Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 14
 

Fujifilm XF 90mm f/2 R LM WR + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Kvalitný vodeodolný teleobjektív, ktorý poskytuje ostrý obraz s kvalitným bokehom v celom rozsahu clony. Objektív poteší kvalitným kovovým spracovaním. Na tele nájdete prstenec manuálneho ovládania clony (odstupňovanie po 1/3), čo je skutočne dokonalé riešenie. Objektív je tesnený voči prachu a striekajúcej vode. Veľký a široký prstenec na ostrenie je príjemný na dotyk a má plynulý chod. Je ideálny pre portrétne, svadobné a glamour fotografie.
 
Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€879
   
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

Optika s rýchlou clonou poskytuje silný bokeh a ultra ostré snímky


Snímky sú ostré ako britva aj pri celkom odclonenom objektíve. Benefitom je jeho zmysel pre detaily a ich vykreslenia. Snímkam nechýbajú drobné detaily a perfektný kontrast. Aj v protisvetle ním dokážete zachytiť veľmi čistý obraz bez odleskov, chromatickej aberácie, vinetácie či iných optických chýb. Rozhodujúcim arugmentom je jeho svetelnosť F2.0 a perfektný bokeh, ktorý zaisťuje 7 lamelová kruhová clona. Svojou ohniskovou vzdialenosťou je skvelý pri fotení portrétov, glamour, fashion, svadby a vďaka rýchlemu ostreniu aj pri športovej fotografii. Jeho optická konštrukcia sa skladá z 11 členov v 8 skupinách vrátane 3 členov typu ED pre minimalizovanie vinetácie. 4 magnety pomáhajjú rýchlejšiemu chodu motora ostrenia, ktorý by mal ostriť za 0,14 s. 3 ED člený zmierňujú optické chyby a zaisťujú lepší rozptyl svetla. 7 lamelová kruhová clona je ďalším plusom. Po nasadení na fotoaparát Fujifilm s APS-C snímačom získate objektív s ohniskovou vzdialenosťou 137 mm a 0,3x magnitifikáciou.

 

Spoľahlivý dizajn

Objektív Fujinon XF 90 f / 2 mm má extrémne odolné puzdro, odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam vrátane prachu, vody a nízkych teplôt, a to až do -10 °C. Darčekový model je navyše mimoriadne ľahký a skladný - jeho hmotnosť nepresahuje 1 kg. Vďaka tomu je ideálny na fotografovanie portrétov a športu, čo je navyše podporené jeho ohniskovou vzdialenosťou 137 mm vo formáte full frame a maximálnou clonou F2.0.Chromatické aberácie a vinetácia boli obmedzené na minimum.

 

Rýchle automatické zaostrovanie

Prezentovaný model využíva inovatívny, štvornásobný lineárny motor, zaisťujúci rýchly a presný chod automatického zaostrovania. Vďaka tomu má fotograf ešte viac možností zachytiť aj tie najmenšie zmeny na tvári svojej modelky, ako aj mnoho ďalších zaujímavých detailov.

 

Úžasný bokeh efekt

Fujinon XF R LM WR pozostáva z 11 optických členov v 8 skupinách, s 3 šošovkami vyrobenými z ED skla s nízkym koeficientom rozptylu. To spolu s kruhovými lamelami clony vytvára pôsobivý zaoblený bokeh efekt. A čo viac, maximálne doostrenie fotografovaných objektov pri použití tohto efektu pred a za nimi umožňuje získať neuveriteľnú hĺbku obrazu.

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 90 mm
svetelnosť f / 2
priemer filtra 62 mm
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 7
konštrukcia-prvky / skupiny 11 / 8
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 60 cm
slnečná clona áno
rozmery 7.5 x 10.5 cm
hmotnosť 540 g
Kompatibilita pre FujiFilm
Hmotnosť balenia 0,750 kg