Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Canon EOS R6 Mark II+RF 24-105 f/4-7,1 IS STM + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 

Štandardný plnoformátový fotoaparát vyvinutý s hybridnými funkciami na snímanie fotografií a videozáznamov. EOS R6 Mark II umožňuje rôzne fotografické prejavy, ktoré prekračujú hranice medzi zaznamenávaním osobného života a profesionálnymi produkčnými účelmi, ako aj medzi fotografovaním a filmovaním.

Canon EOS R6 Mark II | EISA – Expert Imaging and Sound Association

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 549
   
Značka Canon
Kategória Canon
Záruka 2 roky
 

BUĎTE KREATÍVNI BEZ KOMPROMISOV

 

Ohromujúca rýchlosť modelu EOS R6 Mark II, špičkový výkon a profesionálne filmárske funkcie vám umožnia zvládnuť vaše remeslo – nech už si vyberiete akýkoľvek spôsob snímania.
 
 
 
 
Vysoká kvalita obrazu s novým 24,2-megapixelovým Full-Frame CMOS snímačom

EOS R6 Mark II má v porovnaní s predchodcom vylepšené rozlíšenie. 35 mm plnoformátový CMOS snímač vyvinutý spoločnosťou Canon s pribl. 24,2 efektívnych megapixelov umožňuje fotoaparátu zachytiť ostré a detailné snímky aj pri slabom osvetlení. Bez ohľadu na podmienky – či už vo dne alebo v noci, v interiéri alebo exteriéri – sa tmavé časti snímky, dokonca aj pri vysokých citlivostiach ISO a zvýšenej citlivosti, vykreslia s nízkym šumom.
 
Boxer Taping Up Their Hand
 
 
 
Obrazový procesor DIGIC X

Výkonný obrazový procesor DIGIC X umožňuje vysokovýkonnú prevádzku a koordináciu procesov, ako sú Dual Pixel CMOS AF II, stabilizácia obrazu, spracovanie obrazu a funkcie videa. Obrazový procesor DIGIC X pomáha zaistiť, aby vaše fotografie a videá vyzerali ostro a zachovali si vysoké rozlíšenie s minimálnym šumom alebo zrnitosťou.
EOS R6 Mark II 3 Quarter View
 
Vysokorýchlostné sériové snímanie

Prvýkrát medzi plnoformátovými fotoaparátmi Canon EOS predstavuje EOS R6 Mark II režim RAW Burst Mode1 s rýchlosťou až 30 snímok za sekundu. Zapnutím predsnímania v režime RAW Burst Mode sa snímanie môže začať o niečo skôr (asi o 0,5 sekundy skôr) úplným stlačením spúšte. V spojení s vysokorýchlostným sériovým snímaním rýchlosťou až 12 snímok za sekundu s mechanickou uzávierkou a až 40 snímok za sekundu pomocou elektronickej (tichej) uzávierky dokáže fotoaparát zachytiť zlomky sekundy medzi pohybmi objektu. To je skvelé pre dynamické akčné fotografie, ako sú športovci, zvieratá a vozidlá v pohybe, alebo dokonca zachytávanie chvíľkových zmien vo výrazoch tváre pri portrétoch.
 
Jockey Riding a Horse and Jumping Obsticles
 
 
 
Bleskovo rýchle automatické zaostrovanie

Systém Dual Pixel CMOS AF II s vysokou odozvou pokrýva až približne 100 % x 100 % obrazovej plochy a rozdeľuje obraz až do 1 053 automaticky vybraných zón automatického zaostrovania počas celoplošného automatického zaostrovania. Výsledkom je vynikajúce pokrytie automatického zaostrenia a kompozičná sloboda ostrého zaostrenia na objekt takmer kdekoľvek v zábere.
 
Jockey Riding a Horse and Jumping Obsticles
 
 
 
Vysoko presná detekcia predmetov

Kone, vlaky a lietadlá, vyvinuté pomocou technológie hlbokého učenia, sú novo detekovateľné okrem bežných subjektov, ako sú ľudia, zvieratá vrátane psov, mačiek a vtákov, a vozidlá – autá a motocykle – najmä v prostredí motoristického športu. Pre jednoduchšie používanie je teraz k dispozícii automatický režim, v ktorom fotoaparát automaticky vyberie typ objektu bez potreby prepínania nastavenia detekcie objektu v menu.
 
 
Detekcia hlavy, tváre a očí

Dokonca aj v situáciách, keď veľa fotoaparátov môže mať problém s rozpoznaním objektu, dokáže EOS R6 Mark II lokalizovať a zaostriť na hlavu, tvár alebo oko osoby, keď je ponuka Subject Detection nastavená na People, čo umožňuje jednoduchšie používanie a rýchle získanie váš objekt a vylepšenia presnosti pri zachytávaní videí alebo statických obrázkov. Teraz je k dispozícii ďalšie ovládanie na detekciu ľavého alebo pravého oka objektu – ktoré možno naprogramovať aj na tlačidlo Custom Button, čo uľahčuje zaostrenie na preferované oko v danom okamihu.
 
Woman in White Dress
 
 
 
Detekcia zvierat

EOS R6 Mark II dokáže efektívne a rýchlo a presne sledovať celé telo, tvár alebo oko mačiek, psov, vtákov a teraz aj koní – bez ohľadu na veľkosť zvieraťa, držanie tela alebo orientáciu tváre.
 
Jockey Riding a Horse in a Field
 
 
 
Optimalizované pre video

Vďaka rozsiahlym funkciám nahrávania videa, ako je 6K prevzorkovaný neorezaný 4K film rýchlosťou až 60 snímok za sekundu, nahrávanie videosekvencií Full-HD s vysokou snímkovou frekvenciou až 180 snímok za sekundu4 a sledovanie AF, dokáže EOS R6 Mark II splniť potreby nadšencov a skúsených nadšencov. tvorcov videoobsahu.
 
Demo of Video Options
 
 
 
Nepretržité nahrávanie filmu, ktoré presahuje 30 minút

EOS R6 Mark II dokáže nepretržite nahrávať Full-HD video až 6 hodín, čo vám umožní nastaviť video a pokračovať v projekte bez obáv, že sa zastaví.5 Budete tiež môcť nepretržite nahrávať Full-HD 179,82 p až 60 minút alebo viac a 4K 59,94p až 50 minút alebo viac.
 
Boxer Punching Sandbag
 

 

 

Funkcie pre pokročilých tvorcov


Canon Log 3, HDR PQ, nahrávanie cez proxy Full-HD priamo vo fotoaparáte a výstup údajov RAW 6K 59,94p na externé úložné zariadenie6 poskytujú kvalitu obrazu na podporu rôznych produkčných účelov.

Korekcia dýchania zaostrenia (s kompatibilnými objektívmi Canon RF)7 automaticky kompenzuje zmeny zorného uhla spôsobené operáciami zaostrovania počas nahrávania videozáznamu.

Simultánne nahrávanie filmov a fotografií do dvoch slotov na SD kartu UHS-II umožňuje vytvorenie zálohy, takže môžete fotografovať s istotou.

SD Card Slots of EOS R6 Mark II

 

Vstavaný stabilizátor obrazu

EOS R6 Mark II je vybavený digitálnym stabilizátorom obrazu a 5-osovým vstavaným stabilizátorom obrazu a umožňuje plynulé snímanie videosekvencií s menším rozmazaním vplyvom chvenia fotoaparátu. S až 8 krokmi korekcie chvenia pomocou funkcie Coordinated IS – kombinujúcej stabilizáciu obrazu v tele a optickú stabilizáciu obrazu v niektorých objektívoch Canon RF – fotoaparát uľahčuje fotografovanie z ruky pri nižších rýchlostiach uzávierky a pri slabom osvetlení. , nízkofrekvenčné pohyby kamery, ako napríklad nahrávanie pri chôdzi, nechýba ani elektronický Movie Digital IS, ktorý možno nezávisle aktivovať.

Picture of City taken from Balcony

 

Výklopný dotykový LCD displej

EOS R6 Mark II je vybavený 3,0-palcovým výklopným dotykovým LCD displejom Clear View LCD II s rozlíšením 1,62 milióna bodov a uľahčuje komponovanie a snímanie prakticky z akéhokoľvek uhla.

EOS R6 Mark II Front View with LCD Screen

 

0,5-palcový OLED EVF s pribl. 3,69 milióna bodov

Vysoko presný 0,5-palcový OLED (Organic Light-Emitting Diode) EVF s pribl. 3,69 milióna bodov a 23 mm očný bod zobrazuje jasný obraz a rozsiahle informácie o snímaní. EVF fotoaparátu EOS R6 Mark II podporuje obnovovaciu frekvenciu až 120 snímok za sekundu a bol navrhnutý tak, aby poskytoval jasný, ostrý a farebný 100% pohľad na snímaný objekt. K dispozícii je tiež nastavenie simulácie optického hľadáčika (OVF), ktoré poskytuje obraz v hľadáčiku s vyšším dynamickým rozsahom pre vynikajúce sledovanie v drsných a kontrastných svetelných situáciách.

Couple Walking in a Desert While Holding Hands

 

objektív Canon rf 24-105mm f/4-7.1 IS STM

 
 
Vytváranie snímok novej generácie
 
Plnoformátová kvalita snímok, vynikajúci 5-krokový optický stabilizátor obrazu, rýchle a plynulé automatické zaostrovanie a kombinovaný zaostrovací prstenec a ovládací prstenec objektívu na intuitívne prispôsobené ovládanie nastavení fotoaparátu.
 
Lady wearing a grey beanie, blue coat and taking a shot on the EOS RP with RF 24-105mm F4-7.1 IS STM
 

 
Univerzálna plnoformátová kvalita snímok
 

Pozrite si celý príbeh; legendárne zábery, drobné detaily, úchvatné portréty a krásne chvíle. Snímajte zo vzdialenosti 13 cm s režimom 0,5 x Macro so zaostrením na stred, statívom na snímanie z ruky a optickou stabilizáciou obrazu.

Shot of an ammonite which was taken using the RF 24-105mm F4-7.1 IS STM
 
 
 
Výborné na fotografie a videá
 

Sledujte objekty a dosahujte plynulé a prirodzené zaostrenie pri snímaní videí pomocou tichého motorčeka STM, vďaka ktorému je tento objektív ideálny na snímanie skvelých fotografií a videí.

Portrait shot taken on the RF 24-105mm F4-7.1 IS STM
 
 
 
Ideálny objektív na každodenné používanie
 

Jeden objektív s množstvom možností. Vďaka ľahkému a kompaktnému prevedeniu s hmotnosťou iba 395 g ide o praktický objektív so zoomom, ktorý vám umožní začať snímať s plnoformátovým fotoaparátom bez zrkadla.

Shot of the RF 24-105mm F4-7.1 IS STM being held in hand