Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 15
 

SONY SEL70300G FE 70-300mm F/4.5-5.6 G OSS + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Transfokačný objektív Full Frame 70 - 300 mm s objímkou E-mount vytvára jedinečné rozlíšenie po celej ploche obrazu. Umožňuje priblížiť sa k objektu a snímať úchvatné snímky zblízka a detailne s minimálnym zaostrením od 0,9 metra. Zabudovaná stabilizácia obrazu Optical SteadyShot efektívne potláča chvenie fotoaparátu od zaostrovania zblízka až po telefotografické snímanie a pokročilý lineárny pohon zabezpečuje rýchle a precízne automatické zaostrovanie. Je odolný aj voči prachu a vlhkosti

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 229
   
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 3 roky
 
 JASNOSŤ, OSTROSŤ, PRESNOSŤ 

 

 
Rozšírený rozsah zoomu FE 70–300 mm
Všestranný rozsah 70 až 300 mm sa hodí na fotografovanie portrétov, krajiny, športu i prírody. Pri fotoaparátoch s formátom APS-C sa z 300mm stáva 450mm superteleobjektív.
 
Vysoké rozlíšenie pri každej ohniskovej vzdialenosti
Štyri asférické členy a dvaja členovia zo skla ED v kombinácii s technológiou antireflexnej nanovrstvy od spoločnosti Sony stoja za špičkovým rozlíšením v celom zábere a nádherným efektom bokeh objektívov G.
Špičkové detailné zábery
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť iba 0,9 metra a maximálne 0,31x zväčšenie umožňuje zhotovovať vysoko detailné a priblížené makrozábery.
Vstavaný optický stabilizátor obrazu SteadyShot minimalizuje dopady chvenia fotoaparátu pri fotografovaní z ruky a uľahčuje zhotovovanie jasných a ostrých snímok aj za nedostatočného osvetlenia.
 
Pokročilý lineárny pohon maximálne zrýchľuje a spresňuje automatické zaostrovanie. To je potom také plynulé a tiché, že sa skvele hodí pre fotografovanie aj natáčanie.
 
Konfigurácia objektívu
Prepracovaná konštrukcia objektívu Sony G zdôrazňuje precíznu rovnováhu medzi vysokým rozlíšením a nádherným efektom bokeh na pozadí, ktorý rozšíri vaše fotografické obzory.
[1] Asférická šošovka, [2] sklo ED

 

Tabuľka MTF
Funkcia MTF (modulačná prenosová funkcia) popisuje, ako dobre dokáže objektív reprodukovať jemné detaily – merané ako stupeň kontrastu dosiahnutého medzi čiarami umiestnenými blízko seba.
[1] Maximálna clona, [2] clona F8, [3] 10 párov liniek / mm, [4] 30 párov liniek / mm, [5] radiálne hodnoty, [6] tangenciálne hodnoty

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 70-300mm
svetelnosť f/4.5-5.6
priemer filtra 72mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 16/13
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 90cm
slnečná clona áno
rozmery 84 x 143,5 mm
hmotnosť 854 g
Kompatibilita Sony E
Hmotnosť balenia 1,1 kg