Barion Pixel

Sigma

 

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

   
 • Sigma fp L + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo Doprava zadarmo 17278
  Sigma fp L + VIP SERVIS 3 ROKY + 64GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo
  obvykle 6-10 prac.dní

  Najmenšia plnoformátová bezzrkadlovka na svete o rozmeroch 112,6 x 69,9 x 45,3mm a váhe 375g s bajonetom L-mount (Sigma / Panasonic / Leica). Je osadená klasickým Bayerovým snímačom s vysokým rozlíšením 61 MPx s plne digitálnou uzávierkou a hybridným ostrením s fázovou detekciou. Všetko je zabalené v elegantnom minimalistickom dizajne. Robustná hliníková konštrukcia s utesnením proti vode a prachu umožňuje fotoaparát naplno využiť aj v extrémnych podmienkach av kombinácii s veľkým pasívnym chladičom zaisťuje efektívny odvod tepla a bezproblémovú prevádzku aj pri dlhodobom používaní.
  SIGMA fp L ponúka množstvo zaujímavých funkcií pre záznam obrazu a videa, ako je ľahké prepnutie medzi módmi foto/video, výber z farebných módov, možnosť priamej editácie farebných kriviek, funkcia HDR alebo funkcia Cinematograph, ktorá dokáže vytvárať animované GIF súbory. Ďalším zaujímavým režimom je Režisérsky hľadáčik (Director's Viewfinder), ktorý umožňuje simulovať vizuálny rozsah filmových kamier známych výrobcov (ARRI, Red etc.).
  Filmárom ponúka SIGMA fp L tiež 12-bitovú farebnú hĺbku vo formáte CinemaDNG v rozlíšení 4K UHD / 24fps, záznam na internú pamäťovú kartu alebo hladký prenos dát cez rozhranie USB3.1 (GEN1) na externé pamäťové zariadenia.


  €1 999
     
  Značka: Sigma Záruka: 2 roky
 • sigma fp digitalny fotoaparat Doprava zadarmo 17284
  Sigma FP + Sigma 45mm f/2.8 DG DN + VIP SERVIS 3 ROKY + 128GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo
  obvykle 6-10 prac.dní

  Sigma FP + 45mm f/2.8 DG DN Najmenšia a najľahšia, full-frame bezzrkadlovka na svete, s rozmermi 112,6 x 69,9 x 45,3mm a váhe 370g s bajonet L-mount (Sigma-Panasonic-Leica). Je osadená klasickým Bayerovým snímačom s rozlíšením 24, 6 MPx. s plne digitálnou závierkou. Všetko je zabalené v elegantnom minimalistickom dizajne. Robustná hliníková konštrukcia s utesnením proti vode a prachu umožňuje fotoaparát naplno využiť aj v extrémnych podmienkach a v kombinácii s veľkým pasívnym chladičom zaisťuje efektívny odvod tepla a bezproblémovú prevádzku aj pri dlhodobom používaní.


  €2 379
     
  Značka: Sigma Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom