Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Samyang Xeen 16mm T2.6 Sony E + VIP SERVIS 3 ROKY + mikrovláknová utierka zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Rozšírte svoje filmárske skúsenosti s týmto video objektívom s vysokou svetelnosťou a vynikajúcimi optickými vlastnosťami. Vďaka tomu získate svetlé a reálne snímky s pôsobivým efektom bokeh.
Filmový objektív Samyang XEEN 16 mm T2,6 so širokým zorným uhlom, navrhnutý špeciálne pre bezzrkadlovky so snímačom full-frame.
Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 699
   
Značka Samyang
Kategória pre Sony
Záruka 2 roky
 

OBJAVTE NOVÉ MOŽNOSTI NATÁČANIA FILMOV

 

Clona T2.6 a výnimočný výkon v rozlíšení 4K+ ešte viac zdôraznia kompozíciu fotografií, na ktorých vám záleží. Objektívy Samyang Xeen 16mm T2.6 majú na rovnakom mieste umiestnené krúžky s funkciou declick, takže výmena objektívu nebude problém. Držiaky sú zameniteľné, čo znamená, že každý objektív môže byť použitý v rôznych fotoaparátoch. Úlohou série XEEN je poskytnúť neporovnateľnú kvalitu kombinovanú s nízkou cenou pre uspokojenie potrieb operátorov kamier bez ohľadu na okolnosti a vybavenie.

 

 
 
 
106,9 ° Ultra širokouhlý

Mimoriadne široký uhol umožňuje zachytiť kreatívny priestor mimo toho, čo sa naskytne oku, a zobraziť rozšírený zmysel pre rozmer.
 
 
 
 
Minimalizované efekty odleskov a závojov s povrchovou úpravou Ultra Multi Coating

Znížením vplyvu zábleskov a závojov na vašich obrázkoch a zároveň zaistením vynikajúcej kvality obrazu a kontrastu od stredu k okrajom ponúka krištáľovo čistú a ostrú kvalitu obrazu.
 
 
 
 
Optimálny dizajn filmovej šošovky

So 114 mm tubusom, FFG a plynulou clonou je to ideálna voľba pre natáčanie filmov.
 
 
 
 
Krásny bokeh s 11 lamelami clony

Obsahuje 11 zaoblených čepelí, dodáva vašim obrázkom umelecký nádych a vytvára dojem jemného rozmeru s neuveriteľným bokehom, ktorý je ideálny pre rozostrené portréty a nočné mestské krajiny.
 
 
 
 
Hladký zaostrovací krúžok

Plynulé zaostrovanie zaisťuje presné ovládanie a vytvára snímky s neuveriteľnou ostrosťou, čo z neho robí ideálnu voľbu pre interiérové ​​a nočné snímanie.
 
 

 

Ohnisková vzdialenosť: 16 mm
Svetelnosť: 2.6
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 30 cm
Dĺžka: 117,6 mm
Hmotnosť : 1175 g
Počet lamiel clony: 11
Maximálna clona (T): 22
Typ bajonetu: Sony E
Ohnisko: pevné