Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Olympus M. Zuiko Digital ED 45mm f/1.2 PRO + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Olympus M.Zuiko 45 mm f / 1,2 je objektív určený pre tie najnáročnejšie fotografie. Je ideálny pre produktovú a portrétnu fotografiu, pretože vďaka vhodnej ohniskovej vzdialenosti dokonale zachová proporcie fotografovaných objektov.
Moderný optický systém minimalizuje chromatickú aberáciu.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 049
   
Značka Olympus
Kategória pre Olympus
Záruka 2 roky
 

dokonalý portrétny objektív

 

 

Pre používateľov fotoaparátov systému Micro Four Thirds, ktorý kombinuje ekvivalentnú ohniskovú vzdialenosť 90 mm s maximálnou clonou f / 1,2. Kombinácia mierne úzkeho zorného poľa a veľkej clony umožňuje získať snímky s extrémne malou hĺbkou ostrosti a tiež zlepšuje komfort práce v náročných svetelných podmienkach. Objektív je tiež vybavený pokročilou 14-prvkovou optickou konštrukciou v 10 skupinách so sklenenými prvkami s nízkym rozptylom, asférickými prvkami a sklenenými prvkami s vysokým indexom lomu na kontrolu aberácií a skreslení pre vynikajúcu ostrosť, čistotu a presnosť farieb. Deväťlamelová clona vytvára hladký bokeh pri práci s technikami s malou hĺbkou ostrosti a na jednotlivé prvky bola aplikovaná vrstva Z Coating Nano, aby sa znížili odlesky a závoje a zlepšil sa kontrast.

Obiektyw Olympus M.Zuiko Digital ED 45mm f/1.2 PRO

 

Ostrý obraz s podmanivou živosťou
 
Použitie pokročilého optického systému zaručuje, že vaše portréty nasnímané aj pri maximálne otvorenej clone sa budú vyznačovať čistotou a detailmi. Objektív M.Zuiko Digital ED 45mm 1:1.2 PRO dodá vašim fotografiám hĺbku a štýl vďaka krásnemu jemnému bokehu.
Olympus M.Zuiko Digital ED 45mm f/1.2 PRO

 

Efektívne a rýchle automatické zaostrovanie
 
Olympus M.Zuiko Digital ED 45mm f / 1.2 PRO využíva interné zaostrovanie a systém automatického zaostrovania MSC (Movie & Still Compatible) - vďaka plynulej, tichej a rýchlej prevádzke bude perfektný ako na fotografie, tak aj na vážne filmovanie. Mechanická konštrukcia tiež umožňuje okamžité prepnutie na manuálne ovládanie zaostrovania.
Olympus M.Zuiko Digital ED 45mm f/1.2 PRO

 

Dokonale odolný
 
Ľahký a kompaktný M.Zuiko Digital ED 45 mm 1: 1.2 PRO váži iba 410 g, takže ho môžete mať stále pri sebe. Odolný voči prachu, striekajúcej vode a mrazu, objektív je dokonalý aj v náročných podmienkach.
Obiektyw Olympus M.Zuiko Digital PRO 45mm f/1.2 PRO

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 17mm
svetelnosť f 1.2
priemer filtra 62 mm
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 15 / 11
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 20 cm
slnečná clona áno - LH-66c
rozmery 68 x 87 mm
hmotnosť 390 g
Kompatibilita MFT Olymp/Panas.