Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Panasonic Lumix G X Vario 12-35mm f/2.8 II ASPH. Power O.I.S. + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Univerzálny objektív Lumix G X Vario disponuje premenlivou ohniskovou vzdialenosťou 12-35 (ekv. 35 mm fotoaparátu 24-70 mm) a konštantnou svetelnosťou f/2.8 v celom priebehu ohniskovej vzdialenosti. Týmto objektív pokryje širokouhlé a stredne teleskopické snímanie.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€849
   
Značka Panasonic
Kategória pre Panasonic
Záruka 2 roky
 

 Štandardný objektív so zoomom s plným rozsahom, vysokým výkonom a vynikajúcou prenosnosťou

Všestranný vysoký výkon
Získajte vysokú svetelnosť F2,8 v celom rozsahu zoomu s týmto vysokorýchlostným zoomovým objektívom. Jeho ohnisková vzdialenosť 12 – 35 mm (ekvivalent 35 mm fotoaparátu: 24 – 70 mm) pokrýva širokouhlé, štandardné až stredné teleobjektívum. Tento objektív je nielen ideálny na snímanie krajiny počas cestovania, ale vďaka svojmu širokému priemeru vám tiež poskytuje špičkové zábery v interiéri. Funkcie dopĺňajú efekty vnímania a rozostrenia, vďaka čomu získate presne ten druh fotografií a videí, ktorý hľadáte. Jeho dizajn odolný voči prachu / striekajúcej vode / mrazu je tiež skvelý na fotografovanie vonku, takže ho môžete používať takmer v akomkoľvek počasí s fotoaparátom LUMIX odolným voči prachu / striekajúcej vode / mrazu a byť kreatívny.

Panasonic Lumix G X VARIO 12-35 mm f/2.8 II ASPH. POWER O.I.S.  sample photo 267370933

 
 
Dizajn odolný voči prachu, striekajúcej vode a mrazu
LUMIX G X VARIO 12-35mm / F2,8 II ASPH. / POWER O.I.S. je navrhnutý tak, aby vďaka svojej konštrukcii odolnej voči prachu a striekajúcej vode udržal natáčanie aj v tých najnáročnejších podmienkach a umožňuje snímať pri teplotách až -10 °C.
・ Odolnosť voči prachu a striekajúcej vode nezaručuje, že nedôjde k poškodeniu, ak je tento objektív vystavený priamemu kontaktu s prachom a vodou.
Dust, splash and freeze-resistant design
 
O.I.S. pre ultra ostré fotografie
Zachyťte to, čo vidíte okamžite. Technológia optickej stabilizácie obrazu (O.I.S.) zabudovaná priamo v objektíve zaisťuje, že vaše fotografie budú vyzerať skvele, s ostrými obrysmi bez rozmazania po celom obrázku.
O.I.S. for ultra-sharp photos
 
Nano povrchová úprava - čistota zo všetkých uhlov
Skoncujte s nežiaducim zdvojením a odleskami – na šošovky v rámci systému bola aplikovaná nano povrchová vrstva. Táto špeciálna ultratenká vrstva bola pôvodne vyvinutá spoločnosťou Panasonic, aby znížila nepríjemné odrazy v celom svetelnom spektre. Výsledok: krištáľovo čisté obrázky, aj keď fotografujete zdroj svetla v tme.
Nano Surface Coating – clarity from all angles
 
Ideálne na nahrávanie videa
Objektív ponúka rýchle, presné automatické zaostrovanie a plynulé zmeny clony, ktoré sú pre moderného tvorcu obsahu kľúčové a umožňujú vám nahrávať nádherné 4K video a fotografie bez rušenia vášho objektu.
Ideal for video recording
 
Konštrukcia objektívu H-HSA12035
Optimalizovaná konfigurácia má 14 prvkov v 9 skupinách, vrátane 4 šošoviek ASPH, 1 UED a 1 UHR, aby sa minimalizovali aberácie a zabezpečilo sa vynikajúce rozlíšenie.
H-HSA12035 lens construction
 
 
Tabuľka MTF H-HSA12035
Realizuje vynikajúcu ostrosť a rozlíšenie v celom rozsahu zoomu a prejavuje nekompromisnú expresivitu.
・ V prípade objektívov, ktoré sú schopné kompenzovať skreslenie, horizontálna os zobrazuje vzdialenosť od stredu korigovaného obrazu.
H-HSA12035 MTF chart
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 12 - 35mm
svetelnosť f 2,8
priemer filtra 58 mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 7
konštrukcia-prvky / skupiny 14 / 9
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 0,25 m
slnečná clona Ano
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 67,6 x 73,8 mm
hmotnosť 305g
Kompatibilita pre MFT Olymp/Panasonic