Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Sony Alpha FX3 - telo + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Najkompaktnejší fotoaparát Cinema Line od spoločnosti Sony Alpha FX3 ILME-FX3 bol navrhnutý pre samostatné snímanie. Zaznamenáva vynikajúcu kvalitu 4K snímok v plnom rozlíšení až 120p s minimálnou roletou, vynikajúcimi schopnosťami pri slabom osvetlení (až 409 800 ISO). Umožňuje viac fotografických výrazov vďaka zahrnutiu obrazových profilov S-LOG3 a S-CINETONE, ktoré definujú novú éru fotoaparátov radu Cinema od spoločnosti Sony. Sony FX3 tiež poskytuje viac slobody pri snímaní videí s rýchlou a presnou technológiou automatického zaostrovania vrátane automatického zaostrovania očí v reálnom čase, dotykového sledovania v reálnom čase a prispôsobiteľnej citlivosti sledovania automatického zaostrovania. Linka Sony Cinema FX3 je navrhnutá pre budúcnosť filmových prejavov.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€4 399
   
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 3 roky
 

Sony Alpha FX3 - Telo

Najkompaktnejší fotoaparát Cinema Line od spoločnosti Sony Alpha FX3 ILME-FX3 bol navrhnutý pre samostatné snímanie. Vďaka vnútornému chladiacemu systému môže FX3 predĺžiť čas snímania a bude schopný pokryť širšiu škálu situácií snímania. Zaznamenáva vynikajúcu kvalitu 4K snímok v plnom rozlíšení až 120p s minimálnou roletou, vynikajúcimi schopnosťami pri slabom osvetlení (až 409 800 ISO) a širokým dynamickým rozsahom vďaka snímaču CMOS Exmor R 10,2 MP a novému procesoru Bionz XR. Umožňuje viac fotografických výrazov vďaka zahrnutiu obrazových profilov S-LOG3 a S-CINETONE, ktoré definujú novú éru fotoaparátov radu Cinema od spoločnosti Sony. Sony FX3 tiež poskytuje viac slobody pri snímaní videí s rýchlou a presnou technológiou automatického zaostrovania vrátane automatického zaostrovania očí v reálnom čase, dotykového sledovania v reálnom čase a prispôsobiteľnej citlivosti sledovania automatického zaostrovania. Zahŕňa tiež 5osú stabilizáciu tela s aktívnym režimom, ktorá je ideálna na snímanie z ruky. Okrem malého formátu ponúka Sony FX3 odnímateľnú hornú rukoväť so vstupmi XLR pre profesionálne mikrofóny alebo zvukové pripojenia. Myšlienka klietky s možnosťou uchopenia a skrutky je už integrovaná do dizajnu karosérie, čo zdôrazňuje kompaktný tvar. Linka Sony Cinema FX3 je navrhnutá pre budúcnosť filmových prejavov.

  • 4K RAW (5496x2904) 120p

Parametre

Typ bajonetu:  E-mount
Formát snímača: Full-Frame
Obrazový snímač: CMOS ,,Exmor R"
Procesor: BIONZ XR
Stabilizácia: 5-osá (5,5 EV) 
ISO: 80 - 409 600

Formáty videa: RAW, XAVC S, AVCHD, H.265/HEVC, XAVC I

Pamäťové médium: karty SD / SDHC / SDXC (UHS-II), CFexpress typ A
Batéria: NP-FZ100
Výdrž batérie:  cca 95 min (skutočný čas nahrávania, norma CIPA). cca 135 min (nepretržité nahrávanie, norma CIPA), cca 600 záberov (displej LCD - fotografie, norma CIPA)

Hmotnosť: 715 g (s dodanou batériou a pamäťovou kartou)
Rozmery: 129,7 x 77,8 x 84,5 mm (telo bez vyčnievajúcich častí)
Materiál: Horčík