Barion Pixel
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Samyang AF 35 mm f/1.4 II Sony E-mount + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Vďaka vynikajúcemu optickému výkonu a svetelnosti F1,4 teraz môžete zachytiť farebný každodenný život.
Výkon automatického zaostrovania, ktorý je rýchlejší a presnejší ako predtým s použitím motora STM, poskytuje najlepšie výsledky nielen pri fotografovaní, ale aj pri nahrávaní videa.
Okrem toho funkcie „Vlastný prepínač“ a „Tlačidlo podržania zaostrenia“ pridané na maximálne pohodlie používateľa vám umožnia užiť si zábavu pri fotografovaní.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€679
   
Značka Samyang
Kategória pre Sony
Záruka 2 roky
 
Vynikajúce rozlíšenie s veľkou clonou F1,4
2 ASP (asférické) a 2 HR (vysokorefrakčné) prvky v tomto novom objektíve AF 35 mm F1,4 FE II poskytujú úžasný kontrast a úžasné rozlíšenie. Pokročilá technológia povrchovej úpravy Samyang zachováva vynikajúcu čistotu obrazu aj v náročných svetelných podmienkach. Ostrosť od rohu k rohu je zachovaná aj pri maximálnej clone, takže optický výkon je konzistentný pri všetkých nastaveniach expozície.
 

 

Extrémne malá hĺbka ostrosti s rafinovaným krásnym bokehom

Maximálna clona F1,4 uľahčuje zachytávanie čistých snímok pri slabom osvetlení a úžasných rozostrených snímok. Dizajn kruhovej clony s 9 lamelami vytvára úžasné krásne rozmazané pozadie v úzkej hĺbke ostrosti. Jeho hladký bokeh a rozmazané pozadie môžu nechať objekty vyniknúť na snímkach s hlbokým rozmerovým dopadom.

 

Rýchlejší, precíznejší a tichý výkon automatického zaostrovania

Lineárny krokový motor (STM) spoločnosti Samyang poskytuje vysoký ťah potrebný na rýchle, presné a tiché automatické zaostrovanie a sledovanie, čím maximalizuje výhody fotoaparátov Sony s bajonetom E. V porovnaní s predchádzajúcim AF 35 mm F1,4 FE je tento nový AF 35 mm F1,4 FE II optimalizovaný nielen na fotografovanie, ale aj natáčanie videa minimalizáciou vibrácií a hluku. Vďaka presnému a rýchlemu sledovaniu objektu AF funguje ticho a plynulo aj pri snímaní videa. Linear STM od Samyang uspokojí fotografov aj kameramanov tichším a presnejším ovládaním skupín zaostrovacích šošoviek.

 

Krátka minimálna ohnisková vzdialenosť 0,29 m

Minimálna ohnisková vzdialenosť je len 29 cm, vďaka čomu je objektív ešte univerzálnejší. Je možné vytvárať pôsobivé zábery zblízka, dokonca aj malé detaily, veľmi blízko objektu. S krátkou minimálnou ohniskovou vzdialenosťou a veľkou clonou môžete získať detailné zábery zvýraznením objektu s hladko vyjadreným pozadím!

 

Vylepšená prevádzka

Medzi dôležité funkcie patria: Prispôsobiteľné 1/ Tlačidlo podržania zaostrenia a 2/Vlastný prepínač. Celkovo ide o objektív, ktorý spĺňa profesionálne požiadavky na ovládanie a spoľahlivosť pre fotografie aj videá.
 
Tlačidlo podržania zaostrenia
Stlačením tohto tlačidla na objektíve zostane objektív uzamknutý na túto zaostrovaciu vzdialenosť. Funkcie, ako je Eye AF, môžete priradiť v nastaveniach na tele fotoaparátu.
 
Vlastný prepínač
K dispozícii je vlastný prepínač, ktorý možno nastaviť tak, aby umožňoval tiché nastavenie clony otáčaním zaostrovacieho krúžku. Pomocou voliteľnej stanice Lens Station môžete nastaviť režim tak, aby vyhovoval vašim vlastným preferenciám*.
• MODE 1 : Funguje s funkciou ovládania zaostrenia (režim MF, DMF)
• MODE 2 : Funguje s funkciou ovládania clony (režim AF)
 
 
 
 
Moderný dizajn a tesnenie proti poveternostným vplyvom

Objektív AF 35 mm F1.4 FE II bol vyvinutý a vylepšený, pričom sa zohľadnil nielen dizajn, ale aj používateľské prostredie pri fotografovaní. Má štýlový strieborný krúžok, matný povrch a tesnenie proti poveternostným vplyvom (4 body), ktoré tiež chráni objektív pred miernym dažďom, snehom a prachom.
 

 

typ objektívu pevné ohnisko, AF objektívy
ohnisková vzdialenosť 35 mm
svetelnosť F/1.4
priemer filtra 67mm
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 11 / 9
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 29 cm
slnečná clona áno (v balení)
rozmery 75 x 115 mm
hmotnosť 645 g
Kompatibilita Sony E