Barion Pixel
 • 1 z 7
 

Tamron 28-75mm f/2,8 Di III RXD Sony FE + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Rýchly ultraširokouhlý zoom vyvinutý špeciálne pre bezzrkadlové fotoaparáty so systémom Sony E-Mount. Ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu a stabilne veľkú clonu F/2,8. Navyše s dĺžkou iba 99 mm a hmotnosťou iba 420 g je kompaktný a ľahký ako ktorýkoľvek iný objektív vo svojej triede. Je to ideálny objektív na objavovanie prírodnej a mestskej krajiny z novej perspektívy. Optická konštrukcia obsahuje prvky šošoviek LD (nízky rozptyl) a XLD (extra nízky rozptyl), ktoré boli umiestnené tak, aby čo najviac potláčali chromatické aberácie. V kombinácii s najpokročilejšími funkciami fotoaparátu dosahuje rozsah celej ohniskovej vzdialenosti veľmi vysoký obrazový výkon, ktorý plne využíva potenciál snímačov s vysokým rozlíšením.

Dostupnosť Skladom
€849
   
Značka Tamron
Webová stránka značky tamron.sk
Kategória pre Sony
Záruka 5 rokov
 

Vyjadrite svoju víziu v intímnych detailoch

 

 

Vynikjúca kvalita obrazu a jemný bokeh
 
Zoom A036 poskytuje oslnivú rovnováhu jasného, ​​no jemného vykreslenia, ohromujúceho bokehu a výnimočného rozlíšenia pre zaostrené oblasti. Zachytáva aj jemnejšie detaily v celej rovine zaostrenia s výkonom, ktorý podporuje najnovšie fotoaparáty s vysokým rozlíšením – to všetko pri vyjadrení charakteristickej plynulosti objektívu s vysokou clonou.

Ohromujúci bokeh sa jemne šíri z roviny zaostrenia, aby zvýraznil váš objekt. Zastavením clony môžete zmeniť spôsob vykresľovania obrázkov. Objektív tiež obsahuje deväťlamelovú clonu, ktorá vytvára krásne okrúhle rozostrené svetelné body. A charakteristické obrazové charakteristiky Tamronu, ktoré produkujú viac než len iný stupeň rozmazania so zmenami F-stop, dodávajú ešte väčší dojem.
Navrhnutý tak, aby maximalizoval potenciál plnoformátových bezzrkadlových fotoaparátov. Teraz si môžete vychutnať pokročilý optický výkon v kompaktnej veľkosti s ľahkým pohodlím. S hmotnosťou iba 550 g a dĺžkou 117,8 mm vám umožňuje využiť mobilitu, ktorú ponúkajú bezzrkadlové fotoaparáty na všetko od každodenných záberov a pamätných fotografií až po špecializované fotografie.

 

Získajte MOD 0,19 m pri širokouhlom nastavení
 
Model A036 porušuje všetky pravidlá týkajúce sa MOD. Už viac nemusí byť MOD objektívu so zoomom fixovaný v celom rozsahu ohniskových vzdialeností. A036 dosahuje MOD 0,19 m na 28 mm širokouhlom konci a dosahuje maximálny pomer zväčšenia 1:2,9. Pracovná vzdialenosť len 5,7 cm od predného prvku vám umožňuje snímať zblízka s pocitom perspektívy, ktorý je jedinečný pre široké uhly. Na konci 75 mm teleobjektívu poskytuje MOD 0,39 m zväčšenie obrazu 1:4, čo umožňuje snímanie zblízka s príjemne rozostreným pozadím podobným makro objektívu.
 
 
 
 
Vynikajúce automatické zaostrovanie zaisťuje ostrosť a ticho
 

Pohon AF na A036 obsahuje motorovú jednotku RXD (Rapid eXtra-silent stepping Drive), ktorá vám pomôže sústrediť sa na akciu. RXD používa aktuátor na presné ovládanie uhla natočenia motora, čo mu umožňuje priamo poháňať zaostrovaciu šošovku bez prechodu cez redukčný prevod. Senzor, ktorý presne rozpozná polohu objektívu, umožňuje vysokorýchlostné a presné automatické zaostrovanie, ktoré je ideálne pri snímaní neustále sa pohybujúcich objektov alebo videa. Vďaka systému zaostrovania, ktorý je plynulý a tichý, vám A036 umožňuje natáčať video bez obáv zo zachytenia okolitých zvukov.

 

 

Postavené s myšlienkou Mirrorles
 
Kompatibilný s mnohými pokročilými funkciami, ktoré sú špecifické pre bezzrkadlové fotoaparáty. To zahŕňa:

- Rýchle hybridné automatické zaostrovanie
- Automatické zaostrovanie na oči
- Priame manuálne zaostrovanie (DMF)
- Korekciu objektívu vo fotoaparáte (tieňovanie, chromatická aberácia, skreslenie)
- Aktualizácie firmvéru objektívu fotoaparátu

Kambodža – Remi Chapeaublanc (model A036)
 
 
 
Navrhnutý ako váš obľúbený objektív
 

Zoom A036 je vybavený naším novým dizajnom „Human Touch“, zmesou formy a funkcie, ktorú stelesňuje značkový krúžok „Luminous Gold“ nad objímkou ​​objektívu. Povie vám, že pri vytváraní dizajnu a pocitu, s ktorým sa ľahko pracuje, nebol prehliadnutý žiadny detail – všetko, čo hľadáte u fotografického partnera. A všetko, čo od Tamronu očakávate.

 

 • BBAR (širokopásmový antireflexný) náter
   
  BBAR Coating minimalizuje nežiaduce duchy a odlesky
   
   

   

 • Konštrukcia odolná voči vlhkosti
   
  Tesnenia odolné voči vytečeniu v celom tubuse objektívu pomáhajú chrániť vaše vybavenie pri fotografovaní vonku

 

 

 • GM (Glass Molded Aspherical) prvky šošovky

    GM prvky objektívu majú významný vplyv na minimalizáciu skreslenia a zvýšenie ostrosti obrazu na jeho okraji

 

 • LD (Low Dispersion) prvky šošovky

   XLD prvky objektívu vyrobené zo špecializovaného ultra kvalitného skla umožňujú oveľa väčšiu kontrolu nad chromatickou aberáciou a aberáciami zväčšenia

 

 

 • LD (Low Dispersion) prvky šošovky
    Menšia tendencia oddeľovať lúč svetla do dúhy farieb účinne kompenzuje chromatickú a laterálnu chromatickú      aberáciu

 

 

 • Fluórový povlak

   Vysoko odolná ochranná zlúčenina fluóru, ktorá odpudzuje vodu a olej

 

 

 • RXD (Rýchly a mimoriadne tichý krokový pohon)
   
  Jednotka krokového motora pre vysokorýchlostné a vysoko presné automatické zaostrovanie

   

 

Ohnisková vzdialenosť

28 až 75 mm

Maximálna clona

f/2,8

Minimálna clona

f/22

Držiak objektívu

Sony E-Mount

Kompatibilita formátov

Full Frame

Uhol pohľadu

75° 23' až 32° 11'

Maximálne zväčšenie

0,34 až 0,25x

Minimálna zaostrovacia vzdialenosť

7,48" / 19 cm

Optický dizajn

15 prvkov v 12 skupinách

Čepele membrány

9, zaoblené

Typ zaostrenia

Automatické zaostrovanie

Veľkosť filtra

67 mm (predná časť)