Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Nikon AF-S NIKKOR 35mm f/1.8G ED + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Objektív AF-S NIKKOR 35 mm f/1,8G ED využíva maximálne rozlíšenie a kvalitu obrazu z obrazových snímačov Nikon s vysokým počtom pixelov pre skutočne oslnivé fotografie a HD videá. Prináša vynikajúce optické vlastnosti AF-S NIKKOR 35 mm f/1,4G do kolekcie prvotriednych objektívov Nikon formátu f/1,8 FX, ktorá zahŕňa 28 mm, 50 mm a 85 mm verzie. AF-S NIKKOR 35 mm f/1,8G ED so 63° pokrytím, prvkami zo skla ED a AS pre vynikajúci kontrast a minimálne skreslenie, inovatívnym motorom Silent Wave Motor od spoločnosti Nikon pre rýchle, tiché a presné automatické zaostrovanie a ľahkým kompaktným dizajnom. vynikajúca voľba pre vaše fotografie alebo HD video aplikácie.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€599
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 
 
 
 
 
Prirodzene krásne fotografie a HD videá

Na fotoaparáte Nikon formátu FX sa 35 mm objektív približuje zornému uhlu, ktorý vidíme našimi očami, čo je ideálna perspektíva pre mnohé fotografické a HD video aplikácie. AF-S NIKKOR 35 mm f/1,8G ED kombinuje prirodzenú perspektívu (ekvivalent 52,5 mm na fotoaparátoch formátu DX) s maximálnou clonou f/1,8 pre vynikajúce ovládanie hĺbky poľa a výkon pri slabom osvetlení – to všetko v kompaktnom a ľahkom dizajn. Zachyťte živé, prirodzene vyzerajúce fotografie a HD videá s jemne rozmazaným pozadím, a to aj pri slabom osvetlení.
 
Photo of a woman shot with the AF-S NIKKOR 35mm f/1.8G ED lens
 
Využite potenciál svojho fotoaparátu

Skvelý objektív čerpá z fotoaparátu špičkový výkon a AF-S NIKKOR 35 mm f/1,8G ED nie je výnimkou. Pôsobivý na digitálnych jednookých jednookých zrkadlovkách Nikon formátu FX a DX poskytuje konzistentný a vynikajúci výkon, a to aj v náročných situáciách pri snímaní. Asférické (AS) a sklenené prvky s extra nízkym rozptylom (ED) bojujú proti sagitálnemu odlesku pri nastavení so širokou clonou. Super integrované povlaky (SIC) zlepšujú kontrast a farby a takmer eliminujú duchov, dokonca aj pri scénach s protisvetlom. A inovatívny motor Silent Wave Motor (SWM) od spoločnosti Nikon využíva ultrazvukové vlny na rýchle, presné a tiché automatické zaostrovanie.
 
Photo of jewelry closeup, shot using the AF-S NIKKOR 35mm f/1.8G ED lens
 
Zostavte výnimočne rýchly systém prvotriednych šošoviek

Objektív AF-S NIKKOR 35 mm f/1,8G ED dopĺňa všestrannú zbierku pokročilých objektívov formátu FX s ohniskovou vzdialenosťou f/1,8 od spoločnosti Nikon a spája 28 mm, 50 mm a 85 mm verzie. Všetky štyri objektívy ponúkajú najnovšie vylepšenia spoločnosti Nikon a vlastnosti optického dizajnu a poskytujú konzistentný výkon pri každej ohniskovej vzdialenosti: širokouhlý, štandardný a stredný teleobjektív.
 
Product shots of the NIKKOR f/1.8 lens collection

 

Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Nikon
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.305 kg
Zorný uhol: Základné
Bajonet:  Nikon F
Vhodný pre formát snímača: APS-CFull Frame
Svetelnosť: f/1.8
Optický stabilizátor:  Nie
Makro režim: Nie
Ostrenie: SWM
Priemer filtra: 58 mm