Barion Pixel

Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 50-200mm f/2.8-4 ASPH + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
 

Ohromujúce rozlíšenie tohto objektívu LEICA DG vykresľuje všetko jasne, od okraja po okraj. Tento praktický a vysokokvalitný objektív bol navrhnutý na spoľahlivé používanie aj v nepriaznivom počasí. Obsahuje všetko, čo budete potrebovať na zdolávanie výziev.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€1 459    
Značka Panasonic
Kategória pre Panasonic
 

Dlho očakávaný teleobjektív so zoomom F2,8 – 4,0 LEICA DG a ohniskovou vzdialenosťou stredného teleobjektívu 50 mm (ekvivalent 35 mm fotoaparátu: 100 mm) umožňuje komponovať všetko, od krásnych portrétov po fotografie voľnej prírody snímané ultrateleobjektívom 200 mm (ekvivalent 35 mm fotoaparátu: 400 mm). Maximálne 0,25-násobné zväčšenie (ekvivalent 35 mm fotoaparátu: 0,5×) vás prenesie aj do sveta makrofotografií.

Vlastnosti:
Špičková optická kvalita a výkon objektívu Panasonic Leica DG ELMARIT
Perfektné snímky od portrétov až po podmanivé zábery z prírody s ohniskovou vzdialenosťou 50 – 200 mm
Maximálne zväčšenie 0,25×
Jasné a ostré zábery až do rohov bez deformácií
Optická stabilizácia obrazu kompenzuje aj veľké otrasy a vibrácie fotoaparátu
Konštrukcia objektívu odolná proti prachu, dažďu a vniknutiu piesku
Plynulá zmena clony záberu pri videu
Ohromujúca rýchlosť automatického zaostrovania pre 4K video
Optická stabilizácia a odolnosť objektívu Panasonic Leica DG ELMARIT
S objektívom Panasonic Leica DG ELMARIT sa určite zaobídete bez statívu. Aj v náročných podmienkach, napríklad pri robení akčných záberov, budú vaše fotografie vyzerať perfektne s ostrými obrysmi bez rozmazania po celej ploche snímky. Priamo v objektíve je zabudovaná technológia optickej stabilizácie obrazu (O.I.S.), ktorá kompenzuje aj veľké otrasy a vibrácie fotoaparátu. Pre svoje zábery si s objektívom Panasonic Leica DG ELMARIT môžete dôjsť kamkoľvek aj počas nepriaznivého počasia a v mraze. Konštrukcia objektívu je odolná proti prachu, dažďu a vniknutiu piesku.