Barion Pixel

Olympus

 

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • Olympus OM-5 OM System + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo Novinka Doprava zadarmo 17934
  Olympus OM-5 OM System + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo
  obvykle 6-10 prac.dní

  OM-5 je fotoaparát s vymeniteľným objektívom, ktorý kombinuje kompaktný, ľahký dizajn a vysoký výkon s príťažlivosťou systému Micro Four Thirds. Kompaktný, ľahký a vysokokvalitný OM-5 možno ľahko vziať so sebou na miesta, ktoré s predchádzajúcimi fotoaparátmi nebolo možné.
  Vydajte sa s OM-5 hľadať svoju ideálnu krajinu a zachyťte nádhernú scenériu, ktorej ste svedkami, bez toho, aby vám niečo uniklo.


  €1 229
     
  Značka: Olympus Záruka: 2 roky
 • 1581468363 IMG 1304678 Doprava zadarmo 16772
  Olympus OM-D E-M1 Mark III + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo
  obvykle 6-10 prac.dní

  OM-D E-M1 Mark III je súčasťou celosvetovo najprenosnejšieho kamerového systému. Ergonomický a ľahký E-M1 Mark III bezproblémovo spolupracuje s  kompaktnými objektívmi M.Zuiko PRO, takže sa budete ľahšie pohybovať, rýchlejšie reagovať a viac si užívať fotografie. Využite najefektívnejšiu stabilizáciu obrazu na svete na snímanie veľkolepo ostrých statických záberov a videí z ruky bez potreby statívu. Najpokročilejšie funkcie OM-D vám pomôžu zdolať tie najnáročnejšie situácie pri snímaní. Odborne vytvorený tak, aby zachytával tie najlepšie snímky na svete. 


  €1 499
     
  Značka: Olympus Záruka: 2 roky
 • Olympus OM-1 OM System + M.Zuiko Digital ED 12-40mm F2.8 PRO II + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo Novinka Doprava zadarmo 17787
  Olympus OM-1 OM System + M.Zuiko Digital ED 12-40mm F2.8 PRO II + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo
  obvykle 6-10 prac.dní

  Vlajková loď OM systému je vybavená najnovšími technológiami v odbore, s ktorými môžete realizovať svoje najkreatívnejšie nápady. Akonáhle ho vezmete ju ruky, užasnete nad kompaktnými rozmermi, skvelou ergonómiou a nízkou hmotnosťou. Osloboďte sa od ťažkých a neskladných fotoaparátov a statívov. Najlepší systém stabilizácie obrazu na svete vám umožní zhotovovať ostré snímky z ruky aj pri slabom osvetlení. Utesnenie proti poveternostným vplyvom vám umožní pracovať bez obáv aj v nepriaznivých podmienkach. Získate rýchlosť a presnosť pre zachytenie neuveriteľných záberov a povznesiete svoje fotografie a videá na novú, vzrušujúcu úroveň.


  €2 699
     
  Značka: Olympus Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom