Barion Pixel
 Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Sony Alpha A6600 + Sony E 18-135mm f/3,5-5,6 OSS + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Sony Alpha A6600 + Sony E 18-135mm f/3,5-5,6 OSS Fotoaparát Sony Alpha 6600 má 24,2MP snímač obrazu CMOS Exmor ™ najnovší obrazový procesor BIONZ X ™ s pomocným LSI čipom, ktoré sa používajú u fullframových fotoaparátoch Sony. Táto výkonná trojica spoločne prináša všestranné zlepšenie kvality obrazu a výkonu vo všetkých oblastiach vytváraní fotografií a videí.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€1 749    
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 2 roky
 

Sony Alpha A6600 + Sony E 18-135mm f/3,5-5,6 OSS

Fotoaparát Alpha 6600 ponuka rychle automatické zaostrovanie za 0,02 sekundy. Systém automatického ostrenia s vysokou hustotou a širokým pokrytím zaisťuje zásluhou 425 bodov automatického ostrenia s fázovou detekciou v ohniskovej rovine, ktoré pokrývajú približne 84% plochy obrazu, a 425 bodov automatického ostrenia s detekciou kontrastu, spoľahlivé automatické ostrenie aj v tých najnáročnejších svetelných podmienkach.
Nový model ťaží z technológie Real-time Tracking od spoločnosti Sony, ktorá využíva najnovšie algoritmy, vrátane rozpoznávania objektov založeného na umelej inteligencii. Tá umožňuje zachytiť objekty s vynikajúcou presnosťou, a to aj pomocou dotykového panela na zadnej obrazovke.
Nový model ponuka technológiu automatického zaostrenia na oči Real-time Eye AF, teda najnovšiu verziu uznávanéj technológie Eye AF od spoločnosti Sony. Táto technológia využíva rozpoznávanie objektov založené na umelej inteligencii k detekcii očí a spracovanie súvisiacich dát v reálnom čase, a tým zvyšuje presnosť, rýchlosť a výkon funkcie Eye AF u ľudí a zvierat, a umožňuje fotografovi sústrediť sa výhradne na kompozíciu.

V celom rozsahu citlivosti ISO 100 až 32000 (rozšíriteľná na ISO 50 až 102400) ponúka nový fotoaparát Alpha 6600 vynikajúci výkon s nízkym šumom a poskytuje mimoriadne kvalitné snímky, dokonca aj za zhoršených svetelných podmienok. Technológia redukcie šumu v určitých oblastiach a reprodukcia detailov vďaka optimálnemu použitiu redukcie šumu a spracovanie ostrosti v jednotlivých oblastiach výrazne redukuje šum pri súčasnom zachovaní vysokého rozlíšenia, ktoré prispieva k jemnej reprodukciu textúr objektov a detailov v tieňoch.

Fotoaparát Alpha 6600 je vybavený mnohými prevratnými technológiami, ktorými sú vybavené špičkové a oceňované fullframové fotoaparáty od spoločnosti Sony.
Patria medzi ne:
- Integrovaný inovatívny systém stabilizácie obrazu v piatich osiach od spoločnosti Sony, ktorý predlžuje udržateľný čas uzávierky o 5,0 kroku
- Vôbec prvé použitie batérie Sony Z pri fotoaparáte s APS-C čipom prináša špičkovú výdrž batérie, ponúka dlhšiu dobu napájania a umožňuje tak zaobstarať približne 720 fotografií pri použití hľadáčika alebo približne 810 snímok pri použití LCD monitora
- Pevná konštrukcia z horčíkovej zliatiny je odolná proti prachu a vlhkosti
- Real-time Eye AF pre nahrávanie videí. Keď je funkcia aktivovaná, sleduje s vysokou presnosťou a spoľahlivosťou automaticky oko objektu. Umožňuje tak fotografovi sústrediť sa na samotný obsah, a nie na to, čo je, alebo nie je zaostrené. Eye AF môže byť tiež automaticky spustené funkciou Touch Tracking, ak je fotografovaným objektom osoba.
- Integrovaný konektor pre slúchadlá, ktorý užívateľovi umožňuje pripojiť vysoko kvalitné slúchadlá pre presné sledovanie zaznamenávaného zvuku

Záznam v rozlíšení 4Kvi
Fotoaparát Alpha 6600 sa môže pochváliť interným záznamom videí v rozlíšení 4K a formátu Super 35 mm s technológiou full pixel readout bez zlučovanie pixelov, ktorý zachytí približne 2,4x viac informácií, než je vyžadované pre videa v rozlíšení 4K.
Výsledkom tohto prevzorkovanie je ohromujúci záznam vo formáte XAVC S ™ s bezkonkurenčným rozlíšením.
Fotoaparát Alpha 6600 ponúka obrazový profil HLG (Hybrid Log-Gamma), ktorý podporuje pracovný postup okamžitého dosiahnutie HDR.
Zaznamenané videá prehrávané na televízore kompatibilnom s HDR (HLG) budú vyzerať dokonale realisticky, bez neprokreslených tieňov a preexponovaných oblastí s vysokým jasom, a nebudú vyžadovať vykonanie gradácie farieb. Pre používateľov, ktorí chcú počas postprodukcie vykonať u svojho záznamu gradáciu farieb, sú k dispozícii profily gamma S-Log3 a S-log2.

SONY 18-135 mm f/3,5-5,6 OSS
Veľký rozsah zoomu od 18mm širokouhlého záberu po 135mm teleobjektív znamená, že sa objektív hodí na snímanie rôznych situácií a objektov. Vďaka malej veľkosti a hmotnosti je prenosný, a naplno tak využíva bajonetu E a senzora APS-C. Automatické ostrenie je rýchle, presné a tiché a predstavuje všestranné riešenie objektívu pre každodenné fotografovanie. 7,5x zoom v kompaktnom a ľahkom objektívu

Tento objektív váži iba 325 g (11,5 oz.) A meria len 67,2 mm v priemere a 88 mm na dĺžku. Ohnisková vzdialenosť pri maximálnom priblížení je 202,5 mm (ekvivalent 35mm formáte), vďaka čomu ponúka široký záber možností pre všestranné fotografovanie i snímanie krajiny, prírody, portrétov a ďalších.


Nový optický dizajn s asférickým členom prispieva k stálemu vysokému rozlíšeniu od stredu snímky až po okraje v celom rozsahu zoomu, zatiaľ čo dvaja sklenené členmi ED (s e Ľahký a kompaktný objektív E 18-135mm F3.5-5.6 OSS so zoomom a vysokým rozlíšením

Minimálna zaostrovacia vzdialenosť je iba 0,45 m (1,48 ft) (s 0,29x max. Zväčšením). Vďaka tomu je ľahké zblízka fotografovať zákusky, kvety a prírodu a skombinovať tak objekt s efektom bokeh na pozadí. Dizajn kruhové clony potom vylepšuje kvalitu efektu bokeh.

Parametre objektívu SONY 18-135 mm f/3,5-5,6 OSS:
Maximálny pomer zväčšenia (X) - 0,29
Stabilizácia obrazu (STEADYSHOT)
Zorný uhol (APS-C) - 76 ° -12 ° 1
Členov a skupin: 12 - 16
Ekvivalent ohniskovej vzdialenosti 35 MM (APS-C) - 27-202,5 mm
Svetelnosť objektívu 3,5-5,6
Typ objektívu širokorozsahový zoom
Objektív pre formát malý digitálny formát (APS-C / Micro4 / 3)
Optická stabilizácia áno
zaostrovanie ultrazvukové
Pomer zväčšenia premenlivé
Filtre (priemer v mm / aplikácie) 55
Bajonet SONY E (NEX / ILCE)
Max. ohnisková vzdialenosť 135
Min. ohnisková vzdialenosť 18

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.