Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Sony SEL 70-200mm f/4 G + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

6 hodnotení
 

Ideálny objektív pre prírodu, šport a iné objekty, ktoré vyžadujú väčšie „pokrytie“. Poskytuje ostrý obraz v celom rozsahu zoomu: od 70 do 200 mm. Vďaka svojim malým rozmerom a hmotnosti sa perfektne hodí do miniatúrnych, plnoformátových tiel E-mount ako je séria A7. Ako sa na produkt série G patrí, umožňuje krásne jemné rozostrenie pozadia.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 249
   
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 3 roky
 

Výnimočná ostrosť

 
V tomto kompaktnom, ľahkom objektíve s pevnou maximálnou clonou F4 je použitá najmodernejšia optika. Poskytuje vám atraktívny, výrazný obraz, ktorým sú známe všetky produkty série G. Výroba šošoviek „G Lens“ prebieha podľa prísnych noriem. Individuálne testy každého exemplára zaručujú konzistentnú, vysokú kvalitu obrazu a výsledný tvorivý potenciál.
 
Sony FE 70-200mm f/4 vs f2.8
 
 
 
Optimálna ostrosť a bokeh efekt v jednom objektíve
 
Kombinácia presných AA (pokročilých asférických) šošoviek, skla Super ED a povrchovej úpravy Nano AR s pokročilou optickou konštrukciou zaisťuje vysoké rozlíšenie celého obrazu bez ohľadu na nastavenú ohniskovú vzdialenosť. Výrazové možnosti umocňuje 9-lamelová kruhová membrána. Pomáha vytvárať atraktívny, mäkký rozostrený vzhľad s prirodzenými odleskami.
 

 

 
 
Ľahkosť, mobilita a pohodlné ovládanie
 
Tento kompaktný, ľahký a praktický objektív so zoomom E-mount sa perfektne hodí k plnoformátovým telám Sony A7. Výhodou objektívu je systém vnútorného zaostrovania, vďaka ktorému má objektív pevnú dĺžku. Všetky ovládacie prvky vrátane prepínača podržania zaostrenia a obmedzovača rozsahu zaostrenia sú navrhnuté tak, aby sa dali intuitívne používať. V dôsledku toho sa používateľ môže sústrediť iba na obrázok.
 
 
 
 
Vždy ostré a jasné
 
Vstavaná stabilizácia obrazu Optical SteadyShot kompenzuje otrasy fotoaparátu pri snímaní z ruky a zabraňuje rozmazaniu. Uľahčuje zhotovovanie ostrých a jasných fotografií pri väčších ohniskových vzdialenostiach a v slabo osvetlených miestnostiach. Netreba teda zvyšovať citlivosť ISO a riskovať nadmerný šum.
 
 
 
 
Režimy posúvania
 
Prvý objektív série A, ktorý je vybavený spínačom stabilizácie obrazu. Novinkou je aj režim, ktorý prispôsobuje činnosť stabilizátora Optical SteadyShot panorámovaniu. Umožňuje horizontálne posúvanie objektívu počas záznamu obrazu a efektívne kompenzovať účinky vibrácií v iných smeroch.
 
 
 
 
Pevná maximálna clona F4
 
Maximálna clona objektívu zostáva rovnaká v celom rozsahu zoomu, od 70 do 200 mm. Vďaka tomu môžete svoje zábery ľubovoľne komponovať bez toho, aby ste museli premýšľať o úprave nastavenia expozície.
 
 
 
 
Nano AR povlak
 
Vrstva objektívu je navrhnutá tak, aby zabezpečila presnú priepustnosť svetla a zároveň zabránila nežiadúcim odrazom. Výsledkom je zlepšenie kontrastu a celkovej kvality obrazu. (1. Nano AR povlak / 2. Sklo / 3. Prepustené svetlo)
 
 
 
 
Deväťlamelová kruhová clona
 
Unikátna kruhová 9 lamelová membrána si zachováva takmer dokonale guľatý tvar aj na dvoch dorazoch. Výsledkom je jemnejší a prirodzenejší vzhľad neostrých častí obrazu a umožňuje lepšiu kontrolu hĺbky ostrosti.
 
 
 
 
Dva lineárne motory
 
Objektív Sony SEL70200G zaostruje rýchlo a presne vďaka dvom lineárnym motorom. Ich tichý a plynulý chod je veľkou výhodou pri natáčaní videosekvencií, snímaní rýchlych akcií a v akýchkoľvek podmienkach, kde sú potrebné časté a rýchle zmeny zaostrenia. Vnútorný systém zaostrovania eliminuje pohyb šošovky pred šošovkou, zmenšuje celkové rozmery a uľahčuje používanie príslušenstva: clony a polarizačné filtre.
 
Terejové

 

 
Spoľahlivosť a pohodlie za každých podmienok
 
Spoľahlivý výkon v rôznych, dokonca aj drsných podmienkach je spôsobený konštrukciou, ktorá zabraňuje vniknutiu prachu a vlhkosti do šošovky.
 
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 70 - 200 mm
svetelnosť f4
priemer filtra 72mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 15 / 21
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 4 - 1,35 m
slnečná clona áno (ALC-SH133)
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 80 x 175 mm
hmotnosť 840 g (bez držiaka)
Kompatibilita Sony E
puzdro áno
Hmotnosť balenia 1,1 kg