Barion Pixel
 Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Sony FE 85mm F/1.8 (bajonet E, Full-Frame, SEL85F18) + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Pevný stredný teleobjektív je ideálny na snímanie ostrých portrétov s plynulým rozostrením. SEL85F18 je na tento účel vynikajúcou voľbou. Vďaka kompaktnému prevedeniu s nízkou hmotnosťou sa dá prenášať. Vysokovýkonná optika a veľká maximálna clona F 1,8 zase poskytujú špičkovú kvalitu obrazu. Je to skvelý druhý objektív pre používateľov fotoaparátov s formátmi Full Frame aj APS-C.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€539    
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 3 roky
 

Špičkový výkon pevného objektívu
Sklo ED kompenzujúce chromatickú aberáciu, kruhová clona s 9 lamelami a účinne regulovaná sférická aberácia prispievajú k špičkovej ostrosti a plynulému rozostreniu (bokeh).

Mobilný a praktický na aktívne snímanie
Kompaktné a ľahké prevedenie sa výborne hodí k fotoaparátom radu Alpha7. Ponúka výnimočnú kombináciu prenosnosti a vysokej kvality obrazu fotografovaných portrétov, podujatí a iných objektov.

Tichý a presný zaostrovací motorček
Zaostrovací mechanizmus objektívu je riadený systémom s bilineárnym motorčekom, ktorý neobmedzuje mechanizmus a pracuje ticho a precízne, takže je ideálny na snímanie videí aj fotografií.

Kvalitné prevedenie, všestranné funkcie
Prispôsobiteľné tlačidlo na podržanie zaostrenia, široký a citlivý zaostrovací krúžok, vyhotovenie odolné proti prachu a vlhkosti a iné vylepšenia sa starajú o vynikajúcu kvalitu a všestrannosť.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.