Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 14
 

Canon 70-200mm f/4L IS II USM EF + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Profesionálny telezoom určený pre plnoformátové bezzrkadlovky s bajonetom EF. Kvalitné a odolné spracovanie na profesionálnej úrovni ide ruka v ruke so skvelými optickými výkonmi, ktoré zaručuje precízna optická konštrukcia s použitím fluoritových členov a antireflexnej úpravy šošoviek Super Spectra. Objektív si v celom rozsahu drží svetelnosť f/4.0 a navyše je vybavený optickou stabilizáciou obrazu s účinnosťou 5 EV, vďaka ktorej budú aj snímky fotografované z ruky a na dlhšie expozície stále ostré a bez rozmazania vplyvom trasu rukou. Nedá sa zabudnúť ani na rýchle zaostrovanie pomocou motora USM s tichým chodom. Telezoom profesionálnej kvality s príjemnou váhou 780 g a za relatívne priaznivú cenu – vzhľadom na to, čo všetko môže ponúknuť.

 

 

 

 

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 329
   
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

                                          kvalita snímkok, ktorÉ vám vyrazia dych

 
 
 

 

Pokročilá optická konštrukcia zaručuje vynikajúcu kvalitu obrazu

Fluoritová vrstva  znižuje vstup nečistôt a vlhkosti do konštrukčných komponentov, zatiaľ čo optimalizované vrstvy Super Spectra eliminujú efekty závojov a odleskov. Fluoritové prvky navyše eliminujú chromatické aberácie, čím zaisťujú vysoké rozlíšenie a kontrast obrázkov, čo šetrí čas pri spracovaní fotografií v postprodukcii. 
 
 
Profesionálne parametre

Konštantná clona zaisťuje konzistentné svetlo v rôznych scénach. 9-lamelová membrána vytvára jasný, príjemný bokeh efekt s nádherným rozostrením pozadia, aby sa zdôraznil objekt.
 
 
 
Snímanie aj v tých najťažších podmienkach – objektív Canon EF 70-200 mm f/L IS II USM

Nový model využíva najnovší modul stabilizácie obrazu, ktorý dizajnovo vychádza z modelu. Vďaka tomu objektív umožňuje predĺžiť expozičný čas o 5 stupňov, čo je výsledok o 2 stupne lepší ako jeho predchodca1. Ide o výrazné zlepšenie, ktoré ovplyvňuje ostrosť fotografií najmä v náročných podmienkach – napríklad počas slávnostného ceremoniálu alebo v divokej prírode, kde je fotoaparát vystavený neustálym pohybom.
 
 
Mobilné prevedenie

EF 70-200 mm f / 4L IS II USM využíva Ring US Drive v kombinácii s najnovším motorom EF 3. generácie, ktorý obsahuje najnovšiu verziu vysokovýkonného procesora pre ešte vyššiu rýchlosť a presnosť automatického zaostrovania. Minimálna zaostrovacia vzdialenosť objektívu je len 1 m (v porovnaní s 1,3 m u jeho predchodcu) a takmer nehlučný AF motor ponúka nepretržité manuálne zaostrovanie bez nutnosti vypínať systém automatického zaostrovania. Vďaka tomu je dokonalým objektívom na diskrétne snímanie vždy, keď je prvoradá presnosť a odozva. 

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 70 - 200 mm
svetelnosť f/4
priemer filtra 72 mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 20 / 15
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 1 m
slnečná clona ET-78B
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 80 x 176 mm
hmotnosť 780 g
Kompatibilita pre Canon