Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Sigma FP + Sigma 45mm f/2.8 DG DN + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 

Sigma FP + 45mm f/2.8 DG DN Najmenšia a najľahšia, full-frame bezzrkadlovka na svete, s rozmermi 112,6 x 69,9 x 45,3mm a váhe 370g s bajonet L-mount (Sigma-Panasonic-Leica). Je osadená klasickým Bayerovým snímačom s rozlíšením 24, 6 MPx. s plne digitálnou závierkou. Všetko je zabalené v elegantnom minimalistickom dizajne. Robustná hliníková konštrukcia s utesnením proti vode a prachu umožňuje fotoaparát naplno využiť aj v extrémnych podmienkach a v kombinácii s veľkým pasívnym chladičom zaisťuje efektívny odvod tepla a bezproblémovú prevádzku aj pri dlhodobom používaní.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 379
   
Značka Sigma
Kategória Sigma
Záruka 2 roky
 

Sigma FP + 45mm f/2.8 DG DN
Najmenšia a najľahšia, full-frame bezzrkadlovka na svete, s rozmermi 112,6 x 69,9 x 45,3mm a váhe 370g s bajonet L-mount (Sigma-Panasonic-Leica). Je osadená klasickým Bayerovým snímačom s rozlíšením 24, 6 MPx. s plne digitálnou závierkou. 
Všetko je zabalené v elegantnom minimalistickom dizajne. Robustná hliníková konštrukcia s utesnením proti vode a prachu umožňuje fotoaparát naplno využiť aj v extrémnych podmienkach a v kombinácii s veľkým pasívnym chladičom zaisťuje efektívny odvod tepla a bezproblémovú prevádzku aj pri dlhodobom používaní.

SIGMA FP ponúka rad zaujímavých funkcií pre záznam obrazu a videa, ako je ľahké prepnutie medzi módmifoto / video, výber z farebných módov, možnosť priamej editácie farebných kriviek, funkcia HDR alebo funkcia Cinematograph, ktorá dokáže vytvárať animované GIF súbory.
Sigma FP ponúka aj filmárom 12bitovú farebnú hĺbku vo formáte CinemaDNG v rozlíšení 4K UHD / 24fps. Ponúka záznam na internú pamäťovú kartu a alebo hladký prenos dát cez rozhranie USB3.1 (Gen1 +) na externé pamäťové zariadenia.

SIGMA 45mm F2.8 DG DN Contemporary

dodáva krásny bokeh a vykreslenie, ktoré si môžete vychutnať v každej scéne.
Tento objektív dodáva pocit trojrozmernosti a priestoru. Navyše jeho minimálna zaostrovacia vzdialenosť 24 cm umožňuje fotografovať z ruky i zo statívu.

Vysokorýchlostný a velmi presný AF poháňaný krokovým motorom. Objektív je schopný hladkého, tichého a vysokorýchlostného automatického zaostrovania. Podporuje funkciu detekcie tváre a AF na oči a kontinuálne video AF. Mechanika zohľadňuje manuálne ostrenie a krúžok s vhodným krútiacim momentom zaisťuje dobrú funkčnosť.

Vysoká kvalita spracovania a vynikajúcu funkčnosť
Vzhľadom k tomu, že tento objektív je určený pre každodenné použitie, zvláštnu pozornosť bola venovaná kvalite  konštrukcie a prevádzkyschopnosti. Bajonet presne sedí do bajonetu objektívu. 
Telo objektívu je z väčšej časti kovove, čím sa docieli dlhšia životnosť objektívu. 
Clonový krúžok so správnym pocitom krokov medzi clonovými číslami, zaisťuje pohodlnú manipuláciu s istotou v každom štýle fotenie.

Špecifikácia:
Ohnisková vzdialenosť (eqv. 35mm): 45
Svetelnosť pevného objektívu: 2,8
Maximálna clona (F): 22
Konštrukcia objektívu: 8 členov / 7 skupín
Stabilizátor optický: Nie
Videomotor: Nie
Crop faktor: 1 x
Typ slnečnej clony: bajonetová
Počet lamiel clony: 7
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 24 cm
Ultrsonické zaostrovanie: Nie
Vhodný pre žáner: Portréty, Reportáže, Street foto