Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Tamron 35-150mm f/2-2.8 Di III VXD Sony E-mount + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Cestovný zoom objektív, ktorý sa vyznačuje obzvlášť vysokým rozlíšením. Pokrýva najbežnejší rozsah ohniskových vzdialeností od 35 mm širokouhlého po 150 mm teleobjektív a je prvým objektívom na svete s 1 zoomom s počiatočnou clonou F/2 pre bezzrkadlové plnoformátové fotoaparáty so systémom Sony E-mount. Je vhodný pre všetky typické cestovateľské fotografické situácie – od krajiny a architektúry cez portréty a skupinové zábery až po každodenné momentky, dokonca aj pre motívové scény s malým množstvom svetla. Vybavený rýchlym a presným automatickým zaostrovaním s technológiou VXD, vám umožňuje ostro zachytiť každý okamih na obrázku. Inšpirujúca a jedinečná kombinácia veľkého rozsahu ohniskových vzdialeností, vysokej rýchlosti a pokročilej technológie v jednom objektíve otvára novú kreatívnu slobodu.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 679
   
Značka Tamron
Webová stránka značky tamron.sk
Kategória pre Sony
Záruka 5 rokov
 

Krásne obrázky s úchvatnými detailmi

 

 

Veľkolepé detailné zábery – veľmi jednoducho

V 35mm širokouhlej polohe je najkratšia vzdialenosť nastavenia len 0,33 m, čo zodpovedá maximálnemu zväčšeniu 1:5,7. Veľká clona zaisťuje výbornú expozíciu motívu a krásne rozostrenie pozadia. Kombinácia krátkej vzdialenosti a vysokej rýchlosti tiež umožňuje veľa kreatívnych fotografií, ako sú zábery jedla v interiéri.

Spectacular close-ups - very simply

 

Všetky ohniskové vzdialenosti v jednom zoomovom objektíve

S objektívom 35-150 mm F/2-2.8 majú používatelia s jediným objektívom viac možností ako kedykoľvek predtým. Objektív s rýchlym zoomom pokrýva celý rozsah ohniskových vzdialeností od 35 mm širokouhlého záberu až po 150 mm teleobjektív. Z jedného miesta je možné realizovať množstvo rôznych sekcií obrazu – ideálne podmienky pre kreatívne fotografovanie. Na 150 mm môžete dosiahnuť pôsobivé portréty s dokonalou ostrosťou a atraktívnym bokeh efektom s maximálnou clonou F/2,8. Pri 85 mm, užšia blízkosť k fotografovanej osobe dodáva fotografiám ešte intímnejší dojem. 50 mm a 35 mm sú klasické ohniskové vzdialenosti pre fotografovanie krajiny, pokrytia a pouličnej fotografie.

From wide angle to telephoto - all focal lengths in one zoom lens

 

Individuálna konfigurácia pomocou softvéru TAMRON Lens Utility

Objektív je kompatibilný s novým softvérom TAMRON Lens Utility Software, ktorý bol vyvinutý spoločnosťou Tamron na konfiguráciu vašich vlastných šošoviek. Ak je 35-150 mm F/ 2-2.8 Di III VXD pripojený k počítaču so softvérom pomocou samostatne dostupného prepojovacieho kábla TAMRON, je možné individuálne konfigurovať rôzne funkcie a aktualizovať firmvér objektívu.

Individual configuration with the TAMRON Lens Utility software

 

Nový dizajn pre jednoduchšie použitie

Nielen vnútorné fungovanie vysokorýchlostného štandardného zoom objektívu bolo komplexne obnovené v prospech jednoduchšieho používania, ale aj jeho vonkajší obal. Dizajn 35-150 mm F/2-2.8 udáva trend pre nadchádzajúce objektívy Tamron. Krúžky zaostrenia a zoomu majú vďaka novému zvlneniu lepšiu priľnavosť. Na rozdiel od predchádzajúcich modelov sa tubus objektívu vyznačuje aj lesklým povrchom, ktorý je obzvlášť odolný voči poškriabaniu a nečistotám.

New design for more ease of use

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 35-150mm
svetelnosť F/2-2.8
priemer filtra 82 mm
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 21 /15
zaostrovanie AF, MF
min. zaost. vzdialenosť 33 / 85 cm
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 89,2 x 158 mm
hmotnosť 1165g
Kompatibilita pre Sony E