Barion Pixel

Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS Sony E-Mount + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Nový Full Frame formátový vysokosvetelný teleobjektív 70-200mm f2,8 s OSS optickou stabilizáciou pre Full Frame fotoaparáty Sony E-mount. Ideálny pre snímanie z ruky, vzdialených a rýchlo sa pohybujúcich objektov. Prachu a vlhkosti odolná konštukcia.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€2 399    
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 3 roky
 

Dizajn radu G Master a nová telefotografická transfokácia s konštantnou clonou F2,8 prinášajú jedinečné vykreslenie, rýchle automatické zaostrovanie a výnimočný výkon pri stabilizácii obrazu.

Nádherné detaily a bokeh s jedným objektívom.

Prvok XA (extrémne asférický) s presnosťou povrchu na 0,01 mikrónu umožňuje dosiahnuť predtým nepredstaviteľné rozlíšenie a pôsobivé rozostrenie pre nový tvorivý potenciál.

Prirodzené snímky bez neprirodzených farieb.

Štyri prvky zo skla s nízkym (ED) a dva s mimoriadne nízkym (Super ED) rozptýlením potláčajú chromatickú aberáciu a vytvárajú maximálne rozlíšenie a prirodzené farby bez rozmazania po celej ploche snímky pri všetkých ohniskových vzdialenostiach

Špičkový výkon pri snímaní zblízka

Minimálna zaostrovacia vzdialenosť je 0,96 m a zväčšenie až 0,25x. Pohyblivý mechanizmus zaostrenia minimalizuje skreslenie a aberáciu, ktoré obvykle obmedzujú výkon pri snímaní zblízka.

Rýchle automatické zaostrovanie optimalizované pre fotografie aj video.

Zdokonalené bilineárne a kruhové motorčeky SSM (Super Sonic wave Motor) zabezpečujú presnosť a výkon potrebné pri automatickom zaostrovaní fotografií aj videí v tomto robustnom objektíve plnej veľkosti.