Barion Pixel

Sony FE 28mm f/2 + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

Tento širokouhlý pevný objektív Full Frame 28 mm so svetlou maximálnou clonou F2,0 a výnimočným celkovým optickým výkonom je výbornou voľbou ako druhý objektív na doplnenie základnej súpravy objektívov. 

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€459    
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 2 roky
 

Pokročilá optika vytvára jedinečnú ostrosť až po okraje obrazu a podľa potreby aj pôsobivo plynulé rozostrenie pozadia (bokeh). Maximálna clona F2,0 uľahčuje snímanie jasných snímok bez statívu v interiéri alebo pri slabom osvetlení. Vnútorný mechanizmus zaostrenia zabezpečuje stabilné a tiché automatické zaostrovanie ideálne pre záznam videa aj fotografií. K dispozícii je voliteľný mimoriadne širokouhlý 21 mm konvertor a 16 mm konvertor s efektom rybieho oka s plným pokrytím 180° (diagonálne), ktoré poskytujú širšiu perspektívu2.

Rozlíšenie a kontrast pevného objektívu

Dizajn s pevnou ohniskovou vzdialenosťou a 3 asférickými prvkami vrátane pokročilej asférickej šošovky (AA), 2 prvkov zo skla s nízkym rozptýlením (ED) a viacvrstvovej povrchovej úpravy poskytuje mimoriadny optický výkon v kompaktnom objektíve.

Plynulé, pôsobivé rozostrenie (bokeh)

Kruhová clona s 9 lamelami spolupracuje s veľkou clonou objektívu a vytvára nádherné plynulo rozostrené pozadie (bokeh).

Malý a ľahký na každodenné fotografovanie

Tento malý objektív formátu Full Frame s hmotnosťou iba 200 gramov je ideálny pre fotoaparáty série alfa7 a pohodlný na snímanie momentiek a na každodenné použitie.