Barion Pixel
 Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Sony FE 24-70mm f/2.8 GM E + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Objektív Sony FE 24-70mm f/2.8 GM bude skvelou voľbou pre profesionálov, pre ktorých je fotografovanie nielen koníčkom, ale aj zamestnaním. Spolu s ním zachytíte naozaj dychberúce snímky za každých okolností.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€2 149    
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 2 roky
 

Nová definícia štandardnej transfokácie
Transfokačný objektív 24 - 70 mm s konštantnou clonou F2,8 s bezkonkurenčným spojením vysokého rozlíšenia a krémového rozostrenia. Je určený pre kompaktné systémové fotoaparáty (CSC) Sony NEX/ALPHA s veľkosťou snímača Full Frame aj APS-C.

Nová éra transfokačných objektívov
Objektív s konštantnou clonou F2,8 dokáže naplno využiť potenciál súčasných a budúcich fotoaparátov s vysokým rozlíšením bez kompromisov v oblasti dizajnu alebo technológií.

Bezkonkurenčné rozlíšenie a detaily
Prvok XA (extrémne asférický) s mimoriadnou presnosťou povrchu spolupracuje s prvkami s nízkym rozptýlením (ED) a vytvára výnimočné rozlíšenie, vďaka ktorému zachytíte strhujúcu štruktúru a detaily.

Jasný a svetelný transfokačný objektív s clonou F2,8 pri každej ohniskovej vzdialenosti
V záujme zachovania kvality snímania pri slabom osvetlení alebo rýchlosti uzávierky pri akčných scénach využite konštantné nastavenie expozície v celom rozsahu transfokácie.

Presné zaostrovanie jedinečnou rýchlosťou
Motorček SSM s priamym pohonom (DDSSM) minimalizuje neželané pohyby a zdokonalený algoritmus zvyšuje prevádzkovú rýchlosť automatického zaostrovania. Plynulé a tiché snímanie videí aj fotografií.

Profesionálne funkcie na ovládanie objektívu
Prepínač režimu zaostrovania, tlačidlo na podržanie zaostrenia a tlačidlo na uzamknutie transfokácie ponúkajú profesionálne možnosti ovládania pre rôzne situácie.

Konfigurácia objektívu
Objektívy radu G Master posúvajú možnosti zobrazovania a vyjadrenia na predtým nedosiahnuteľnú úroveň vďaka úžasnej kombinácii extrémne vysokého rozlíšenia a jemne sa rozplývajúceho rozostrenia pozadia (bokeh).

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.