Barion Pixel

SIGMA 105mm f/1.4 DG HSM Art Sony E-mount + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Profesionálny objektív Sigma 105mm f/1.4 DG HSM Art pre SONY E je vlajková loď série Art, určená pre fotoaparáty Full-Frame.Tento objektív oplýva tromi prvkami FLD, dvomi prvkami SLD, a jedným Asférickým prvkom, čo mu zaručuje rozpätie svetelnosti od f/16 až po f/1.4. Objektív sa dá taktiež použiť s fotoaparátmi formátu APS-C, kde je ekvivalent ohniskovej vzdialenosti 157,5 mm.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€1 499    
Značka Sigma
Kategória pre Sony
Záruka 4 roky
 
Výnimočný periférny jas
Najúčinnejším spôsobom zabezpečenia dostatočného množstva svetla je maximalizácia priemeru prvého prvku optického systému. S veľkým priemerom filtra 105 mm, SIGMA 105 mm F1.4 DG HSM Art prináša výrazne väčší objem periférneho svetla ako iné šošovky objektívov vo svojej triede. Vďaka minimalizovaniu vinetácie, a atraktívnemu efektu BOKEH je tento objektív ideálny na portrétovú fotografiu.

Dizajnovaný tak aby minimalizoval odlesky a "závoje" z protisvetla
Od počiatku procesu navrhovania objektívu sa merali hodnoty odleskov a takzvaných "duchov", aby sa vytvoril optický dizajn odolný voči silným svetelným lúčom dopadajúcim na objektív.

Vrstva SIGMA Super redukuje odlesky a ghosting, aby pomohla fotografom produkovať ostrý a vysoko kontrastný obraz aj v silno presvietených scenériách. Pribalená slnečná clona blokuje časť vonkajšieho svetla, čo môže mať v podmienkach so silným svetlom negatívny vplyv na výkon tejto funkcie.

Umožní Vám pracovať za každého počasia
105 mm F1.4 DG HSM Art má vysoko kvalitnú konštrukciu, odolnú voči prachu, vlhkosti, a špliechajúcej vode, a oplýva špeciálnym tesnením na ostriacom krúžku, zadnej časti ktorá sa pripája na fotoaparátm a na približovacom krúžku, čo umožňuje fotografom pracovať vo všetkých druhoch počasia.

Navyše, predná časť objektívu je chránená povlakom odpudzujúcim vodu a olej, čo uľahčuje čistenie. Vysokorýchlostný a presný autofokus pomáha fotografom okamžite reagovať, aby získali špeciálne zábery.

Rýchly AF, full-time manuálne ostrenie, a kruhová clona
Funkcia "full-time" manuálneho zaostrovania umožňuje prepnutie na manuálne zaostrovanie jednoduchým otočením ostriaceho krúžku. Pozor! Funkcia sa môže líšiť na základe od bajonetu modelu.

9 lamelová zaoblená clona vytvára zaujímavé rozmazanie v nezaostrených oblastiach fotografie.

Ultra vysoká kvalita a precíznosť - celý vyrobený v Japonsku
Len s niekoľkými malými výnimkami sa produkcia výrobkov SIGMA, vrátane foriem a dielov, uskutočňuje v rámci jediného integrovaného výrobného systému priamo v Japonsku. Sme teraz jedným z mála výrobcov, ktorých výrobky sú skutočne vyrábané v Japonsku.

SIGMA je hrdá na autentickú kvalitu produktov SIGMA, ktoré sa "narodili" z manželstva medzi odbornou špecializáciou, a inteligentnou a vyspelou technológiou.

Tieto sofistikované výrobky majú spokojných profesionálnych uživateľov, či milovníkov fotografie po celom svete, pretože ich výroba je založená na originálnom remeselníckom spracovaní, ktoré je podporené vášňou a hrdosťou odborníkov.
 

 

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba: Čierna
Stabilizácia: NIE
Bajonet: Sony
Hmotnosť (kg): 1,64 kg
Počet lamiel clony: 9
Svetelnosť obj. (F): 1.4
Svetelnosť obj. (max.) (F): 16
Ohnisková vzdialenosť: 105 mm
EAN: 85126259549
Min. zaostrovacia vzdialenosť (cm): 100
Priemer filtra: 105 mm