Barion Pixel

Canon 50mm f/1,2L USM + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Špičkový vysokosvetelný objektív Canon EF 50mm f/1.2L USM s nevšedným optickým výkonom a krémovým rozostrením pozadia, je vhodný pre portrét, glamour, reportáž, krajinu...

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€1 619    
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

Vďaka tomu, že je vybavený najširšou clonou spomedzi všetkých objektívov v danej triede, poskytuje výnimočne rýchly model EF 50 mm f/1,2L USM zdokonalený výkon pri slabom osvetlení; a je ideálny pre riadenie hĺbky poľa a snímanie v interiéri bez blesku.

Výhody

  • Konštrukcia a optika série L
  • Veľká clona f/1,2
  • Rýchle, tiché automatické zaostrovanie pomocou USM
  • Povlaky Super Spectra
  • Kruhová clona pre vynikajúci bokeh v pozadí
  • Poskytuje informácie o vzdialenosti pre systém blesku E-TTL II
  • Mäkké puzdro a clona objektívu

 

Kvalita série L


Model EF 50 mm f/1,2L USM vyhovuje najvyšším štandardom spoločnosti Canon pre precízne optiky. Séria L je vlajkovou loďou sortimentu profesionálnych objektívov spoločnosti Canon, pričom kombinuje výnimočný zobrazovací výkon a dokonalé možnosti obsluhy s konštrukciou odolnou proti prachu a vlhkosti.

 

Veľká clona f/1,2


Veľká maximálna clona f/1,2 poskytuje výnimočnú rýchlosť pri snímaní obrázkov v slabo osvetlených podmienkach bez potreby použitia blesku. Veľká clona poskytuje tiež výbornú kontrolu nad hĺbkou poľa.

 

Vynikajúci bokeh pozadia


Kruhový tubus clony napomáha pri tvorbe atraktívneho, rovnomerného bokeh pozadia; ktorý je ideálny pre izoláciu objektov pri veľkých clonách a pre pôsobivé fotografovanie portrétov.

 

Rýchle, tiché automatické zaostrovanie

USM kruhového typu (ultrazvukový motor) používa vibrácie na ultrazvukových frekvenciách, čím poháňa rýchle automatické zaostrovanie s takmer bezhlučnou prevádzkou. Vysokorýchlostný CPU a zdokonalený algoritmus AF prispievajú k ďalšiemu zvýšeniu rýchlosti automatického zaostrovania. Dobrý zadržiavací krútiaci moment zastavuje skupinu zaostrovacích prvkov bez prekmitnutia. Nahradenie kompletným elektronickým manuálnym zaostrovaním je možné bez nevyhnutnosti vypnutia režimu AF.

 

Povlaky Super Spectra

Povlaky objektívu Super Spectra a tvarovanie prvkov objektívu potláča oslnenie a duchov - na ktorých výskyt sú digitálne fotoaparáty náchylné z dôvodu odrazu zo zobrazovacieho snímača. Povlaky taktiež napomáhajú pri dosahovaní reálneho vyváženia farieb a zvyšovaní kontrastu pre zachytávanie živých, ostrých obrázkov.

 

Odovzdáva informácie o vzdialenosti do systému blesku E-TTL II


Objektív odovzdáva informácie o vzdialenosti späť do systému blesku E-TTL II fotoaparátu pre zaistenie optimálneho merania blesku.

 

 

Parametre:

Ohnisková vzdialenosť : 50 mm
Maximálna clona: F/1,2
Minimálna clona : F/16
Zorný uhol : 46°
Konštrukcia objektívu : 8 členov / 65 skupín
Počet lamiel clony: 8
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť: 0,45 m
Maximálne zväčšenie : 0,15x
Priemer filtra: 72 mm
Rozmery(priemer x dĺžka): 85,8 x 65,5 mm
Hmotnosť (g) : 590 g
Dodávané príslušenstvo : slnečná clona ES-78, púzdro, predná a zadná krytka objektívu.