Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Panasonic Lumix G Vario 12-60mm f/3,5-5,6 ASPH POWER O.I.S. + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Kompaktný objektív s mimoriadne nízkou váhou ponúka zaujímavý rozsah zoomu 12-60mm (24-120 mm ekvivalent pri 35 mm fotoaparáte) a je vhodný pre rôzne scény, od dynamických krajiniek až k portrétom.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
€399    
Značka Panasonic
Kategória pre Panasonic
Záruka 2 roky
 

Optický systém zabezpečí excelentný kontrast v celom rozsahu zoomu a použitie asférickej optiky vylepšuje optický výkon a minimalizuje skreslenie dokonca aj na širokom 28mm konci.

Objektív používa optický stabilizátor obrazu Panasonic MEGA O.I.S., ktorý potlačením rozmazania spôsobeného trasením rúk umožňuje vytvoriť mimoriadne čisté a ostré zábery aj pri nízkom osvetlení.

Optická konštrukcia, ktorá využíva vnútorný systém zaostrovania s krokovým motorom, dosahuje mimoriadnu plynulosť pohybu, ktorá pomáha vysokorýchlostnému systému automatického zaostrovania vo fotoaparátoch série LUMIX G. Po nasadení na fotoaparáty LUMIX so systémom G Micro môžete využiť výhody systému automatického zaostrovania podľa kontrastu a ďalšie užitočné funkcie, ktoré tento systém využívajú.

Štandard Micro Four Thirds System umožnil dosiahnuť kompaktnú veľkosť a ľahké telo. Napriek extrémne kompaktným rozmerom tento objektív naplno využíva možnosti obrazového snímača typu 4/3.