Barion Pixel

Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art Sony E + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art je extrémne svetelný širokouhlý objektív s klasickým ohniskom 35mm. Objektív z novej rady Art ponúka nekompromisný optický výkon, vysokú svetelnosť a rýchle a presné zaostrovanie s ultrasonickým motorčekom HSM.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€809    
Značka Sigma
Kategória pre Sony
Záruka 2 roky
 

Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art je profesionálny širokouhlý objektívom s vysokou svetelnosťou f/1.4 a nekompromisnou obrazovou kvalitou od okraja po okraj. Objektív je navrhnutý pre použitie s digitálnymi jednookými zrkadlovkami vybavenými snímačmi veľkosti Full Frame/FX. Objektív ponúka klasické 35mm ohnisko pri sveteľnosti f/1.4 ktoré sa hodí pre fotografovanie života v meste (street), krajinársku fotografiu, fotografiu zátišia, momentky a príležitostnú fotografiu. Objektív je zaradený do série Art, ktorá kladie mimoriadny dôraz na obrazovú kvalitu. Tá sa opiera o kvalitnú optickú sústavu pozostávajúcu z 13 optických členov (šošoviek) z lisovaného optického skla zoradených do 11 optických skupín. Pre korekciu skreslenia v širokouhlej oblasti využíva objektív dve špeciálne šošovky s asféricky tvarovaným povrchom. Korekciu chromatickej vady zabezpečuje štvorica šošoviek z SLD skla (optického skla s špeciálne nízkym rozptylom svetla). Okrem SLD a asféricky tvarovaných šošoviek je do optickej sústavy zaradená ešte jedna šošovka z FLD skla. Zaostrovacia skupina šošoviek sa pohybuje vo vnútri tubusu objektívu a je vyrobená ako tzv. plávajúca – čo umožňuje dokonalé zaostrenie aj pri fotografovaní na minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť – 0,3m. Objektív je vybavený najnovším ultrasonickým zaostrovacím motorčekom Hyper Sonic Motor (HSM), s ktorým objektív ostrí mimoriadne presne, rýchlo a takmer bezhlučne. Objektív je vybavený 9 lamelovou vykrajovanou clonou, ktorá umožňuje dokonalé rozostrenie pozadia do nádherného bookehu. Konštrukcia objektívu je robustná, ale ľahká, k čomu využíva špeciálne termo kompozitné materiály (TSC) znižujúce hmotnosť pri zachovaní mimoriadnej odolnosti. Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art momentálne predčí svojou cenou a optickou kvalitou všetkých svojich súčasných konkurentov a posúva hranice možného o poriadny kus. Predstavuje tak nový štandard v konštrukcii širokouhlých objektívov s klasickými ohniskovými vzdialenosťami.

K objektívu je možné si dokúpiť špeciálny adaptér Sigma USB Dock Compatibility, vďaka ktorému si môžete pravidelne aktualizovať firmware vo vašom objektíve, čím odpadá nutnosť návštevy špecializovaných servisov v prípade nekompatibility komunikačných protokolov medzi objektívom a fotoaparátom.

Vlastnosti objektívu Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art:
• Profesionálny širokouhlý objektív s ohniskom 35mm
• Vysoká svetelnosť f/1.4
• Nekompromisná obrazová kvalita
• Konštrukcia z horčíkovej zliatiny
• Rýchle automatické zaostrovanie s ultrasonickým HSM motorčekom
• Vnútorné ostrenie, neotáčajúci sa predný člen
• Inštinktívne ovládacie prvky zaostrovania pre lepšiu prácu s ostrením

Špecifikácie objektívu Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art:
Ohnisková vzdialenosť: 35mm
Zorný uhol (diag.): 63,4°
Konštrukcia optickej sústavy (členy/skupiny): 13/11
Počet lamiel clony: 9
Minimálna clona: f/1.4
Maximálna clona: f/16
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť: 0,3m
Maximálne zväčšenie: 0,192x (1:5,2)
Pohon automatického zaostrovania: Ultrasonický motor prstencového typu HSM
Priemer filtrov: 67mm
Rozmery objektívu (priemer x dĺžka): 77mm x 94mm
Hmotnosť objektívu: 665g
Bajonet: Sony E

Dodávané príslušenstvo:
Slnečná clona (Sigma LH730-03), prepravné puzdro, predná a zadná krytka