Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Fujifilm Fujinon XF 23mm F/2.0 R WR + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Objektív s pevným ohniskom Fujifilm XF 23 mm f/2 R WR vyniká kvalitným spracovaním a skvelou svetelnosťou f/2, vďaka čomu možno fotiť aj v horších svetelných podmienkach. Pevná ohnisková vzdialenosť 23 mm je ekvivalentom 35 mm kinofilmu. Objektív je perfektný na fotografovanie krajiniek a portrétov. Tešiť sa môžete na prvotriednu obrazú kvalitu s perfektným vykreslením. Súčasťou je krokový motor zaisťujúci rýchle a presné automatické zaostrovanie. Objektív je vhodný pre fotoaparáty s bajonetom Fujifilm XF a pre snímače X-Trans CMOS. Vhod príde aj odolná konštrukcia voči nepriaznivým vplyvom a nízkych teplôt až do -10 °C.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€459
   
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

 

 

 

Široký uhol pre širokú škálu situácií
 
Tento 23 mm širokouhlý objektív poskytuje 35 mm ekvivalentné zorné pole, vďaka čomu je ideálny pre celý rad každodenných situácií. Tento objektív ponúka veľkú všestrannosť a môžete ho použiť na všetko od portrétov po krajinu. Je navrhnutý tak, aby čo najlepšie využil snímač X-Trans CMOS od spoločnosti Fujifilm a v spojení s fotoaparátom Fujifilm poskytne vysokú kvalitu obrazu.
 
Review Fujifilm 23mm F2.0 - Wenn es nur eine Linse sein soll | Finguin
 
 
 
Kompaktný a ľahký
 
Tento ľahký objektív s hmotnosťou iba 180 g je tiež kompaktný, takže sa dá ľahko prenášať. Či už ho beriete so sebou na cesty, používate na udalosti alebo každodenné situácie, je dostatočne ľahký na to, aby ste si ho mohli zbaliť a nosiť so sebou. Vyrobené zo štýlového kovového exteriéru, je nielen robustné, ale aj dobre navrhnuté. Dopĺňa tiež objektív Fujifilm XF 35 mm s podobnou veľkosťou a dizajnom, ak by ste si chceli vytvoriť súpravu.
 
Fujifilm XF 23mm f/2 R WR Review | 5050 Travelog
 
 
 
Odolný voči poveternostným vplyvom a prachu
 
Objektív Fujifilm XF 23 mm f/2, ktorý dokáže odolávať teplotám až -10 °C, je ideálny, ak si ho chcete vziať na dobrodružné cesty alebo ho vystaviť drsným teplotám. Je tiež odolný voči prachu, jeho konštrukcia tesnenia proti poveternostným vplyvom zabraňuje vniknutiu malých častíc do mechaniky. Tiež sa nebudete musieť báť, že by ste ho namočili v daždi, pretože je vodotesný.
 
 
 
 
Prijmite akékoľvek svetelné podmienky
 
S pôsobivým rozsahom clony od f/2 do f/16 budete mať flexibilitu využiť celý rad svetelných podmienok pre rôzne efekty, aby ste vytvorili presne taký obraz, aký hľadáte. Rýchle objektívy, ako je tento, vám tiež poskytujú väčšiu kontrolu nad zaostrovaním pri práci s malou hĺbkou poľa alebo technikami selektívneho zaostrovania.
 
Sale > fuji 23mm f2 landscape photography > in stock
 
 
 
 
Rýchle a presné automatické zaostrovanie
 
Systém automatického zaostrovania s interným zaostrovacím krokovým motorčekom v tomto objektíve Fujifilm poskytuje plynulý a takmer tichý výkon. Zaostrenie môže trvať len 0,05 sekundy. Vieme, že v niektorých situáciách sa počíta každá milisekunda, napríklad keď sa snažíte zachytiť akčné zábery, a presne na to je tento systém automatického zaostrovania ideálny. Keďže sníma ticho, je tiež ideálny pre situácie, keď potrebujete byť úprimní, napríklad v blízkosti divočiny alebo počas špeciálneho momentu na podujatí.
 
xf 23mm f1 4 r lm wr - OFF-52% > Shipping free
 
 
 
 
Ostrá a jasná kvalita obrazu
 
10 prvkov v 6 skupinovom dizajne vrátane 2 asférických prvkov vytvára pokročilú kvalitu obrazu. Sférické aberácie a skreslenia sú s týmto objektívom minimalizované, čím sa zvyšuje čistota a ostrosť vašich obrázkov. Vďaka vrstveniu superelektrónového lúča (EBC) na povrchu šošovky sa redukuje odlesky a závoje, aby sa vytvorili čisté a ničím nerušené snímky.  
 
Produkt FUJINON XF 23/2 WR - fujifoto.cz
 
 

 

Typ objektívu pevné ohnisko
Ohnisková vzdialenosť 23 mm
Svetelnosť f / 2
Priemer filtra 43 mm
Počet lamiel clony 9
Konštrukcia-prvky / skupiny 10 / 6
Zaostrovanie AF / MF
Min. zaost. vzdialenosť 22 cm
Slnečná clona LH-XF35-2 (nieje v balení)
Odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
Rozmery 6.0 x 5.19 cm
Hmotnosť 180 g
Kompatibilita pre FujiFilm
Hmotnosť balenia 0,450 kg