Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Panasonic Leica DG Vario-Summilux 25-50mm f/1.7 Aspherical + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Špičkový objektív 25-50mm, s legendárnou optikou Leica, vhodný na reportáže, fotografovanie krajiny, architektúry a pod. Vysoká svetelnosť f1,7, umožňuje fotografovanie v zlých svetelných podmienkach + veľmi pekné rozostrenie pozadia. Objektív 25-50mm, je navyše odolný proti nepriaznivému počasiu.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 879
   
Značka Panasonic
Kategória pre Panasonic
Záruka 2 roky
 

Ohromujúci teleobjektív so zoomom s plným rozsahom F1,7 pre fotografie a video.

 

 

 

Optika najvyššej kvality
 
Šošovky LEICA DG sú vašou zárukou, že dostanete optiku najvyššej kvality a bezkonkurenčných schopností. Spĺňajú tiež prísne normy kvality stanovené spoločnosťou Leica Camera AG. Pokročilá konštrukcia šošoviek umožňuje dosiahnuť dokonalú čistotu obrazu v celom obraze. Zároveň sú eliminované všetky druhy skreslení, aby sa zabezpečil presný a ostrý obraz. To znamená, že máte na dosah ruky dokonalý nástroj pre profesionálne fotografie. ・Leica je registrovaná ochranná známka spoločnosti Leica Microsystems IR GmbH.
 
objektív panasonic leica dg vario-summilux 25-50mm f/1.7 asph
 
 
 
Univerzálna kvalita f/1.7
 
Objavte kvalitu f/1,7 s rozsahom zoomu 50 – 100 mm (ekvivalent 35 mm fotoaparátu) a jednoduchým používaním vďaka kompaktnému a ľahkému dizajnu. Plynulé ovládanie clony vám umožňuje nahrávať filmy s extrémne jemnými zmenami expozície pri zoomovaní alebo posúvaní. Pri použití s ​​kompatibilným fotoaparátom je možné manuálne nastaviť uhol natočenia zaostrovacieho krúžku.
 
Panasonic leica dg vario-summilux 25-50mm f/1.7 asph
 
 
 
Vynikajúci výkon pri snímaní zblízka
 
Vynikajúci výkon pri priblížení s najbližšou zaostrovacou vzdialenosťou 0,31 m (na konci teleobjektívu) a maximálnym zväčšením 0,42x (ekvivalent 35 mm fotoaparátu na koniec rozsahu teleobjektívu). Je ideálny na zväčšovanie riadu a iných malých predmetov, ako aj malých a jemných predmetov, ako sú motýle. S týmto objektívom sa vaša kreativita rozšíri ešte ďalej. Najbližšia zaostrovacia vzdialenosť 0,28 m (pri širokouhlom zábere) a 0,31 m (pri širokouhlom zábere).
 

dg vario-summilux 25-50

 

Odolný voči prachu, striekajúcej vode a mrazu
 
Prevedenie vám umožňuje snímať v tých najnáročnejších podmienkach s dizajnom odolným voči prachu a striekajúcej vode. Snímky je možné snímať pri teplotách až -10 °C. ・Odolnosť voči prachu a striekajúcej vode nezaručuje, že nedôjde k poškodeniu, ak je šošovka vystavená priamemu kontaktu s prachom alebo vodou.
 
Panasonic dg vario summilux 25-50
 
 
 
Natáčanie filmov 
 
Rýchle a presné automatické zaostrovanie a plynulú zmenu clony, čo má veľký význam pre moderných tvorcov obsahu. To vám umožní nahrávať nádherné 4K videá a fotografie bez ovplyvnenia objektu.
 

Panasonic vario summilux 25-50

 

 
Optická štruktúra 
 
Optimalizovaná konfigurácia 16 prvkov v 11 skupinách, vrátane 1 asférickej šošovky, 3 ED šošovky a 1 šošovky UHR na zníženie aberácií a poskytnutie výnimočného rozlíšenia.
 

Optická štruktúra objektívu H-X2550

 

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 25 - 50 mm
svetelnosť f 1,7
priemer filtra 77 mm
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 16 / 11
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 0,28 - 0,31 m
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 127,6 x 87,6 mm
hmotnosť 654 g
Kompatibilita MFT Olymp/Panas., Olympus, Panasonic