Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Sony Alpha A7R III + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Vitajte v novom svete zobrazovania s rozlíšením, citlivosťou, dynamickým rozsahom, rýchlosťou spracovania a ešte vylepšenou odozvou pri snímaní. Model α7R III v sebe skrýva funkčnosť v profesionálnom štýle v silnom a kompaktnom tele, ktoré vám poskytne väčšiu flexibilitu pri vytváraní skvelých záberov v akejkoľvek situácii. S takým vysokým výkonom, presnosťou a potenciálom, ktorý máte k dispozícii, môžete zachytiť zážitky, ktoré sa vám stanú raz za život.

Sony a7 III Wins 2018 EISA Camera of the Year

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 949
   
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 3 roky
 

MAXIMÁLNA KREATIVITA

 

 

 

 

Scény v najmeších detailoch

Systém spracovania obrazu sa vyvinul tak, aby poskytoval vysoké rozlíšenie a nízky šum v širšom rozsahu ISO. Kamera zobrazuje náladu okolia každej scény, ako aj textúru detailov.

 

42,4MP plnoformátový snímač Exmor R™ CMOS

Dizajn šošoviek snímača Exmor R so zadným osvetlením a bez medzier zvyšuje citlivosť na svetlo a poskytuje široký dynamický rozsah napriek vysokému rozlíšeniu 42,4 MP.

42.4MP full-frame Exmor R CMOS sensor

 

Výrazne vylepšené spracovanie obrazu

Nové predné LSI a zvýšenie rýchlosti spracovania BIONZ X™ sú spojené so snímačom Exmor R™, aby poskytovali dynamický rozsah až 15 EV pri nízkej citlivosti ISO pre fotografie, čo umožňuje bohatšie vyjadrenie tónov.

Greatly enhanced image processing

 

 

Široký štandardný rozsah ISO 100-32000

Štandardný rozsah ISO bol rozšírený na ISO 100 – 32 000 (rozšíriteľné na ISO 50 – 102 400) a šum bol znížený až o bodku v strednom rozsahu citlivosti.

Wide standard ISO 100-32000 range

 


14-bitový výstup RAW pre bohaté gradácie

Výstup 14-bitového formátu RAW obsahuje bohaté tonálne informácie od svetiel po tiene a je dostupný aj pri fotení v tichom alebo kontinuálnom režime.

[1] Obrazový snímač
[2] Najnovšia vysokorýchlostná predná časť LSI
[3] 16-bitové spracovanie obrazu

14-bit RAW output for rich gradations

 

Silný, ľahký a spoľahlivý dizajn vás posunie ďalej

Quad-VGA OLED Tru-Finder s vysokým rozlíšením poskytuje prirodzený, vysoko presný obraz v hľadáčiku. Funkčné výhody EVF, ako je vysoká viditeľnosť v tme a schopnosť automatického zaostrovania pri použití zväčšeného zobrazenia, sú ďalej vylepšené pre výkonnú podporu snímania. Pre ešte väčšiu všestrannosť je malé a ľahké telo modelu α7R III robustné a dostatočne pevné na náročné použitie.

Sony Alpha a7R III Full Frame Mirrorless Camera - Body Only

 

 

 

Snímajte nepretržite v absolútnom tichu

Tento fotoaparát umožňuje tiché snímanie rýchlosťou až 10 snímok za sekundu so sledovaním AF/AE. Ticho je rozhodujúce pre snímanie divokej zveri, keď aj mierny hluk môže znamenať stratu šance na ideálny záber.

Shoot continuously in absolute silence

 

 

 

Komplexné pokrytie rýchleho hybridného automatického zaostrovania

399 bodov AF s fázovou detekciou pokrývajúcich cca. 68 % šírky a výšky oblasti snímky plus 425 husto umiestnených bodov AF s detekciou kontrastu zlepšuje zaostrenie, ktoré by inak nebolo možné dosiahnuť.

Comprehensive Fast Hybrid AF coverage

 

Až 2x rýchlejšia (približne) odozva AF

Vďaka oveľa citlivejšiemu a vylepšenému rýchlemu hybridnému automatickému zaostrovaniu je rýchlosť automatického zaostrovania až približne dvakrát vyššia pri slabom osvetlení.

Up to 2x faster (approx.) AF response

 

AF sledovanie sa zlepšilo o cca. 2x

Algoritmus automatického zaostrovania zdedený z modelu α9 zabezpečuje dvakrát presnejšie sledovanie automatického zaostrovania pri nepretržitom snímaní, a to aj pri zložitých alebo náhlych pohyboch.

AF tracking improved by approx. 2x

 

Spoľahlivé automatické zaostrovanie až do jasu EV-3

Pokročilé algoritmy automatického zaostrovania prispievajú k vysokej presnosti automatického zaostrovania až po úroveň osvetlenia EV-3, čím ponúkajú spoľahlivejšie automatické zaostrovanie v tmavých scénach.

Reliable AF down to EV-3 brightness

 

Nikdy nestrácajte ani chvíľu

Nový multifunkčný volič, tlačidlo AF-ON a funkcie dotykového zaostrovania umožňujú rýchle a intuitívne zaostrovanie. Vďaka vstavaným duálnym slotom a kompatibilite s veľkokapacitnou dobíjateľnou batériou NP-FZ100, α7R III tiež zaisťuje, že môžete snímať s oveľa menším prerušením, pretože nebudete musieť tak často meniť médiá a batériu.


Nasnímajte nepretržite až 76 záberov

Zachyťte až 76 komprimovaných obrázkov RAW alebo JPEG v súvislej sérii. Vďaka tomu sa môžete s istotou sústrediť na sériové snímanie bez rozptyľovania.

Shoot up to 76 images continuously

 

Dva sloty pre médiá, podpora UHS-II

Vďaka dvom mediálnym slotom, vrátane jedného, ktorý je kompatibilný s UHS-II pre rýchly zápis dát, môže α7R III súčasne nahrávať alebo prenášať, oddeľovať dáta RAW/JPEG a fotografie/filmy a kopírovať dáta medzi kartami.

Dual media slots, UHS-II support

 

Predĺžte záber na profesionálnu dĺžku

α7R III môže používať batériu NP-FZ100 s pribl. 2,2-krát väčšia kapacita ako batéria NP-FW50. Porty USB Type-C™ a Multi/Micro USB umožňujú pripojenie externých batérií pre dlhšie snímanie.

Extend shooting to professional length

 

Funkcia hodnotenia

Pomocou funkcie hodnotenia môžete ohodnotiť zaznamenané statické obrázky 1 až 5 hviezdičkami kdekoľvek priamo na mieste pomocou obrazovky prehrávania na vykonanie funkcie, ak je priradená vlastnému tlačidlu.

Rating function

 

Zobrazenie zoskupení pre súvislé zábery

Sériu fotografií nasnímaných v kontinuálnom režime je možné prezerať ako skupiny, vylepšené je zobrazenie indexu prehrávania a súvislé skupiny je možné naraz vymazať alebo chrániť.

Grouping display for continuous shots

 

Moje menu: rýchlejšie k vašim obľúbeným

Zaregistrujte si až 30 často používaných položiek v novom My Menu, aby ste ich mohli okamžite vyvolať. Môžete si vytvoriť a prispôsobiť optimálne menu pre svoje pohodlie.

My Menu: faster to your favourites

 

 

Aj keď je tvár čiastočne skrytá

Even if faces are partially hidden

 

Aj pri pohľade dole

Even when looking down

 

Dokonca aj pri slabom svetle

Even in darkness

 

Vylepšená stabilizácia obrazu: voľnejšie snímanie

Vďaka vylepšenému 5-osovému stabilizátoru obrazu zabudovanému vo fotoaparáte sa kedykoľvek budete chcieť voľne pohybovať a snímať, môžete sa spoľahnúť na výkon a mobilitu fotoaparátu α7R III s vysokým rozlíšením, aby ste sa mohli sústrediť na objekt bez obáv z rôznych typov fotoaparátov. - rozmazanie trasením.

 

 
 
Kompenzácia sklonu a vybočenia        Horizontálna/vertikálna                    Kompenzácia rolovania                             
                                                            kompenzácia posunu
                                                                  
 

 

5-osová optická stabilizácia obrazu v tele

Nová stabilizačná jednotka/gyroskopické senzory/algoritmy efektívne zdvihnú 5,5 kroku. Päť typov chvenia fotoaparátu – uhlové chvenie (naklonenie/vybočenie), posun X/Y a rotačné chvenie (pretáčanie) – je kompenzovaných.

5-axis optical in-body image stabilisation

 

 

 

USB 3.1 Gen 1 pre rýchly prenos dát

Vďaka tomu je k dispozícii snímanie pripojené k počítaču na plynulé spracovanie veľkých obrázkových súborov RAW, takže môžete rýchlo prezerať snímky na počítači a pokračovať vo fotografovaní bez príliš dlhého zdržania prenosu súborov.

USB 3.1 Gen 1 for fast data transfer

 

K dispozícii je synchronizačný terminál

Pre pohodlnú synchronizáciu so štúdiovými bleskami a iným externým osvetľovacím zariadením je k dispozícii štandardný synchronizačný terminál.

Sync terminal available

 

 

 

Viacnásobné snímanie s posunom pixelov

Tento nový Pixel Shift Multi Shooting25 reprodukuje statické obrázky, ktoré obsahujú verné detaily, textúru, farby a celkovú atmosféru.

Pixel Shift Multi Shooting

 
 
 

 

Vysoké rozlíšenie 4K4 HDR5

Okrem schopnosti nahrávať úžasné filmy vo vysokom rozlíšení 4K4 až prevzorkovanie 5K (15MP) je fotoaparát vybavený novým obrazovým profilom HLG (Hybrid Log-Gamma)5, ktorý podporuje okamžitý pracovný tok HDR, ktorý ponúka široký dynamický rozsah pre vysoko presné a realistické filmové obrázky bez odstupňovania farieb.

 
veľkosť snímača Full Frame
Rozlíšenie 42,4 MPx (7952 x 5.304)
Formát snímača Full Frame (35,6 × 23,8 mm) CMOS
obrazový procesor BIONZ X™
čistenie snímača áno
farebný priestor sRGB / RGB
autofokus AF 399 fáz. / 425 kont. (bodov)
Rýchlosť sériového snímania 10 obr. / s.
ISO - maximálna citlivosť 100 - 32000 (102400)
Rozlíšenie hľadáčika 3 686 400 bodov
displej 3" TFT dotykový (1 440 000 bodov)
typ média SD/SDHC/SDXC, MS PRO Duo/ PRO-HG Duo™
formát záznamu videa XAVC S: MPEG-4 AVC/H.264, AVCHD: MPEG-4 AVC/H.264
Rozlíšenie videa XAVC S 4K: 3.840 x 2.160 / 30p
doba záznamu videa 29 min 59 sec.
batéria NP-FZ100
výdrž batérie cca 650 záberov
rozmery 126,9 x 95,6 x 73,7 mm
hmotnosť 657 g (s batériou)
typ fotoaparátu EVF (Mirrorless) fotoaparát
vstupy a výstupy mic, HDMI, USB, slúchadlá
vstavaný mikrofón áno - stereo