Barion Pixel

Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Superteleobjektív so zoomom 200-600 mm môže vďaka telekonvertorom 1,4x a 2,0x dosiahnuť až 840 alebo 1200 mm, vďaka čomu sa hodí nielen do divokej prírody. 

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€1 899    
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 2 roky
 

Vďaka členom skla ED a asférickému prvku dosiahnete špičkového rozlíšenia naprieč celým rozsahom zoomu, zatiaľ čo antireflexná nano vrstva znižuje odlesky. Zoom až 600 mm, s telekonvertorom potom až 1200 mm Kompatibilný s telekonvertor 1,4x a 2,0x, pre ohniskovú vzdialenosť 840 alebo 1200 mm pri svetelnosti F13. Telekonvertory zachovávajú kvalitu obrazu a výkon automatického ostrenia. Zoom a clona s telekonvertorom 1,4x sa pohybuje v rozmedzí 280-840 mm pri svetelnosti F8-9. Rozsahy telekonvertora 2.0x činí 400-1200 mm pri svetelnosti F11-13.2.

Vysoké rozlíšenie v celom rozsahu zoomu
Päť členov skla ED (extra nízky rozptyl) a jeden asférický prvok v tejto optickej konštrukcii ponúkajú špičkové rozlíšenie a kvalitu obrazu vo všetkých rozsahoch zoomu. Asférický prvok potláča sférickú odchýlku skreslenia, zatiaľ čo členmi skla ED minimalizujú chromatickú chybu, ktorá sa môže objaviť pri ohniskových vzdialenostiach superteleobjektivu.

Rýchle a presné automatické zaostrovanie udrží krok s objektom
Systém priameho pohonu SSM (DDSSM) zaručuje výkon a presnosť, ktoré objektív potrebuje k rýchlemu a presnému zaostreniu. Vďaka vysokej presnosti polohovania vám neunikne žiadny pohyb. Dokonalého automatického zaostrenia dosiahne model neuveriteľne rýchlo. Systém DDSSM je tiež mimoriadne tichý.

Nádherný a prirodzený efekt bokeh typický pre objektívy radu G
Mechanizmus kruhovéj clony s 11 lamelami vylepšuje krásny efekt bokeh, ktorý tento objektív vytvára, čím umožňuje použitie nízkej hĺbky ostrosti pri snímaní v ohniskových vzdialenostiach.

Vynikajúce ovládanie a spoľahlivosť v teréne
Vnútorný mechanizmus zoomu zaistí, že sa dĺžka objektívu počas zoomovania nemení, čo umožní stabilné a vyvážené fotografovanie. Prispôsobiteľné tlačidlá aretácie zaostrenia sú umiestnené na troch miestach 90 ° od seba a zaisťujú prístup pri fotografovaní v akejkoľvek pozícii. Fluóridový povrch na prednom člene a konštrukcia odolná proti prachu a vlhkosti zaisťujú spoľahlivosť v náročných prostrediach.

Konfigurácia objektívu
Dokonalá konštrukcia objektívu série G od spoločnosti Sony zdôrazňuje precíznu rovnováhu medzi vysokým rozlíšením a nádherným efektom bokeh na pozadí, ktorý rozšíri vaše fotografické obzory.