Barion Pixel

Sony Cyber-Shot DSC-RX100VI + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

18 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Tento kompaktný fotoaparát vreckovej veľkosti ponúka nekompromisne vysokú transfokáciu a výnimočne rýchle AF, takže budete môcť zachytiť, čo vám príde do cesty, tak, ako chcete, a budete môcť nechať svojej kreativite voľný priebeh.

Podporované jazyky: Angličtina, Francúzština, Španielčina, Portugalčina, Turečtina, Tradičná čínština, Zjednodušená čínština, Indonézština, Kórejčina, Bahasa Melayu

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€1 029    
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 3 roky
 

Lepší dosah s vysokou transfokáciou a rýchlym zaostrením. Vynikajúci výkon v elegantnom prevedení.

K dispozícii máte všetky funkcie, ktoré potrebujete na zachytenie momentu – široký rozsah transfokácie 24 – 200 mm2, bleskurýchle automatické zaostrenie, rýchle sériové snímanie, vylepšené možnosti videa, prevádzku na profesionálnej úrovni, a to všetko vo výnimočne kompaktnom tele.

Kvalita obrazu s vysokým rozlíšením – od širokouhlého po telefotografický.

Každý aspekt a komponent fotoaparátu RX100 VI bol navrhnutý tak, aby fungoval v tandeme a dosiahla sa tak jedinečná kvalita obrazu. Inteligentne navrhnutá optika má skvelý výkon v malom rozmere, pričom optická stabilizácia obrazu zachováva stabilný obraz aj bez statívu a pri telefotografickom konci rozsahu transfokácie. Pokročilý procesor na spracovanie obrazu prináša lepšie vnímané rozlíšenie obrazu s menším šumom.

Sofistikovaná vysokovýkonná optika.

Novonavrhnutý objektív ZEISS® Vario-Sonnar T* 24 – 200 mm2 F2,8 – 4,5.

Nový systém objektívu dosahuje vďaka konfigurácii maximálne rozlíšenie a jasnosť v celom rozsahu transfokácie a koriguje sférickú aberáciu, aberáciu komy a chromatickú aberáciu. Prináša skutočne výnimočné telefotografické možnosti vo vreckovej veľkosti a rozširuje tým rozsah vášho kreatívneho vyjadrenia.