Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Sony Alpha A9 II + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 

Sony Alpha A9 II ponúka pokroky, ktoré zodpovedajú požiadavkám profesionálnych pracovných postupov, vrátane sofistikovanej prevádzkyschopnosti a sieťovej konektivity pre lepšiu podporu v teréne, robustnej spoľahlivosti a bezkonkurenčnej rýchlosti.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€4 699
   
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 3 roky
 

 

Rýchlosť sa stretáva s umelou inteligenciou


Sledovanie v reálnom čase a automatické zaostrovanie na oči v reálnom čase sú navrhnuté na rýchle, presné a inteligentné sledovanie vášho objektu pomocou algoritmov založených na AI a spracovaním obrovského množstva údajov v reálnom čase.

 

Sledovanie v reálnom čase založené na AI

Po zadaní objektu sa pri polovičnom stlačení spúšte zachová presné zaostrenie. Zmeny polohy sú presne sledované, čo poskytuje flexibilitu pri komponovaní, keď sa sústredíte na získanie najlepšieho záberu.
 

AI-based Real-time Tracking

 

Základná technológia

Algoritmus rozpoznávania AI efektívne spracováva údaje o farbách, vzoroch, vzdialenosti, tvári a očiach z obrazového snímača s vysokou presnosťou.
(1) Tvár [AI] (2) Oko [AI] (3) Farba (4) Vzor (5) Vzdialenosť (6) Spracovanie v reálnom čase
 

Underlying technology

 
 
Okamžité zaostrenie na jedno oko

Aj keď popredu prejde iný objekt, funkcia Real-time Eye AF dokáže zaostriť na jedno z očí objektu, keď je spúšť stlačená do polovice, alebo stlačením AF-ON alebo vlastného tlačidla.
 
Instant focusing on one eye
 
 
 
Výber pravého / ľavého oka podľa vašich potrieb

Môžete si dokonca vybrať konkrétne oko – ľavé alebo pravé – pred alebo počas snímania pomocou vlastného tlačidla. Výber očí vám umožňuje zamerať sa na kompozíciu, osvetlenie a ďalšie detaily.
 
Right/left eye selection to meet your need
 
 
 
AF na oči pre zvieratá

Rýchla a presná automatická detekcia a sledovanie so sledovaním očí zvierat a ľudí výrazne zvyšuje úspešnosť pri zachytávaní snímok zvierat vo voľnej prírode alebo domácich miláčikov doma.
 
Eye AF for Animals
 
 
 
Spoľahlivý aj pri slabom osvetlení

Pokročilé algoritmy automatického zaostrovania prispievajú k presnosti automatického zaostrovania pri úrovniach osvetlenia až EV-3. Možnosť „Priorita zaostrenia pri riadení clony“ slúži na presnejšie zaostrenie pri slabom osvetlení a pri zníženej clone.
 
Reliable even in low light
 
 
 
Vylepšená použiteľnosť zaostrovacieho rámu

Aj keď je tlačidlo spúšte stlačené do polovice, zaostrovacie pole je teraz možné presunúť pomocou multifunkčného voliča na ľubovoľné miesto. Farbu zaostrovacieho rámčeka je možné pohodlne nastaviť na červenú alebo bielu, aby vyhovovala danej scéne.
 
Improved focus frame usability
 
 

 

Získajte predtým nepolapiteľné momenty, ktoré tvoria históriu

Vysokorýchlostné sériové snímanie rýchlosťou až 20 snímok za sekundu
Prevratný full-frame snímač Exmor RSTM CMOS a procesor BIONZ XTM sa spájajú pre sériové snímanie rýchlosťou 20 snímok za sekundu so sledovaním AF/AE. Ohromujúci vysokorýchlostný výkon a dostatok vyrovnávacej pamäte vám umožnia zachytiť rozhodujúci okamih.

20 consecutive photos of skiers

 

Snímanie bez výpadku 

Elektronická uzávierka eliminuje zatemnenie typické pre zrkadlovky. Objekt je viditeľný počas spustenia uzávierky so živým náhľadom 60 snímok za sekundu a minimálnym oneskorením zobrazenia pri sériovom snímaní.
(A) Snímanie bez výpadku  (B) Snímanie s výpadkami 

Blackout-free Shooting

 

Výpočty AF/AE až 60-krát/s.

Svetlo dopadá na obrazový snímač bez mechanického prerušenia. Bezzrkadlová konštrukcia a technológie zvyšujúce rýchlosť poskytujú AF/AE v ohniskovej rovine full-frame.
(1) Výpočty AF/AE (2) 60-krát/s (3) 20 snímok/s

AF/AE calculations up to 60 times/sec.

 

Rýchlosť elektronickej uzávierky až 1/32 000 s.

Rýchlosť elektronickej uzávierky až 1/32 000 s. ďaleko prevyšujú mechanické uzávierky pre nový obrazový výraz. Môžete tiež udržiavať malú hĺbku ostrosti bez ND filtra, a to aj za jasných podmienok.
(Režim A 1/20000 s. F8,0 ISO 1000, snímané s α9)
 

Electronic shutter speeds up to 1/32000 sec.

 

Žiadne rušivé zvuky

Elektronická uzávierka proti skresleniu umožňuje tiché zachytenie scény bez rizika, že mechanické zrkadlo alebo zvuky uzávierky narušia napätie napríklad pri športovom podujatí.
 

No distracting sounds

 

Snímanie proti blikaniu

Rozpozná sa blikanie žiarivkového a iného umelého osvetlenia a činnosť uzávierky sa načasuje, aby sa potlačili anomálie expozície a farieb (pri vysokých rýchlostiach uzávierky) a nekonzistentnosť medzi súvislými zábermi.
Anti-flicker [1] ON [2] OFF
 

Anti-flicker shooting

 

10 fps s mechanickou uzávierkou

Mechanická uzávierka teraz umožňuje sériové snímanie rýchlosťou až 10 snímok za sekundu a možno ju použiť aj s bleskom. Pre scény môžete použiť vysokorýchlostné sériové snímanie podľa potreby.
 

10fps with mechanical shutter

 

Celoformátový stohovaný snímač CMOS s integrálnou pamäťou

24,2-megapixelový plnoformátový vysokorýchlostný skladaný obrazový snímač ukladá dáta do integrovanej pamäte pre bleskurýchle odčítanie. Snímač CMOS a vylepšený procesor na spracovanie obrazu BIONZ X vám spoločne prinášajú skutočnú digitálnu slobodu.
[ Skladaná podsvietená štruktúra s integrovanou pamäťou ]
(1) Oblasť pixelov (2) Integrovaná pamäť (3) Vysokorýchlostný obvod na spracovanie signálu (4) Stroj na spracovanie obrazu

Full-frame stacked integral-memory CMOS sensor

 

4D FOCUS: Široký AF

So 693 bodmi automatického zaostrovania s fázovou detekciou a 425 bodmi automatického zaostrovania s detekciou kontrastu poskytuje snímač široké a vysokohustotné automatické zaostrovanie pokrývajúce 93 % obrazu.
 

4D FOCUS: Wide AF

 

4D FOCUS: Rýchle AF

Vďaka rýchlemu hybridnému automatickému zaostrovaniu s rýchlou odozvou poskytuje fotoaparát α9 II rýchle automatické zaostrovanie aj pri slabom osvetlení s pozoruhodnou schopnosťou zachytiť objekt.

4D FOCUS: Fast AF

 

 
Krásny záznam 4K filmu

Realizuje sa nádherné nahrávanie videa v rozlíšení 4K. Čítanie celého pixelu bez zosúlaďovania pixelov umožňuje kondenzovať približne 2,4-násobok množstva údajov potrebných pre rozlíšenie 4K (ekvivalent množstva údajov požadovaných pre rozlíšenie 6K) na výstup s rozlíšením 3840 x 2160 4K. Všestranný s výkonom rýchleho hybridného automatického zaostrovania, funkciami automatického zaostrovania na oči, sledovaním dotyku atď.
 

Beautiful 4K movie recording

 

AF na oči v reálnom čase teraz na snímanie filmov

Funkcia automatického zaostrovania na oči v reálnom čase po novom podporuje snímanie videozáznamov tým, že rozpoznáva oči objektu a pokračuje v sledovaní jedného oka. Keďže fotoaparát α9 II udržuje oko presne zaostrené, môžete sa sústrediť na kompozíciu.
 

Real-time Eye AF now for movie shooting

 

Dotknite sa Sledovanie pre trvalé zaostrenie na váš objekt

Pri snímaní videozáznamov na α9 II sa objekt, ktorého sa dotknete na obrazovke LCD, automaticky zaostrí a sleduje sa pomocou funkcie Touch Tracking. Ak je spozorované ľudské oko, aktivuje sa funkcia Real-time Eye AF a sleduje ho.
 

Touch Tracking for persistent focus on your subject

 

Kompatibilný s novým multifunkčným mikrofónom

Multi Interface Shoe (MI Shoe) je vylepšený o digitálne audio rozhranie. Použite nový brokový mikrofón ECM-B1M na záznam vysokokvalitného zvuku s minimálnym zhoršením kvality.
 

Compatible with multi-functional new mic

 

Vysokorýchlostný prenos dát s dostupným 1000BASE-T

Plynulý a spoľahlivý vysokorýchlostný prenos dát veľkých obrázkových súborov na určený FTP server je teraz dostupný cez LAN terminál podporujúci 1000BASE-T. FTPS (File Transfer Protocol over SSL/TLS) zaručuje vysokú bezpečnosť.

High-speed data transfer with 1000BASE-T available

 

Podpora pre prenos dát FTP na pozadí

Aby sa splnili požiadavky profesionálov na rýchle doručenie, α9 II podporuje prenosy údajov FTP na pozadí počas a po snímaní pre doručovanie súborov JPEG a RAW. Vopred je možné priradiť až deväť FTP serverov.

Support for background FTP data transfers

 

Pridajte k svojim obrázkom hlasové poznámky

Nová funkcia Voice Memo umožňuje nahrávať zvukové popisy obsahu alebo podmienok snímania až do 60 sekúnd. dlhé, pripojené k obrázkom ako súbory .wav. IPTC a informácie o sériovom čísle kamery môžu byť tiež vložené do obrazových súborov.
 

Add Voice Memos to your images

 

Diaľkové ovládanie pomocou nástroja Remote Camera Tool

Diaľkové ovládanie je k dispozícii s desktopovou aplikáciou Remote Camera Tool, čo je praktické, keď je prístup fotografov obmedzený, napríklad pri snímaní pohľadu z vtáčej perspektívy zo strechy športovej arény.
 

Remote operation with Remote Camera Tool

 

K dispozícii je 5 GHz Wi-Fi®

Okrem pásma 2,4 GHz je teraz možný aj vysokorýchlostný prenos cez Wi-Fi® v pásme 5 GHz (bezdrôtová sieť LAN IEEE 802.11ac). Teraz je možné aj bezdrôtové diaľkové snímanie z počítača, oslobodenie vašich štýlov snímania od obmedzení káblov.

5GHz Wi-Fi provided

 

 

Ešte rýchlejšie diaľkové snímanie z počítača s káblovým pripojením cez USB

Novoprijaté pripojenie USB Type-CTM a vylepšenia algoritmu vzdialeného snímania z počítača prinášajú výrazné zlepšenie prenosovej rýchlosti. Veľké nekomprimované obrázky RAW môžete prenášať plynulo bez prerušenia pracovného toku.
 
Even faster PC remote shooting with wired connection via USB
 
veľkosť snímača Full Frame
Rozlíšenie 28.3 MPx
Formát snímača Full Frame (35,6 × 23,8 mm) CMOS
obrazový procesor BIONZ X™
čistenie snímača áno
vstavaný blesk -
autofokus AF Fázová detekcia: 693 bodov, Kontrastná detekcia: 425 bodov
Rýchlosť sériového snímania 20 sn./s
ISO - maximálna citlivosť 100 - 51200 (Rozšírené: 50 - 204800)
Rozlíšenie hľadáčika 0.5" (3 686 400 bodov)
displej 3" výklopný dotykový LCD (1 440 000 bodov)
typ média SD/SDHC/SDXC, MS PRO Duo/ PRO-HG Duo™
formát záznamu videa XAVC S, AVCHD
Rozlíšenie videa UHD 4K (3840 x 2160) @ 24.00p/25p/29.97p, Full HD (1920 x 1080) @ 24.00p/25p/29.97p/50p/59.94p/100p/119.88p
batéria NP-FZ100
výdrž batérie cca 500 záberov
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 128.9 x 96.4 x 77.5 mm
hmotnosť 678 g (vrátane batérie a karty)
Kompatibilita Sony E
časozberné snímanie áno
vstupy a výstupy 3.5mm Mic, 3.5mm slúchadlá, HDMI D (Micro), USB Type-C (USB 3.1), PC Sync konektor
vstavaný mikrofón áno (stereo)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podporované jazyky:
Angličtina, Francúzština, Španielčina, Portugalčina, Tradičná čínština, Indonézština, Kórejčina