Barion Pixel

Sony FE 24-70mm f/2.8 GM E + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Transfokačný objektív vyrobený bez kompromisov v oblasti dizajnu alebo technológií má konštantnú clonu F2,8 a dokáže naplno využiť potenciál súčasných a budúcich fotoaparátov s vysokým rozlíšením. Tento bezkonkurenčný štandardný transfokačný objektív pokrýva ohniskovú vzdialenosť od 24 mm do 70 mm a je ideálnou voľbou tam, kde sa vyžaduje jedinečná kvalita obrazu pri snímaní portrétov, scenérií, momentiek a ďalších druhov snímok.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€2 090    
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 3 roky
 

Nový full-frame objektív Sony FE 24-70mm GM so zoomom a konštantnou svetelnosťou f/2.8 nespolieha na kompromisy a môže tak naplno využiť potenciál súčasných aj budúcich fotoaparátov Sony s bajonetom E Nový full-frame objektív Sony FE 24-70mm GM so zoomom a konštantnou svetelnosťou f/2.8 nespolieha na kompromisy a môže tak naplno využiť potenciál súčasných aj budúcich fotoaparátov Sony s bajonetom E. Ultrazvukový motor s priamym riadením (DDSSM) minimalizuje rušivý pohyb a umožňuje objektívom s vysokou svetelnosťou dosiahnuť veľmi presné bodové zaostrovanie. Pokročilý ovládací systém a prepracované algoritmy potom zvyšujú rýchlosť automatického ostrenia. Motor DDSSM pracuje plynulo a ticho, vďaka čomu sa skvele hodí pre fotografovanie aj natáčanie.

Sony FE 24-70mm f-2.8 GM 1

Mimoriadne rozlíšenie a rozostrenie pozadia
Prvok objektívu XA (mimoriadne asférický) s výnimočnou presnosťou povrchu nielen prispieva k jedinečnému rozlíšeniu po celej ploche snímky a detailnosti v celom rozsahu transfokácie, ale zohráva kľúčovú úlohu aj pri dosahovaní plynulého, jemného rozostrenia pozadia (bokeh), ktoré môže byť účinným nástrojom fotografického vyjadrenia v celom rade situácií. 
 
Prirodzené vykresľovanie a farby
Jeden prvok zo skla ED (nízke rozptýlenie) a jeden zo skla Super ED v optickej zostave, ktorá bola vytvorená podľa najvyšších noriem s cieľom dosiahnuť živý, prirodzený obraz bez neprirodzených farieb vďaka regulácii axiálnej a laterálnej chromatickej aberácie a maximalizácii subjektívneho rozlíšenia, ktoré vytvárajú pôsobivú štruktúru a detaily obrazu.
 
Jasný a svetelný transfokačný objektív s clonou F2,8 pri každej ohniskovej vzdialenosti
Konštantná maximálna clona F2,8 uľahčuje nemenné nastavenie expozície v celom rozsahu transfokácie pri snímaní pri slabom osvetlení alebo pri snímaní akčných scén a vysokou rýchlosťou uzávierky. Stála pôsobivá kvalita je zabezpečená pri každej clone alebo ohniskovej vzdialenosti
 
Presné zaostrovanie jedinečnou rýchlosťou
Motorček Direct Drive SSM (DDSSM) ovláda objektívy s veľkou clonou s mimoriadne vysokou presnosťou pri zaostrovaní a minimalizuje neželané pohyby, kým systém pokročilého ovládania a zdokonalený algoritmus zvyšujú rýchlosť automatického zaostrovania. Motorček DDSSM pracuje plynulo a ticho, čo je výhodné pri snímaní videí aj fotografií. 
 
9-lamelová clona zvyšuje krásu rozostrenia pozadia
Pôsobivú krásu rozostrenia (bokeh) pomocou tohto objektívu ďalej zvyšuje 9-lamelová kruhová clona, ktorá vytvára nielen plynulý obraz, ale aj prirodzené zvýraznenie.
 
Výnimočná čistota a kontrast
Originálna povrchová vrstva Nano AR od spoločnosti Sony potláča neželané odrazy, ktoré môžu spôsobiť nežiaduce osvetlenie a zdvojovanie obrazu, najmä pri protisvetle. Výsledkom je konzistentne vysoký kontrast a čistota so sýtymi čiernymi odtieňmi v širokej škále situácií pri snímaní. (1. Vrstva Nano AR/2. Sklo/3. Prenesené svetlo)
 

Sony FE 24-70mm f-2.8 GM 2

Praktické ovládanie zaostrovania
Či záber získate alebo o neho prídete môžu závisieť od schopnosti reagovať na rýchlo sa meniacu situáciu pri snímaní. Prepínač režimu manuálneho a automatického zaostrovania a tlačidlo na podržanie zaostrenia sú jednoducho dostupné a umožňujú praktické, profesionálne ovládanie pri snímaní celého radu objektov a prostredí. 
 
Uzamknutie transfokácie zvyšuje prenosnosť
Transfokačné objektívy sa niekedy môžu počas prepravy vlastnou váhou vysunúť, čo môže zvyšovať riziko náhodného poškodenia. Prepínač uzamknutia transfokácie umožňuje jednoduché a bezpečné zaistenie mechanizmu transfokácie na bezpečnú a pohodlnú prepravu.
 
Zaistenie a uvoľnenie tienidla
Mechanizmus na zaistenie tienidla bráni náhodnému odpojeniu tienidla pri presune na iné miesto a pomocou tlačidla na uvoľnenie tienidla ho kedykoľvek jednoducho odoberiete a vymeníte podľa potreby.
 
Vysoká spoľahlivosť v náročných podmienkach
Využilo sa dôsledné tesnenie proti prachu a vlhkosti s cieľom zabezpečiť maximálnu ochranu a spoľahlivosť v náročnom prostredí. Snímajte s istotou aj pri miernom daždi alebo vetre.
 

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 24 - 70mm
svetelnosť f2,8
priemer filtra 82 mm
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 18/13
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 0,38m
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 87,6 x 136 mm
hmotnosť 886 g
Kompatibilita pre Sony E