Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Sony Alpha A7R II + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

20 hodnotení
 
Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Sony Alpha A7R Mk.II je vylepšená verzia špeciálneho systémového fotoaparátu, ktorá v sebe spája výhody kompaktného tela, 42,4MPix Full Frame CMOS snímača a rozumnej ceny. Vo výbave je elektronickým OLED hľadáčikom a vstavaná Wi-Fi.

Podporované jazyky: Angličtina, Francúzština, Španielčina, Portugalčina, Turečtina, Tradičná čínština, Zjednodušená čínština, Indonézština, Kórejčina, Bahasa Melayu

Dostupnosť asi 7-8 dní
€1 850    
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 2 roky
 

Sony Alpha A7R Mk.II je radikálne vylepšenou špeciálnou verziou pôvodného systémového fotoaparátu Sony Alpha A7R Mk.II, ktorý je vybavený novým 42,4MPix Full Frame CMOS snímačom zasadeným do 5 osého stabilizátora snímača, rovnakého aký bol použitý vo fotoaparáte Sony Alpha A7 Mk.II. Sony je popri Leice stale iba druhým výrobcom, ktorý dokázal skĺbiť kompaktnú konštrukciu tela systémového fotoaparátu s výmennými objektívmi so snímačom formátu Full Frame. (23,9x35,8mm). Fotoaparát konštrukčne vychádza zo svojho predchodcu Sony Alpha A7R a je rovnako nabitý tými najmodernejšími technológiami z dielne Sony. Je vybavený vstavaným špičkovým elektronickým hľadáčikom s OLED technológiou a rozlíšením XGA (2 400 000 Pix). Okrem hľadáčika má aj zabudovaný Wi-Fi modul, ktorý Vám umožní zdieľať vašu tvorbu s priateľmi na sociálnych sieťach. A toto všetko je zaodeté do odolného a voči vode a prachu utesneného kovového tela, z pevných magnéziovo-hliníkových zliatin.