Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Nikon Nikkor Z 70-200mm f/2,8 VR S + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Profesionálny teleobjektív Nikon NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 S, konštruovaný pre digitálne fotoaparáty Z-Mount. Kvalita zobrazenia tohto objektívu je vynikajúca. Nikon Z 70-200mm f/2.8 S má vešmi rýchle a presné ostrenie, takže je vhodný najmä pre fotografovanie športu, zvierať, reportáže a pod... Konštantná vysoká svetelnosť f2,8 umožňuje fotografovanie v náročných svetelných podmienkach.

Nikon-Z-70-200mm-F2.8-VR-S_badge_web

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 199
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória Objektívy
Záruka 2 roky
 

Buďte vždy pripravení!

 

Vďaka rozsahu ohniskových vzdialeností 70 – 200 mm, pokročilým optickým prvkom a rozsiahlemu utesneniu voči poveternostným vplyvom je tento vysoko svetelný plnoformátový objektív pre systém mirrorless vhodný pre všetky situácie. Či už fotografujete šport, udalosti alebo reportáže, výnimočne kompaktná konštrukcia vám poskytne slobodu zájsť ďalej.

Či už snímate akciu pomocou statických snímok alebo videa, objektív NIKKOR Z 70 – 200 mm f/2,8 VR S odvedie výbornú prácu. Zaostrovanie je plynulé, rýchle a nehlučné, a každá časť scény je vykreslená s mimoriadnou čistotou. Parametre snímania môžete ovládať priamo z objektívu a jeho konštrukcia je dostatočne odolná, aby zvládol aj náročné každodenné profesionálne použitie.

nikon Z 70-200 f2,8 VR S

 
 
Nádherný bokeh
 
Široký bajonet Nikon Z, svetelnosť f/2,8 a clona s 9 lamelami sprostredkujú senzačný obraz v akomkoľvek svetle. Tento teleobjektív so zoomom tiež poskytuje prirodzene vyzerajúce rozostrené pozadie (bokeh), ktoré plynulo prechádza až k okrajom snímky.
 
 
 
 
Viac ako ostrý
 
Ostrosť je vynikajúca v celom obrazovom poli – dokonca aj pri snímaní s plne otvorenou clonou alebo na krátku vzdialenosť. Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť je iba 0,5 m na širšom a 1 m na dlhom konci teleobjektívu.
 
 
 
 
Dajte zbohom závoju
 
Antireflexné vrstvy ARNEO a Nano Crystal Coat bojujú proti reflexom a závoju. Prvky zo skla ED a SR od spoločnosti Nikon korigujú farebnú vadu, pričom prvky zo skla SR kompenzujú ťažšie regulovateľné modré svetlo. Získate ostrejší obraz a lepší kontrast.
 
 
 
 
Pripravený pre video
 
Keď príbeh vyžaduje video, máte k dispozícii precíznu a plynulú kontrolu nad zábermi. Informačný displej objektívu zobrazuje mierku hĺbky ostrosti, takže môžete ľahko určiť minimálnu a maximálnu vzdialenosť od objektu pri ľubovoľnom clonovom čísle. Zmena uhla záberu pri zaostrovaní je úplne eliminovaná a stabilné ovládanie clony poskytuje prirodzenú zmenu expozície naprieč celou scénou.
 
 
 
 
Intuitívny
 
Prstence zoomu a zaostrovania kladú prirodzenú mieru odporu. Neuhlučný ovládací prstenec možno použiť na nastavenie clony, citlivosti ISO alebo korekciu expozície.
 

 

 
Prispôsobiteľný
 
Od aretácie automatického zaostrovania cez meranie až po bracketing a ďalšie funkcie. Fn tlačidlu na objektíve môžete priradiť až 21 rôznych funkcií.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Zaostrený
 
Informačný displej OLED umožňuje rýchlo overiť clonu, zaostrenú vzdialenosť, presnú ohniskovú vzdialenosť, citlivosť ISO a hĺbku ostrosti priamo na objektíve.
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Typ

Bajonet Nikon Z

Formát

FX/35 mm

Ohnisková vzdialenosť

70 – 200 mm

Svetelnosť objektívu

f/2,8

Najvyššie clonové číslo

f/22

Konštrukcia objektívu

21 prvkov v 18 skupinách (vrátane 6 ED optických členov, 2 asférických prvkov, 1 fluoritového prvku, 1 optického prvku SR, optických prvkov s antireflexnou vrstvou Nano Crystal Coat a ARNEO a predného optického prvku s fluórovou vrstvou)

Obrazový uhol

Formát FX: 34° 20' – 12° 20', formát DX: 22° 50' – 8°

Stupnica ohniskových vzdialeností

Stupnica v milimetroch (70, 85, 105, 135, 200)

Zaostrovací systém

Vnútorné zaostrovanie

Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť

na 70 mm ohnisku: 0,5 m, na 85 mm ohnisku: 0,63 m, na 105 mm ohnisku: 0,68 m, na 135 mm ohnisku: 0,8 m, na 200 mm ohnisku: 1,0 m (merané od obrazovej roviny)

Maximálny reprodukčný pomer

0,2×

Stabilizácia obrazu

Áno. Optická, pohybom VR člena pomocou motorov s kmitacou cievkou (VCMs)

Počet lamiel clony

9 (okrúhly otvor clony)

Priemer filtrového závitu

77 mm (P = 0,75 mm)

Priemer × dĺžka (od bajonetu objektívu)

Približne 89 mm (maximálny priemer) × 220 mm (vzdialenosť od príruby bajonetu objektívu na fotoaparáte)

Hmotnosť

Približne. 1 440 g (so statívovou objímkou), pribl. 1 360 g (bez statívovej objímky)

Automatické zaostrovanie

Áno

Vnútorné zaostrovanie

Áno

Zaostrovanie

Automatické, manuálne