
 
47,3-megapixlový celorámový snímač CMOS fotoaparátu LUMIX S1R vytvára mimoriadne detailné a úžasne realistické snímky aj bez antialiasingového filtra. Vďaka asférickej mikrošošovke na čipe a optimalizovanej konštrukcii, ktorá zvyšuje svetlo dopadajúce na fotodiódu, spája tento nový snímač vysoký počet megapixlov s vynikajúcim pomerom svetelnej kondenzácie.
 
Celorámový snímač CMOS s rozlíšením 47,3 MP na nekompromisný expresívny výkon
 
 
 
Krása procesora Venus Engine
 
Snímač CMOS a procesor Venus Engine reprodukujú mimoriadne farebné detaily s prirodzenou textúrou. Vďaka možnostiam Multipixel Luminance Generation a Intelligent Detail Processing budú mať snímky intenzívny jas a kontrast. Funkcia Three-Dimensional Color Control sa vyznačuje bohatosťou farieb a svetelnými prechodmi a vysokopresná funkcia Multi Process NR zaručí, že vaše snímky vyniknú dokonca aj pri nastaveniach vysokej citlivosti.
 
Krása procesora Venus Engine
 
 
 
5-osový stabilizátor obrazu Dual I.S. 2
 
5-osový stabilizátor obrazu Dual I.S. 2 fotoaparátu série LUMIX S ešte výkonnejšie koriguje rozmazanie kombináciou stabilizátora obrazu v tele (5-osového) a optického stabilizátora obrazu v objektíve (O.I.S., 2-osového)*, čo umožňuje používať o 7 krokov pomalšiu rýchlosť uzávierky. ** Ohromujúca sila 5-osového stabilizátora obrazu I.S. v tele s 5,5-krokovou kompenzáciou*** koriguje chvenie pri všetkých objektívoch vrátane tých, ktoré nie sú vybavené funkciou O.I.S.
 
5-osový stabilizátor obrazu Dual I.S. 2
 
 
 
Pokročilá technológia rozpoznávania
 
Superrýchla komunikácia medzi snímačom a objektívom na úrovni 480 snímok za sekundu a technológia DFD (Depth From Defocus) spoločnosti Panasonic prispievajú k tomu, že sa vysokorýchlostné a vysokopresné automatické zaostrovanie trvajúce približne 0,08 sekundy stáva realitou.* Pokročilá technológia umelej inteligencie dokáže rozpoznať nielen ľudské telo, ale aj psovité a mačkovité šelmy a vtáky. Vysokovýkonný systém sledovania zas pomáha neustále zaostrovať na objekt. Okrem toho sa automatické zaostrovanie pri slabom osvetlení vykonáva s pôsobivým krokom –6 EV.
 
Pokročilá technológia rozpoznávania
 
 
 
5 760 000-bodový hľadáčik Real View Finder
 
Hľadáčik Real View Finder má najvyššie rozlíšenie na svete (5 760 000 bodov), čím je najväčší vo svojej triede.* Vďaka vynikajúcej jasnosti máte pocit, že sa na objekt pozeráte vlastnými očami, a pomáha sa sústrediť pri snímaní.
 
5 760 000-bodový hľadáčik Real View Finder
 
 
 
Dvojitá zásuvka na pamäťové karty na flexibilnú správu údajov
 
Odolné telo pre rôznorodé poveternostné podmienky
 
Dvojitá zásuvka na pamäťové karty na flexibilnú správu údajov
 
 
 
Plynulé nahrávanie videí s rozlíšením 4K 60p/50p
 
Kombinácia technológie Panasonic 4K, snímača CMOS a procesora Venus Engine poskytuje veľkolepé video 4K 60p/50p v celorámovom formáte.* Vďaka týmto pokrokovým technológiám vyzerajú aj rýchlo sa pohybujúce scény hladko a prirodzene. Aktualizácia firmvéru na verziu 1.6 umožňuje nahrávanie vo formáte MOV s rozlíšením 5K 30p/25p/24p.
 
Plynulé nahrávanie videí s rozlíšením 4K 60p/50p
 
 
Kategória: Bezzrkadlovky Panasonic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.899 kg
Balenie: i Telo
Delenie: Poloprofesionálne
Bajonet: i L-mount
Rozlíšenie videa: 4K UHD (3840x2160)
Formát snímača: Full Frame
Dotykový displej: Áno
Max. citlivosť ISO: 51200
Min. citlivosť ISO: 100
Rozlíšenie: 24,2 Mpx
Stabilizácia čipu: Áno
Typ hľadáčika: Elektronický
Výklopný displej: Áno
Typ displeja: Dotykový
Rozlíšenie videa: 1080p
Typ pamäťovej karty: SD / SDHC / SDXC (UHS-I), XQD, SD / SDHC / SDXC (UHS-II)
Rozhranie: BlueTooth, Wi-Fi
Funkcie: Detekcia tvárí, Optická stabilizácia
Formát médií: RAW, MPEG4, MP4, MOV, JPEG, AVCHD
Pomer strán snímkov: 16:9, 1:1, 3:2, 4:3
Pomer strán snímača: 3:2
Veľkosť snímača (mm): 35,6 x 23,8
Typ obrazového procesora: Venus Engine
Spôsob merania expozície: Zónové, Stredové, Bodové
Korekcia expozície: ± 5 EV po 1/3 EV
Najdlhší expozičný čas: 30 s
Najkratší expozičný čas: 1/16000
Rýchlosť sériového snímania: 9 sn./s
Typ akumulátora: DMW-BLJ31
Materiál: Horčík
Rozmery (mm): 148,9 x 110 x 96,7
Utesnenie (prach/vlhkosť): Áno