Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 

SIGMA 24mm f/1,4 DG DN Art Sony E-mount + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Astrofotografický objektív na každodenné použitie, vyznačuje  sa veľmi veľkou maximálnou clonou F1.4, vynikajúcim potlačením optických aberácií a množstvom premyslených funkcií. Umožňuje fotografom zachytiť úchvatne čisté snímky s ľahkosťou aj v tých najnáročnejších svetelných podmienkach. Všestranný pozorovací uhol 24 mm a luxusná svetelnosť jeho maximálnej clony F1,4 robia z tohto objektívu dokonalú voľbu pre všetky možné situácie, od bežných momentiek urobených v interiéri až po architektonické fotografie a dokonca aj nočné astrofotografovanie. 
Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€879
   
Značka Sigma
Kategória pre Sony
Záruka 4 roky
 
 

Hviezdne výsledky, kdekoľvek a kedykoľvek

 

 
Široký pozorovací uhol a optický výkon na úrovni astrofotografie
 
Fantastický optický výkon objektívu je poháňaný optimálnym usporiadaním 17 prvkov v 14 skupinách vrátane dvoch FLD, jedného SLD a štyroch asférických sklenených prvkov. Úspešné potlačenie optických aberácií, ako je sagitálna kóma, ktoré fotoaparát nedokáže korigovať, prispieva k jasnej a presnej reprodukcii bodového obrazu v každej časti záberu. Ďalšie nevzhľadné efekty, ako sú duchovia alebo svetlice, sú minimalizované jeho najmodernejším optickým dizajnom a použitie Super Multi-Layer Coating a Nano Porous Coating (NPC) umožňuje objektívu dodať vizuálnu silu aj v protisvetle a pri takmer maximálnej clone. Vďaka schopnosti vykresľovať čisté a presné snímky v akejkoľvek situácii je tento objektív ideálny pre každodenné použitie, ako aj pre technicky náročné žánre, ako je astro, krajinárska a architektonická fotografia. Zažite silu a radosť z jedného z najuniverzálnejších objektívov v rade SIGMA Art F1.4.
 
SIGMA 24mm F1.4 DG DN Art - © Liam Doran
 
 
 
Dokonalý spoločník na cesty
 
Brilantný optický výkon v kompaktnom, prenosnom a ľahko použiteľnom tele. Vďaka optimálnemu umiestneniu každého jednotlivého dielu, použitiu zložitých asférických sklenených prvkov, slobode, ktorú poskytuje krátka vzdialenosť zadnej príruby a neľútostnému boju o každý jeden gram, má prekvapivo malú veľkosť a hmotnosť napriek širokému pozorovaniu. Uhol a veľká maximálna clona bez kompromisov. Ľahko a pohodlne sa používa v akejkoľvek situácii, od cestovania a pouličnej fotografie až po nočnú fotografiu. Široký pozorovací uhol s ohniskovou vzdialenosťou 24 mm umožňuje jednoducho dostať do záberu všetko bez straty zaostrenia objektu – ideálne pre samostatné alebo skupinové portréty a dokumentárne fotografie. Otvára nekonečné možnosti každému, kto oceňuje vysoký optický výkon, všestrannosť a pohodlie, od profesionálnych fotografov až po používateľov, ktorí sú novým širokouhlým objektívom.
 
24/1,4 DG DN (A) sigma šošovka
 

Nový prepínač MFL (Manual Focus Lock)
 
K dispozícii je nová funkcia MFL na deaktiváciu činnosti zaostrovacieho prstenca. Keď je prepínač MFL nastavený na „LOCK“, činnosť zaostrovacieho prstenca bude deaktivovaná.
Pri astrofotografii sa vzdialenosť od objektu nemení a po manuálnom nastavení zaostrenia je potrebné zafixovať zaostrenie. Je to preto, aby sa zabránilo náhodnému posunutiu zaostrovacieho krúžku, čo by spôsobilo neostré obrázky. V minulosti bolo ponechané na užívateľovi, aby vymyslel spôsoby, ako to dosiahnuť, ako je použitie pásky na udržanie zaostrovacieho krúžku na mieste. To nebolo ideálne, pretože lepiaca sila pásky pri poklese teplôt klesala.
Funkcia MFL túto nepríjemnosť rieši.
 
SIGMA 24mm F1,4 DG DN Art - MF Prepínač
 
 
 
Podporujte predné a zadné filtre
 
Objektív je tiež dodávaný so zadným držiakom filtra, ktorý umožňuje fotografom slobodne kombinovať viacero filtrov, aby vyhovovali obrovskému množstvu situácií pri snímaní pre takmer neobmedzený kreatívny potenciál pri ultra širokom pozorovacom uhle – napríklad použitie predného filtra na redukciu svetla. znečistenia a zmäkčujúceho filtra na zadnej strane na vytváranie pôsobivých a ostrých fotografií nočnej krajiny s hviezdami.
 
 
 
 
Konštrukcia odolná voči prachu a striekajúcej vode
 
Štruktúra objektívu odolná voči prachu a striekajúcej vode* a povrch predného člena odpudzujúci vodu a olej zaistia, že objektív bude bezpečný a funkčný aj počas snímania v drsnejších podmienkach.
 
Sigma 24mm F1.4 DG DN Art
 
 
Premyslené vlastnosti
 
Premyslené funkcie, ako je prepínač režimu zaostrovania, voľne konfigurovateľné tlačidlo AFL* a prepínač aretácie krúžku clony, ktoré zabraňujú náhodným zmenám, ešte viac vylepšujú intuitívnu a flexibilnú povahu objektívu. Kapucňa v tvare okvetného lístka má uzamykací mechanizmus, ktorý zabraňuje neúmyselnému odstráneniu. Filmári ocenia najmä rýchle, no tiché automatické zaostrovanie poháňané krokovým motorčekom a cvakací prepínač clonového krúžku, ktorý umožňuje plynulé ovládanie clony. Vďaka svojmu výnimočnému optickému výkonu a vynikajúcej kvalite zostavenia je najnovším výsledkom neúnavnej a nekompromisnej snahy spoločnosti SIGMA o dokonalosť do najmenšieho detailu.
 
zámok manuálneho zaostrovania
 
 
Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Sigma
Hmotnosť: 0.01 kg
Zorný uhol: Základné
Bajonet:  Sony E
Vhodný pre formát snímača: Full Frame
Svetelnosť: f/1.4
Art Lens: Áno
Optický stabilizátor:  Nie
Makro režim: Nie
Ostrenie: HSM
Priemer filtra: 77 mm