Barion Pixel

SONY 35 mm f/2,8 FE ZA (SEL35F28Z) + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Špičkový 35mm objektív Sonnar od svetového výrobcu Carl Zeiss®, s vysokou svetelnosťou f2,8. Vynikajúca obrazová kvalita, maximálne rýchle ostrenie, kompaktné rozmery, to všetko predurčuje objektív Sony E Carl Zeiss® Sonnar T* 35mm f 2,8, pre široké využitie najmä v street fotografii. Carl Zeiss® Sonnar T* 35mm je určený pre digitálne zrkadlovky Sony Alpha a tiež pre Sony A7 / A7R, ale je možné ich použiť i pre videokamery Sony NEX a pre fotoaparáty so snímačom APS-C.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€659    
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 3 roky
 

Vďaka internému mechanizmu ostrenia, ktorý udržuje konštantnú ohniskovú vzdialenosť, sa tento kompaktný 35mm objektív ovláda ľahko a pohodlne. Ľahká konštrukcia ešte viac umocňuje prenosnosť a ľahkú manipuláciu. Tieto charakteristiky v kombinácii s rozlíšením a kontrastom značky ZEISS® robí z tohto objektívu skvelého spoločníka tiel fotoaparátov Full-Frame série α7 a α9.

Rozlíšenie značky ZEISS v celej snímke

Kľúčovou vlastnosťou tohto objektívu sú výnimočne kvalitné rozlíšenie a kontrast. Tri obojstranné asférické členy efektívne potláčajú sférickú aberáciu, zatiaľ čo povrch ZEISS T* zaisťuje pôsobivý kontrast a minimalizuje tvorbu odleskov a viacnásobných obrazov za účelom prirodzenej reprodukcie farieb. Obrázok modelu Sonnar T* FE 35mm F2,8 ZA

Krásny efekt bokeh a špičkový výkon pri slabom osvetlení

Maximálna clona F2,8 uľahčuje fotenie za rôznych svetelných podmienok. Objektív udržuje konzistentnú kvalitu obrazu pri akomkoľvek nastavení clony. Objektívy s veľkou svetelnosťou bývajú masívne, avšak nová konštrukcia umožňuje dosiahnuť veľké maximálne clony aj kompaktným objektívom. Kruhová clona prináša nádherný efekt bokeh, s ktorým dosiahnete plynulo rozostreného pozadia.

Buďte si pri fotení istí v kramflekoch

Tie najzaujímavejšie snímky sa často obstarávajú za náročných podmienok. Preto bol pri konštrukcii objektívu kladený dôraz na odolnosť proti prachu a vlhkosti, aby ste sa pri robení takýchto snímok mohli na tento model spoľahnúť.

Vynikajúce farby a kontrast

Veľmi k tomu prispieva povrch ZEISS® T* účinne potláčajúce falošné odrazy, ktoré môžu zhoršiť celkovú kvalitu obrazu. Obmedzením odleskov a viacnásobného obrazu sa dosahuje lepších farieb a kontrastu, vďaka čomu snímky pôsobia trojrozmerným dojmom s veľkou hĺbkou.

Kruhová clona so 7 lamelami

Vďaka kruhovej clone so 7 lamelami je možné na fotografiách dosahovať hladšieho a prirodzenejšieho rozostrenia. Buďte kreatívni a využívajte umeleckého rozmazania čiže efektu „bokeh“ – a lepšieho ovládania hĺbky ostrosti.

Clona na objektív ladí s jeho kompaktnou konštrukciou

Dodaná slnečná clona na objektív ALC-SH129 má nízky profil. Tento typ clony skvele doplňuje kompaktnu konštrukciu objektívu a zlepšuje prenosnosť a ochranu. Pretože je súčasťou clony závit filtra, môžete spolu s ňou používať 40,5mm filtre.