Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Panasonic Leica DG MACRO-ELMARIT 45mm f/2.8 ASPH MEGA O.I.S.

Neohodnotené
 
Nový produkt Zväčšiť
 

Špeciálny makro objektív Leica vhodný pri fotografovaní detailov a makra, ale aj na portrét, či výrezy z krajiny a všade, kde sa vyžaduje nekompromisné rozlíšenie.

€681    
Značka Panasonic
Kategória pre Panasonic
 

Zvoľte si objektívy LEICA DG a získajte špičkovú optickú kvalitu a výkon. Prirodzene spĺňajú prísne normy kvality stanovené spoločnosťou Leica Camera AG. Vďaka dômyselnej konštrukcii týchto objektívov si vychutnáte brilantnú jasnosť až po okraje fotografií. Zároveň zabraňujú skresleniam všetkých druhov, ktoré sa môžu vyskytnúť pri širokouhlom fotografovaní, čím umožňujú presné a ostré vykresleniu obrazu. Znamená to, že vo svojej dlani budete držať ideálny nástroj na snímky profesionálnej úrovne. Zvoľte si objektívy LEICA

DG a získajte špičkovú optickú kvalitu a výkon. Prirodzene spĺňajú prísne normy kvality stanovené spoločnosťou Leica Camera AG. Vďaka dômyselnej konštrukcii týchto objektívov si vychutnáte brilantnú jasnosť až po okraje fotografií. Zároveň zabraňujú skresleniam všetkých druhov, ktoré sa môžu vyskytnúť pri širokouhlom fotografovaní, čím umožňujú presné a ostré vykresleniu obrazu. Znamená to, že vo svojej dlani budete držať ideálny nástroj na snímky profesionálnej úrovne.

Zachytávajte scény bezstarostne alebo s detailmi okamihu. Technológia optickej stabilizácie obrazu (O.I.S.) vstavaná priamo v objektíve zaručuje, že vaše fotografie budú vyzerať skvelo s ostrými nerozmazanými kontúrami na celej snímke. To preto, že táto technológia okamžite koriguje drobné pohyby a vibrácie, ku ktorým môže pri fotografovaní tak ľahko dôjsť. Vy si však nič z toho nevšimnete – jediné, čo uvidíte, budú nádherne ostré snímky. Zachytávajte scény bezstarostne alebo s detailmi okamihu. Technológia optickej stabilizácie obrazu (O.I.S.) vstavaná priamo v objektíve zaručuje, že vaše fotografie budú vyzerať skvelo s ostrými nerozmazanými kontúrami na celej snímke. To preto, že táto technológia okamžite koriguje drobné pohyby a vibrácie, ku ktorým môže pri fotografovaní tak ľahko dôjsť. Vy si však nič z toho nevšimnete – jediné, čo uvidíte, budú nádherne ostré snímky. 14 prvkov v 10 skupinách: - 1 asférické šošovky - 1 šošovky zo skla s Extra-Low Dispersion Asférické šošovky (ASPH) zmenšujú veľkosť a hmotnosť a účinne zabraňujú sférickej chybe a skresleniu. Extra-Low Dispersion (ED) korigujú chromatickú chybu a vykresľujú ostrý, vysokokontrastný obraz s jasnými farbami od okraja po okraj.

MTF Chart Pre objektívy, ktoré dokážu kompenzovať skreslenie, zobrazuje vodorovná os grafu MTF vzdialenosť od stredu korigovaného obrazu. MTF Chart Pre objektívy, ktoré dokážu kompenzovať skreslenie, zobrazuje vodorovná os grafu MTF vzdialenosť od stredu korigovaného obrazu.

Vlastnosti:

Uhol záberu : 27°
14 členov v 10 skupinách, 2x asféricky člen
Minimálna clona F22
7 lamiel kruhovej clony
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 15 cm
Maximálne obrazové zväčšenie 2x (35 mm kinofilm)
Priemer filtrového závitu 46 mm
Rýchle ostrenie pri Contrast AF
Kovový bajonet
Rozmery 63 x 62,5 mm
Hmotnosť: 225g