Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 16
 

Nikon Z5 + Nikkor Z 24-50mm f/4-6,3 + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 

Objavte svoju kreativitu. Zachyťte ostré snímky plné farieb a detailov s najmenším dostupným plnoformátovým objektívom so štandardným priblížením. Vitajte v nádhernom svete plnoformátovej fotografie. Mirrorless fotoaparát Nikon Z 5 je odolný, ľahký, úžasne ľahko sa s ním manipuluje a je kompatibilný s celým radom kompaktných plnoformátových objektívov. Dosiahnite novú vzrušujúcu úroveň kvality obrazu, či už vytvárate fotografie alebo filmy. Plnoformátový fotoaparát Nikon Z 5 je skvelou príležitosťou posunúť vaše fotografie a filmy na vyššiu úroveň. Základom tohto mirrorless fotoaparátu je bajonet Nikon Z - najširší bajonet plnoformátových fotoaparátov na svete. Vďaka nemu na senzor fotoaparátu dopadne viac svetla, čo vám umožňuje vytvárať snímky s väčšou hĺbkou a väčším množstvom detailov a farieb.

Nikon-Z-5_badge_web

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 379
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória Nikon
Záruka 2 roky
 

ZAMILUJETE SI TO, ČO VYTVORÍTE

Vitajte v nádhernom svete plnoformátovej fotografie. Mirrorless fotoaparát Nikon Z 5 je odolný, ľahký, úžasne ľahko sa s ním manipuluje a je kompatibilný s celým radom kompaktných plnoformátových objektívov. Dosiahnite novú vzrušujúcu úroveň kvality obrazu, či už vytvárate fotografie alebo filmy.

 D

 

Tvorte odvážne

Plnoformátový fotoaparát Nikon Z 5 je skvelou príležitosťou posunúť vaše fotografie a filmy na vyššiu úroveň. Základom tohto mirrorless fotoaparátu je bajonet Nikon Z - najširší bajonet plnoformátových fotoaparátov na svete. Vďaka nemu na senzor fotoaparátu dopadne viac svetla, čo vám umožňuje vytvárať snímky s väčšou hĺbkou a väčším množstvom detailov a farieb.

 

 

Vízie v plnom formáte
 
Sledujte, ako vaše fotografie a videá získajú novú úroveň detailov bez ohľadu na to, čo nasnímate. Vďaka plnoformátovému snímaču, výkonnému procesoru EXPEED 6 a ultra ostrému EVF umožňuje fotoaparát Nikon Z 5 jednoducho tvoriť v plnom formáte. Môžete dokonca orezať fotografie bez straty detailov – ideálne na tlač alebo použitie na webe.
 

 

Jednoducho podmanivé
 

Portréty s bohatým odstupňovaním odtieňov. Filmy s mimoriadne malou hĺbkou ostrosti. Plnoformátový snímač CMOS s rozlíšením 24,3 Mpx využíva výhody ultraširokého bajonetu Nikon Z sústrediť množstvo svetla na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov.

 

Zažiari v akomkoľvek svetle
 

Užívajte si slobodu s možnosťou okamžitého prispôsobenia sa meniacim svetelným podmienkam širokým rozsahom citlivostí ISO 100 – 51 200. Nemusíte si robiť starosti so šumom: získate čisté snímky a široký dynamický rozsah pri vysokých aj nízkych hodnotách citlivosti ISO.

 

Neotrasiteľná stabilizácia obrazu
 

Výkonná päťosová stabilizácia obrazu (VR) priamo vo fotoaparáte umožňuje snímať s časmi uzávierky až o päť krokov dlhšími, než je obvykle možné. Bez ohľadu na to, ktorý objektív NIKKOR Z použijete, fotografie zostanú ostré a video stabilné.

 

Malá súprava, veľkolepé výsledky
 
Plnoformátový fotoaparát Nikon Z 5 je ľahko prenosný a ponúka obrovské možnosti – rovnako ako objektív NIKKOR Z 24-50 mm, ktorý je súčasťou základnej súpravy Z 5. Tento objektív NIKKOR Z je najmenším a najľahším dostupným plnoformátovým objektívom so zoomom. Od dynamických širokouhlých záberov až po oslovujúce portréty vám umožňuje zachytiť oveľa viac a kdekoľvek.
 

 

Precízne zaostrovanie

Hybridné automatické zaostrovanie s 273 zaostrovacími bodmi je rýchle, presné a plynulé. Objekty sa zaostria a zostanú zaostrené bez ohľadu na to, kde sa v obrazovom poli nachádzajú.

 

Dokonalé portréty
 
Ohromujúce snímky ľudí alebo psov a mačiek. Pri fotografovaní môžete detegovať oči objektu a udržať ich neustále zaostrené – aj keď sa pohybujú.
 
 

 
Duálny slot na karty
 
Duálny slot umožňuje používať rýchle SD karty UHS-II. Sloty môžete jednoducho nastaviť tak, aby sa jedna karta používala na snímanie a druhá na zálohovanie. Alebo aby sa videosekvencie ukladali na jednu a fotografie na druhú.
 
 

 
Odolný, no ľahký
 
Odolné a zároveň ľahké telo zo zliatiny horčíka je utesnené proti prachu a vlhkosti. Najmä okolo všetkých pohyblivých častí a tlačidiel.
 
 
 
 
Ergonómia Nikon Z
 
Telo tohto plnoformátového fotoaparátu je možno menšie, avšak stále poskytuje komfortné držanie. Hlboký grip dáva pocit istoty a hlavné ovládacie prvky sú dokonale rozmiestnené.
 
 
 
 

Ultra ostrý elektronický hľadáčik

V elektronickom hľadáčiku s vysokým rozlíšením 3 690 000 bodov vidíte presne taký obraz, aký nasnímate. Dôležité nastavenia ako expozícia, citlivosť ISO a vyváženie bielej sa aplikujú v reálnom čase.

 

Neprestávajte snímať

Svoj fotoaparát Nikon Z 5 môžete nabíjať (fotoaparát vypnutý) alebo napájať pomocou rozhrania USB². To je praktické, ak chcete dlhší čas snímať v interiéri alebo pri nahrávaní time-lapse videosekvencií.

 

Vyklopte a ovládajte dotykom
 
Nájdite správny uhol pomocou vyklápateľného dotykového displeja a zaostrite dotykom. Fotografiami a videami môžete jednoducho listovať potiahnutím prstom a dvojitým klepnutím si môžete pozrieť 100 % zobrazenie oblasti snímky.
 

 

Jednoduchá kreativita
 
Vytvárajte fotografie a videosekvencie po svojom. Systém Nikon Picture Control umožňuje aplikovať jedinečné kreatívne filtre a náhľady v reálnom čase v elektronickom hľadáčiku alebo na monitore.
 

 

Hladké videozáznamy v kvalite 4K
 

Premeňte obyčajné okamihy na filmové. Nikon Z 5 umožňuje snímať ostré videosekvencie v kvalite 4K Ultra HD a plnoformátové objektívy NIKKOR Z prinášajú oku lahodiacu hĺbku ostrosti. Priamo vo fotoaparáte môžete vytvárať dramatické time-lapse videosekvencie v kvalite 4K a počas filmovania zhotovovať statické snímky.

 

Úplne pripojený
 

Vstavané pripojenia Wi-Fi® a Bluetooth® uľahčujú zdieľanie a aplikácia SnapBridge od spoločnosti Nikon dokáže premeniť váš telefón na výkonné príslušenstvo. Jednoducho prenášajte fotografie a videosekvencie, alebo premeňte svoje inteligentné zariadenie na vzdialený monitor a ovládač.

 

Objektív NIKON NIKKOR Z 24-50MM F/4-6,3

BUĎTE ODVÁŽNI. BUĎTE SLOBODNÍ.

 
 
  
 
Objavte svoju kreativitu
 
Kompaktné rozmery tohto objektívu NIKKOR Z zmenia váš pohľad na plnoformátové objektívy so zoomom. Pre  NIKKOR Z 24 - 50 mm, najmenší a najľahší plnoformátový objektív so zoomom na trhu, sú prívlastky objemný a ťažký minulosťou. Je malý a ostrý, pripravený zachytiť život tak, ako ho vidíte. Nech ste kdekoľvek.
 

 

 
Ľahko si ho vezmete so sebou
 

Tento objektív NIKKOR Z je stvorený pre každý okamih. Pohodlne sa prenáša a mechanizmus zasúvania objektívu bez tlačidiel je rýchly a ľahko použiteľný. Objektív jednoducho vysuniete alebo zasuniete otočením prstenca zoomu.

 
 
 
Bohaté možnosti
 

Rozsiahle panorámy a interiérové scény. Podmanivé portréty a prirodzené pouličné snímky. Neexistuje toho veľa, čo s takýmto všestranným objektívom so zoomom neodfotografujete. A neexistuje miesto, kde by ste s takýmto malým a tichým objektívom so zoomom neboli vítaní.

 

Prvotriedna obrazová kvalita
 

Vďaka úžasnej schopnosti bajonetu Nikon Z sústrediť svetlo sú fotografie a videosekvencie nádherne ostré a rovnomerne osvetlené v celom zábere. Pokročilé technológie objektívov od spoločnosti Nikon minimalizujú skreslenie hrán, ktoré sa môže vyskytnúť pri snímaní so širšími ohniskovými vzdialenosťami, a prinášajú mimoriadne čisté snímky.

 
 
Ľudia budú krásni
 

Tento objektív je možno kompaktný, ale jeho obraz je veľkolepý. Pokrýva jedny z najpoužívanejších ohniskových vzdialeností, pričom poskytuje pútavé detaily a ostrosť v celom zábere.

 

Vyrozprávajte príbeh
 

Priblížte sa s ohniskovou vzdialenosťou 24 mm, 35 mm alebo 50 mm. Najkratšia vzdialenosť zaostrenia len 0,35 m v rámci celého rozsahu zoomu vám poskytuje plnú kontrolu nad kompozíciou – od snímok zblízka až po nekonečno.

 

 
Plný života
 

Sklo ED a asférické optické prvky na minimalizáciu skreslenia. Získate ostré snímky so živými farbami a hlbokým kontrastom, dokonca aj pri snímaní so širokouhlými ohniskovými vzdialenosťami.

 

Skvelý na video

Vďaka prirodzenej širokouhlej perspektíve poskytuje objektív NIKKOR Z 24 – 50 mm ideálnu príležitosť ukázať väčšiu časť scény. V kombinácii s plnoformátovým fotoaparátom Nikon Z získate stabilné videosekvencie v kvalite 4K, dokonca aj keď filmujete počas chôdze. A vďaka minimalizovaniu zmeny uhla záberu pri zaostrovaní dosiahnete plynulejšie a profesionálnejšie výsledky.

 

 
Tiché automatické zaostrovanie
 

Vďaka schopnosti bajonetu Nikon Z využiť viac svetla a mimoriadne tichému krokovému motoru je zaostrovanie rýchle, tiché a presné. Ak fotografujete portréty, funkcia AF s detekciou očí zaostrí tam, kde potrebujete.

 

Úplná kontrola
 

Prispôsobiteľný ovládací prstenec ponúka rýchly a nehlučný prístup ku kľúčovým nastaveniam fotoaparátu. Môžete ho použiť na ovládanie clony (skvelé na stmievanie či rozjasňovanie počas záznamu videosekvencií), korekciu expozície alebo nastavenie citlivosti ISO.