Aj v tejto ťažkej sitácii fungujeme ďalej. Máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. Prajeme pevné zdravie každému z vás!  

Panasonic Lumix G Vario 7-14mm f/4.0 + VIP SERVIS 3 ROKY + mikrovláknová utierka zadarmo

Neohodnotené
 
Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Ultrakompaktný extrémne širokouhlý zoom vyvinutý špeciálne pre prístroje formátu 4/3. Jedinečne širokouhlá perspektíva a vynikajúca kresba sú charakteristické pre tento objektív.

Dostupnosť asi 7-8 dní
€730    
Značka Panasonic
Kategória pre Panasonic
Záruka 2 roky
 

Napriek svojmu pôsobivému širokouhlému rozsahu 7-14 mm (14-28 mm ekvivalent k 35 mm filmovému fotoaparátu) je tento objektív prekvapujúco kompaktný a ľahký a tak vhodný aj na použitie na cestách. 

Vďaka pokrytiu 114° uhla na širšom konci umožňuje jednoducho dostať do záberu aj objekty fotografované interiéroch, kde je obmedzený odstup. Svet pri pohľade cez nový objektív vyzerá naozaj výnimočne. Fotografie a filmy tak môžete zaznamenať s mimoriadne širokouhlou perspektívou. 

Tento vysokovýkonný objektív dosahuje mimoriadne kompaktnú veľkosť kombináciou 16 šošoviek v 12 skupinách, ktoré zahŕňajú 2 asférické šošovky a 4 ED šošovky. Špeciálne optické členy zabezpečujú vysoké rozlíšenie obrazu od okraja k okraju aj pri širokouhlom nastavení. Vďaka skleneným tvarovaným šošovkám s veľkým priemerom objektív ponúka svetelnosť f4,0 v celom rozsahu zoomu.

Objektív je vybavený spoľahlivým kovovým bajonetom a používa optické prvky s viacerými antireflexnými vrstvami, ktoré minimalizujú duchov a odrazy a pomáhajú vylepšiť optický výkon objektívu. 

Optimálne tvarovaná slnečná clona objektívu umožňuje jeho používanie aj pri silnom slnečnom svetle.

Uhol záberu : 114-75°
16 členov v 12 skupinách, 2x asférický člen, 4x ED člen 
Minimálna clona F22, 
7 lamiel kruhovej clony, 
Minimálna vzdialenosť zaostrenia 25 cm,
Maximálne obrazové zväčšenie 0,15x (35 mm kinofilm), 
Priemer filtrového závitu 46 mm,
Rozmery 70 x 83,1 mm, 
Hmotnosť: 300g.