Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Superteleobjektív so zoomom 200–600 mm môže vďaka telekonvertorom 1,4x a 2,0x dosiahnuť až 840 alebo 1200 mm, vďaka čomu sa hodí nielen do divokej prírody. Vďaka členom skla ED a asférickému prvku dosiahnete špičkové rozlíšenie naprieč celým rozsahom zoomu, zatiaľ čo antireflexná nanovrstva znižuje odlesky a viacnásobný obraz. Tiež efekt bokeh je nádherný.

Sony Wins Multiple EISA Awards - Sony Addict

Dostupnosť Skladom
€1 779
   
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 3 roky
 

 

Zoom až 600 mm, s telekonvertorom potom až 1200 mm

Kompatibilný s telekonvertormi 1,4x a 2,0x, pre ohniskovú vzdialenosť 840 alebo 1200 mm pri svetelnosti F13. Telekonvertory zachovávajú kvalitu obrazu a výkon automatického ostrenia. Zoom a clona s telekonvertorom 1,4x sa pohybuje v rozmedzí 280–840 mm pri svetelnosti F8–9. Rozsahy telekonvertora 2.0x činia 400–1200 mm pri svetelnosti F11–13.

 

Vysoké rozlíšenie v celom rozsahu zoomu

Päť členov skla ED (extra nízky rozptyl) a jeden asférický prvok v tejto optickej konštrukcii ponúkajú špičkové rozlíšenie a kvalitu obrazu vo všetkých rozsahoch zoomu. Asférický prvok potláča sférickú odchýlku a skreslenie, zatiaľ čo členmi skla ED minimalizujú chromatickú vadu, ktorá sa môže objaviť pri ohniskových vzdialenostiach superteleobjektívu.

Vysoké rozlišení v celém rozsahu zoomu

 

Rýchle automatické zaostrovanie udrží krok s objektom

Systém priameho pohonu SSM (DDSSM) zaručuje výkon a presnosť, ktoré objektív potrebuje na rýchle a presné zaostrenie. Vďaka vysokej presnosti polohovania vám neunikne žiadny pohyb. Dokonalého automatického zaostrenia dosiahne model neuveriteľne rýchlo. Systém DDSSM je navyše tiež mimoriadne tichý.

Rychlé a přesné automatické ostření udrží krok s objektem

 

Nádherný a prirodzený efekt bokeh typický pre objektívy radu G

Mechanizmus kruhovej clony s 11 lamelami vylepšuje krásny efekt bokeh, ktorý tento objektív vytvára, čím umožňuje použitie nízkej hĺbky ostrosti pri snímaní v ohniskových vzdialenostiach teleobjektívu, aby ste mohli vytvoriť pôsobivé snímky s hlbokým a jemným efektom bokeh typický pre objektívy radu G.

Nádherný a přirozený efekt bokeh typický pro objektivy řady G

 

Vynikajúce ovládanie a spoľahlivosť v teréne

Vnútorný mechanizmus zoomu zaistí, že sa dĺžka objektívu počas približovania nemení, čo umožní stabilné fotografovanie z ruky. Prispôsobiteľné tlačidlá aretácie zaostrenia sú umiestnené na troch miestach 90° od seba a zaisťujú prístup pri fotografovaní v akejkoľvek pozícii. Fluórový povrch na prednom člene a konštrukcia odolná proti prachu a vlhkosti zaisťujú spoľahlivosť v náročných prostrediach.

Ilustrace popisující provedení odolné proti prachu a vlhku

 

Ovládacie prvky objektívu
 
1. Krúžok zoomu 2. Zaostrovací krúžok 3. Tlačidlo aretácie zaostrenia 4. Statív 5. Golierový upevňovací krúžok statívu 6. Očko na popruh 7. Prepínač režimu ostrenia 8. Obmedzenie ohniskovej vzdialenosti 9. Prepínač kompenzácie chvenia 1. Značka na nasadenie

 

EISA Award
Sony E-Mount
Typ objektívu zoom
Rozdelenie podľa ohniska teleobjektív
200 mm
600 mm
5.6 – 6.3 f/
Áno
Konštrukcia objektívu 24/17
5.6 f/
36 f/
Počet lamiel clony 11
Min. zorný uhol záberu 4.11 °
Max. zorný uhol záberu 12.3 °
Áno
240 cm
Priemer závitu filtra 95 mm
Odolný proti vode Nie
Makro objektív Nie
Ultrasonické ostrenie Nie
Šírka výrobku 11.2 cm
Výška výrobku 31.8 cm
Hĺbka výrobku 11.2 cm
Hmotnosť výrobku 2.6 kg