Dodanie do Vianoc už žiaľ nevieme na 100% garantovať !

VIP SERVIS 3 ROKY

VIP SERVIS NA 3 ROKY - spite ako v bavlnke a o nič sa nestarajte - každý problém vyriešime za vás

Pripravili sme pre vás jedinečnú akciu VIP SERVIS 3 ROKY. Táto akcia platí pre všetky fotoaparáty a objektívy objednané u nás v období 21.11.2018 až 31.12.2018.

Pre koho je VIP SERVIS určený a na aké produkty?

VIP SERVIS 3 ROKY je určený len pre súkromné osoby. Nie je možné ho uplatniť pri nákupe podnikateľských subjektov. VIP SERVIS sa vzťahuje na všetky fotoaparáty a objektívy objednané cez internetový obchod www.megafoto.sk v období 21.11.2018 až 31.12.2018.

Kolko stojí VIP SERVIS na 3 ROKY? JE ZADARMO !!!

VIP SERVIS 3 ROKY je úplne zadarmo. Automaticky sa uplatňuje pri objednávkach v období 21.11.2018 až 31.12.2018. 

Reklamácie? jednoduchšie to už nejde

Niečo sa Vám pokazilo na fotoaparáte alebo objektíve? Chcete ho reklamovať / opraviť? Žiadny problém, jednoducho nám len napíšte alebo zavolajte a my všetko vybavíme.

Žiadne vypisovačky formulárov, opisovanie sériových čísiel, žiadne hľadanie dokladov, všetko vyriešime za Vás

Všetky starosti nechajte na nás, my to vyriešime.

Do 24 hodín príde kuriér pre reklamovaný fotoaparát / objektív

Hneď po dohode objednávame kuriéra, ktorý príde na druhý deň vyzdvihnúť reklamovaný tovar priamo k Vám. Nikam nemusíte chodiť, nikam nemusíte nič posielať.

Prioritné servisné opravy

Servisné opravy produktov vrámci akcie VIP SERVIS 3 ROKY sa riešia prioritne v autorizovaných servisoch v zahraničí (Rakúsko, Poľsko, Nemecko), ktoré sú oveľa promptnejšie, kvalitnejšie a ústretovejšie ako tie "naše" česko-slovenské.

Zapožičanie náhradného fotoaparátu počas servisu

Ak potrebujete fotoaparát počas doby, kedy je váš vadný fotoaparát v servise, môžeme vám zabezpečiť bezplatné zapožičanie náhradného fotoaparátu. Táto služba je obmedzená dostupnosťou zapožičiavacích fotoaparátov. Máme k dispozícii na servisne zapožičanie niekoľko kusov APS-C aj plnoformátových zrkadloviek Nikon a Canon. 

Bleskové zaslanie opraveného fotoaparátu kuriérom až k vám domov

Opravený fotoaparát alebo objektív okamžite zašleme kuriérom na Vašu adresu. Zásielky sú vždy bezpečne zabalené a poistené v plnej výške ceny produktu.

máte otázky? Píšte, volajte:

Kedykoľvek nás môžete kontaktovať buď mailom na obchod@megafoto.sk alebo cez kontaktný formulár alebo cez chat (vpravo dole) alebo telefonicky na 0911 557 951.

Len do konca tohoto roka

Akcia VIP SERVIS 3 ROKY trvá len pre objednávky do konca roka 2018. Nepremeškajte túto príležitosť.