Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 20
 

Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS Sony E-Mount + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Bezkonkurenčný transfokačný teleobjektív F2,8, dizajn radu G Master a nová telefotografická transfokácia s konštantnou clonou F2,8 prinášajú jedinečné vykreslenie, rýchle automatické zaostrovanie a výnimočný výkon pri stabilizácii obrazu.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 249
   
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 3 roky
 

V sérii G Master sa použila najpokročilejšia dostupná technológia, ktorá ešte zvýšila výkon povestných objektívov G Lens od spoločnosti Sony. V tomto modeli sa spája zdokonalené rozostrenie objektívov G Lens s novou úrovňou rozlíšenia pri jedinečnej telefotografickej transfokácii s konštantnou clonou F2,8, ktorá umožňuje bezkonkurenčné vykresľovanie, rýchle automatické zaostrovanie a výnimočný výkon pri stabilizácii obrazu.

70-200

Nádherné detaily a bokeh s jedným objektívom
Tento objektív špecificky vytvorený na spracovanie priestorových frekvencií s jedinečným kontrastom obsahuje tri asférické prvky vrátane jedného dvojstranného a jedného novo vyvinutého prvku XA (mimoriadne asférického) s presnosťou povrchu 0,01 mikrónu na účinnú reguláciu aberácie s cieľom dosiahnuť prekvapujúce rozlíšenie a pôsobivé rozostrenie. 
 
Prirodzené snímky bez neprirodzených farieb
Chromatická aberácia, ktorá môže byť problémom v telefotografických objektívoch, je dôsledne potlačená pomocou štyroch prvkov zo skla ED (s nízkym rozptýlením) a dvoch prvkov zo skla Super ED. Rozmazanie farebných okrajov je potlačené, takže môžete objekty nasnímať maximálne ostro.
 
Ďalšie zdokonalenie bodového automatického zaostrovania videa
Bilineárny motorček systému zaostrovania umožňuje flexibilné ovládanie detekcie kontrastu pri automatickom zaostrovaní pri snímaní videa. Optický systém účinne minimalizuje zmeny kompozície pri zaostrovaní a tichá prevádzka mechaniky ešte zdokonaľuje zaostrovanie, ktoré je ideálne na snímanie videí aj fotografií.

70-2002

Špičkový výkon pri snímaní zblízka
Špičkový výkon pri snímaní zblízka s minimálnou zaostrovacou vzdialenosťou 0,96 m a 0,25x maximálnym zväčšením je ideálny na snímanie portrétov, telefotografických makrozáberov a pod. K zdokonaleniu prispievajú prvky zo skla ED a pohyblivý mechanizmus zaostrenia na ovládanie aberácie, ktorá môže spôsobovať problémy pri snímaní zblízka.
 
Rýchle automatické zaostrovanie optimalizované pre fotografie aj video
Dve skupiny ťažkých zaostrovacích prvkov rýchlo a presne ovládajú samostatné motorčeky: výkonný kruhový ultrazvukový motorček RDSSM (Ring Drive Super Sonic wave Motor) pre prednú skupinu a bilineárny motorček pre zadnú skupinu. Vyššia presnosť umiestnenia využíva spätnú väzbu v reálnom čase z viacerých snímačov polohy, ktoré umožňujú bez obmedzení využívať systém automatického zaostrovania fotoaparátu.
 
Výnimočná čistota a kontrast
Pokročilá technológia vrstvy Nano AR vytvára na objektíve povrchovú úpravu s presne definovanou pravidelnou nanoštruktúrou účinne potláčajúcou odrazy, ktoré môžu spôsobiť nežiaduce osvetlenie alebo zdvojovanie obrazu, vďaka čomu výrazne zvyšuje čistotu, kontrast a celkovú kvalitu obrazu. (1. Vrstva Nano AR/2. Sklo/3. Prenesené svetlo)

70-200222

Prevádzka a spoľahlivosť optimalizované pre prácu v teréne
Pevná konštrukcia s konštantnou dĺžkou objektívu pri zaostrovaní a transfokácii umožňuje jedinečnú manipuláciu v širokom rozsahu situácií pri snímaní. Tlačidlá na podržanie zaostrenia podržia bod zaostrenia aj počas priebežného automatického zaostrovania a pomocou prepínača obmedzeniu rozsahu zaostrenia môžete nastaviť rozsah zaostrovacej vzdialenosti v záujme dosiahnutia maximálnej rýchlosti automatického zaostrovania.
 
11 lamiel pre okúzľujúce rozostrenie
Kruhový dizajn clony od spoločnosti Sony tradične využíva až 9 lamiel, ale tento objektív má kruhovú clonu s až 11 lamelami, ktorá posúva kvalitu rozostrenia pozadia na novú úroveň s plynulými prechodmi a prirodzeným zvýraznením. 
 
Stabilizované pre ostré snímky bez chvenia
Vysokovýkonná stabilizácia obrazu je zabudovaná priamo do objektívu, vďaka čomu je obraz širokého radu objektov ostrý, bez rozmazania. Veľký stabilizovaný objektív poháňa lineárny motorček, ktorý zabezpečuje rýchlu a presnú stabilizáciu. Stabilizácia obrazu v piatich osiach je dostupná pri používaní fotoaparátov série α so zabudovanou stabilizáciou obrazu. 
 
Stabilné aj pri panorámovaní
Objektív SEL70200GM umožňuje prepnúť na režim stabilizácie MODE 2, ktorá umožňuje využitie stabilizácie obrazu pri panorámovaní s cieľom dosiahnuť vyššiu výraznosť a čistotu a využiť všetky výhody systému zabudovanej stabilizácie v čo najširšom rade situácií pri snímaní.

70-20022

Odnímateľný otočný držiak statívu
Tento praktický držiak statívu umožňuje rýchle odobratie fotoaparátu zo statívu v situáciách snímania, v ktorých je potrebné rýchla reakcia bez statívu. Má aj otočný mechanizmus, ktorý umožňuje rýchlu zmenu orientácie na šírku na orientáciu na výšku. Uzamykateľný mechanizmus zabraňuje náhodnému odpojeniu.
 
Vysoká spoľahlivosť v náročných podmienkach
Odolnosť voči prachu a vlhkosti a fluórová vrstva na prednom prvku zabezpečujú vyššiu ochranu a spoľahlivú prevádzku v náročných prostrediach.
 
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 70-200mm
svetelnosť f2,8
priemer filtra 77 mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 11
konštrukcia-prvky / skupiny 23/18
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 0,96m
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 88 x 200 mm
hmotnosť 1480 g
Kompatibilita pre Sony E