Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Panasonic LUMIX G VARIO 35-100mm f4-5.6 čierny + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Objektív Lumix 35–100 mm so svetelnosťou F4–5,6. Stabilizácia MEGA O.I.S. pre dokonale ostré fotografie. Univerzálny teleobjektív pre každú situáciu.

Dostupnosť asi 7-8 dní
€449    
Značka Panasonic
Kategória pre Panasonic
Záruka 2 roky
 

Využite naplno tento objektív s vysokou prenosnosťou a univerzálnou ohniskovou vzdialenosťou 35 – 100 mm (ekvivalent 35 mm fotoaparátu: 70 – 200 mm). Môžete ho vziať všade so sebou a skúmať svoju kreativitu aplikovaním malej hĺbky ostrosti na zábery snímané teleobjektívom aj portréty, aby ste dosiahli výnimočné a pôsobivé výsledky. Kovový bajonet navyše zaručuje vysoký výkon a kvalitu. Vďaka elegantnej kovovej povrchovej úprave budete tento objektív používať s radosťou.

Zachytávajte scény bezstarostne alebo s detailmi okamihu. Technológia optickej stabilizácie obrazu (O.I.S.) vstavaná priamo v objektíve zaručuje, že vaše fotografie budú vyzerať skvelo s ostrými nerozmazanými kontúrami na celej snímke.

To preto, že táto technológia okamžite koriguje drobné pohyby a vibrácie, ku ktorým môže pri fotografovaní tak ľahko dôjsť. Vy si však nič z toho nevšimnete – jediné, čo uvidíte, budú nádherne ostré snímky.

Vďaka podpore videa HD má každý používateľ všetko, čo potrebuje na nahrávanie pomocou fotoaparátu LUMIX. Nielenže dokáže plynulo meniť clonu, aby nedochádzalo k náhlym skokom expozície, ale pýši sa aj tichou konštrukciou na lepšie zachytávanie zvuku scény. Navyše ponúka výborný výkon pri sledovaní, takže z akcie nepremeškáte žiadny okamih.