Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art Sony E + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Nový prírastok do rodiny Full Frame objektívov pre bezzrkadlovky s bajonetmi L-mount a E-mount. Model roku 2020. Oproti pôvodnej DSLR verzii priznal objektív radu zmien ako v celkovom dizajne, tak aj konštrukcii a optickej stavbe, ktorá pozostáva z 19 elementov v 15 skupinách a integruje 8 nízkodisperzných optických členov (FLD: 6, SLD: 2). Nová technológia antireflexných vrstiev "Nano Porous Coating" ešte lepšie eliminuje nežiaduce odlesky a „prasiatka“. Môžete sa tiež tešiť na veľmi príjemný bokeh vďaka clone s 11 lamelami. Pribudlo programovateľné AFL tlačidlo, Zoom lock tlačidlo a celkové utesnenie proti vlhkosti a prachu, ktoré určite oceníte pri svojich dobrodružných fotografických výpravách.
Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 169
   
Značka Sigma
Kategória pre Sony
Záruka 4 roky
 

Rozšírte svoje kreatívne možnosti

 
 
 
 
 
Najlepší optický výkon vo svojej triede
 
Vlajková loď radu objektívov so zoomom F2,8 Art je vyvinutý predovšetkým na dosiahnutie vynikajúceho optického výkonu. Ako sklenené materiály s mimoriadne nízkou disperziou sa bohato využíva šesť tabúľ skla „F“ s nízkym rozptylom (FLD) a dve tabule špeciálneho skla s nízkym rozptylom (SLD), pričom sa využíva optický dizajn určený pre bezzrkadlové šošovky. Využitím troch asférických šošoviek tento objektív so zoomom dôkladne potláča aberácie, ako je axiálna chromatická aberácia alebo sagitálna kóma, ktoré sa ťažko korigujú pri dodatočnom spracovaní, prispôsobuje rozlíšenie a dosahuje jednotnosť a vynikajúci optický výkon od stredu k okrajom po celom obvode. rozsah zoomu. Dizajn určený pre bezzrkadlové fotoaparáty úspešne prispieva k zníženiu veľkosti a hmotnosti objektívu.
 
Prenájom Sigma 24-70mm F2.8 DG DN |  ART (L Mount) - Obrázok 2
 
 
 
Zabezpečenie kompatibility s najnovšími telami bezzrkadlových fotoaparátov s plným rámom

SIGMA 24–70 mm F2,8 DG DN zaisťuje kompatibilitu s rôznymi typmi najnovších tiel plnoformátových bezzrkadlových fotoaparátov prispôsobených pre L-Mount a Sony E-Mount tak, aby boli schopné podávať ten najlepší výkon za akýchkoľvek fotografických podmienok, za predpokladu, že ho používajú profesionálni alebo pokročilí amatérski fotografi. K tlačidlu AFL je možné napríklad priradiť rôzne funkcie z tela fotoaparátu*, ktoré zlepšujú funkčnosť pri fotografovaní. Použitie krokového motora a najnovšieho algoritmu úspešne vytvára dobrú rovnováhu medzi zrýchlením a tichom pohonu AF. To umožňuje zaostrovanie bez stresu. Okrem toho je tento objektív kompatibilný s funkciou Eye-Detection AF, ktorá sa častejšie používa v bezzrkadlových fotoaparátoch a ktorá je schopná vysoko presného zaostrovania v čase fotografovania portrétov.
 
Prenájom Sigma 24-70mm F2.8 DG DN |  ART (L Mount) - Obrázok 3
 
 
 
Prispôsobiteľný rôznym použitiam a fotografickým prostrediam

Vzhľadom na snímanie v náročných podmienkach snímania je použitá štruktúra odolná voči prachu a striekajúcej vode* a povrchová úprava odpudzujúca vodu a olej. Okrem toho je k dispozícii množstvo funkcií, ako napríklad tlačidlo AFL, ktoré môže objektívu priradiť rôzne funkcie hlaveň, prepínač uzamknutia zoomu, ktorý sa odomyká operáciou zoomu, príjemný dotykový prepínač AF / MF.
 
 
 
 
Jedinečná technológia povrchovej úpravy SIGMA Nano Porous Coating

Super viacvrstvový povlak je kombinovaný s jedinečnou technológiou povlaku SIGMA „NPC (Nano Porous Coating)“. Objektív bol navrhnutý tak, aby bol menej náchylný na silné dopadajúce svetlo, ako je protisvetlo.
„NPC (Nano Porous Coating)“ obsahuje porézny oxid kremičitý ako náterový materiál. Pórovitá vrstva oxidu kremičitého má otvory veľkosti nano so vzduchom vo vnútri. Diery tejto veľkosti umožňujú veľké zníženie indexu lomu, čo umožňuje zníženie odrazivosti viac ako bežné antireflexné povlaky. Výsledkom je, že odrazené svetlo spôsobujúce záblesky a závoje sa výrazne zníži, čím sa dosiahne čistá kvalita obrazu.
 
24-70mm F2.8 DG DN | Sigma
 
 
 
Najkratšia vzdialenosť snímania

Minimálna zaostrovacia vzdialenosť je 18 cm na širokouhlom konci. To vám umožňuje priblížiť sa k objektu bližšie než na koniec clony a fotografovať*. Maximálne zväčšenia sú 1:2,9 na širokouhlom konci a 1:4,5 na konci teleobjektívu, čo poskytuje širší rozsah výrazu pri fotografovaní zblízka.
 
24-70mm F2.8 DG DN | Sigma
 
 
 
Navrhnutý tak, aby minimalizoval odlesky a závoje

Od raného štádia procesu návrhu objektívu sa odlesky a závoje merali, aby sa vytvoril optický dizajn odolný voči silným zdrojom dopadajúceho svetla, ako je protisvetlo. Okrem Super Multi-Layer Coating sa používa aj Nano Porous Coating. Tieto vrstvy redukujú odlesky a závoje, aby pomohli fotografom vytvárať ostré a vysoko kontrastné snímky aj v protisvetle.
 
พรีวิว SIGMA 24-70mm F2.8 DG DN Art | L-Mount, E-Mount สำหรับกล้อง Mirrorless ประสิทธิภาพเหนือระดับ เป็นไปได้กับทุกสิ่งที่ใจต้องการ
 


Zaoblená clona (11-lamelová)

11-lamelová zaoblená membrána vytvára atraktívne rozostrenie v rozostrených oblastiach obrazu.
 
FotoaparátTinhte_Sigma 24-70 mm F2,8 DG DN Art_00007.jpg


Clona so zámkom

Má clonu so zámkom, ktorá zabraňuje jej spadnutiu.
 
 
 
 
Vysoko presný, odolný mosadzný bajonetový držiak
 
Mosadzný držiak kombinuje vysokú presnosť s robustnou konštrukciou. Jeho upravené povrchy a zvýšená pevnosť prispievajú k výnimočnej odolnosti objektívu. 
 
 
 
Formát Full frame
Typ Zoom
Použitie štandardný
Bajonet Sony E
Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť k 35mm 24-70
zorný uhol (horizontálny, vertikálny, diagonálny) 84,1-34,3
Konštrukcia objektívu (členy/skupiny) 19/15
Počet lamiel clony 11
Minimálne roztvorenie clony 22
Najkratšia vzdialenosť zaostrenia (m) 0,18-0,38
Maximálne zväčšenie (x) 2,9-4,5
Stabilizátor obrazu nie
Autofokus áno
Pohon AF áno
Priemer filtra 82
Slnečná clona objektívu LH878-03
Púzdro áno
Maximálny priemer x dĺžka (mm) 87,8x124,9 mm
Hmotnosť (g) 830