Barion Pixel
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Sony FE 50 mm f/1.4 GM + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Najnovšia technológia objektívov od spoločnosti Sony prináša výnimočné rozlíšenie a rozostrenie (bokeh) v kompaktnom objektíve s nízkou hmotnosťou. Výnimočné automatické zaostrovanie, plynulé ovládanie a spoľahlivosť sú čerešničkou na tomto inovatívnom štandardnom pevnom objektíve s veľkou clonou.

Festbrennweiten-Objektive 2023 – EISA Awards 2023-2024 - fotoMAGAZIN

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 429
   
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 2 roky
 

 

 
Neuveriteľná kvalita G Master v celom rozsahu obrazu
 

Dva prvky XA (mimoriadne asférické) s vysokou presnosťou účinne napravujú skreslenie a väčšinu typov aberácie. Tento nový dizajn obsahuje prvok zo skla ED (maximálne nízke rozptýlenie) kvôli potlačeniu chromatickej aberácie. A s našim originálnym Nano AR Coating II na povrchu objektívu sa výrazne znižujú interné odrazy, ktoré môžu spôsobiť odlesky a závoje.

Vysoké rozlíšenie zobrazené na portréte ženského objektu

 

 
Inovatívna optika a clona F1,4 prináša neuveriteľné rozostrenie.
 

Inovatívna optika a maximálna clona F1,4 spolu prinášajú neuveriteľné rozostrenie (bokeh). Hlboké, krémové rozostrenie pozadia a popredia pri F1,4 je ideálne na zvýraznenie portrétov objektov naproti ich pozadiu. Pokročilé funkcie, ktoré prispievajú k super kvalite rozostrenia, obsahujú prvky XA (extra asférické), ktoré účinne zabraňujú kruhovému rozostreniu a starajú sa o optimalizáciu sférickej aberácie počas dizajnu a výroby.

Príklad vyjadrenia rozostrenia (bokeh)

 

 
Ľahký a kompaktný objektív s neuveriteľným výkonom
 

Prvky XA (mimoriadne asférické) precízne umiestnené v inovatívnom dizajne, výkonné lineárne motorčeky XD a najnovšia kompaktná jednotka kruhovej clony spolu fungujú v objektíve s veľkou clonou a vysokým rozlíšením s vonkajším priemerom len 80,6 mm a dĺžkou 96,0 mm, pričom váži len 516 gramov (18,3 unce). Vďaka jedinečnému zjednoteniu mobility a výkonu pri slabom svetle je ideálnou voľbou pre čokoľvek od portrétov po momentky.

Objektív nesený v ruke

 

 
Rýchle, presné a tiché AF a sledovanie pre foto a filmy
 

Výkonné lineárne motorčeky XD (extra dynamické) od Sony a pokročilý algoritmus ovládania poháňajú skupinu zaostrovania objektívu a zaistia plynulé zaostrovanie s odozvou. Šum a vibrácie sú minimálne pre zdokonalenú a tichú činnosť AF, čo môže byť veľkou výhodou pri snímaní filmov. Objekty vo filme sa plynule zachytávajú a sledujú aj pri snímaní rýchlosťou 120 sn./s a vyššou. 

Ilustrácia aktívnych členov

 

 
Intuitívne ovládanie, ktoré zachytí pohľad tvorcu
 

MF s lineárnou odozvou poskytuje odozvu, ktorá konkuruje mechanickým objektívom a má dostatočnú odozvu na vytvorenie plynulého zaostrovania pre filmy. Zámok clony sa dá zamknúť, aby sa prstenec clony buď zastavil v polohe „A“, čím sa zabráni neželaným zmenám, alebo sa dal manuálne nastaviť od F1,4 do F16. Dve nastaviteľné tlačidlá na podržanie zaostrenia a prepínač režimu AF/MF poskytujú všestrannosť.

Záber snímajúceho používateľa

 

 
Vynikajúca spoľahlivosť v každom prostredí a každej situácii
 

Predný prvok objektívu má fluórovú povrchovú vrstvu, ktorá odpudzuje odtlačky prstov, prach, vodu, olej a iné nečistoty a umožňuje jednoduchšie čistenie, ak sa takéto nečistoty dostanú na povrch objektívu. Vyhotovenie odolné proti prachu a vlhkosti ponúka spoľahlivosť pri použití vonku v náročných podmienkach.

Ilustrácia fluórovej povrchovej vrstvy

 

Najdlhšia ohnisková vzdialenosť (mm): 50
Značka: Sony
Bajonet objektívu: Sony E
Poistenie PL: 50
Stabilizácia obrazu v objektíve: Nie
Ohnisková vzdialenosť (mm): 50
Typ objektívu: Normal
Minimálna ohnisková vzdialenosť: 50
Minimálna clona (f/):
Min. vzdialenosť ostrenia (cm): 45
Maximálne zväčšenie (x): 0,15x
Slnečná clona v balení: Ano
Statívová objímka: Nie
Priemer filtra (mm): 72 mm
Kompatibilný s Full-frame: Ano
Hmostnosť objektívu: 518
Svetelnosť: f/1.4
Vlastnosti objektívu: Full-frame kompatibilné
Typ zaostrenia: Automatické a manuálne
Zoom alebo pevný objektív: Pevná optika