Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Olympus M.ZUIKO Digital ED 8mm f/1.8 Fisheye PRO

Neohodnotené
 
Nový produkt Zväčšiť
 

Rozšírte svoje kreatívne možnosti s týmto širokoúhlim objektívom Olympus M.ZUIKO Digital ED 8mm f/1.8 Fisheye PRO.

€881    
Značka Olympus
Kategória pre Olympus
 

Veľká clona f/1,8

Veľká maximálna clona s hodnotou f/1,8 umožňuje fotografom snímať zábery z ruky pri zložitých podmienkach a slabom osvetlení, a tiež aj kreatívne obmedziť hĺbku ostrosti.  

Vyníkajúci optický výkon

Tento mimoriadne svetelný, širokouhlý objektív typu rybí oko ponúka bezkonkurenčné rozlíšenie s prakticky nulovým úbytkom svetla. Vysoko presná architektúra objektívu dramaticky redukuje aberáciu a vďaka povrchovej úprave ZERO minimalizuje odlesky na určitých vlnových dĺžkach až o 50%.

Robustné kovové telo

S tímto majstrovsky zpracovaným kúskom dostávate do rúk špičkový nástroj, který vám bude veľa rokkov  dobre slúžit. Jeho kovový povrch v prémiovej kvalite dokonale ladí so sofistikovaným designom fotoaparátov OM-D a PEN

Viacej kreatívnych možností

S minimálnou zaostrovacou vzdialenosťou iba 2,5 cm od prednej hrany objektívu sa môžete dostať do tesnej blízkosti objektu a dosiahnuť 0,2x (0,4x*) zväčšenie. V spojení s clonou 1.8 tak môžete dosiahnuť bokeh, ktorý dodá vašim makro záberom s perspektívou rybieho oka úplne nový vzhľad.

Váš priateľ do každého počasia

Vďaka konštrukcii odolnej proti prachu a striekajúcej vode sa môžete priblížiť do samého centra diania bez obáv o svoj objektív. A je dokonca mrazuvzdorný - ideálna vlastnosť pre nevídané fotografie prírody v náročných podmienkach.

Technické parametre:

  • Zorný uhol (horzntl., vertl., diagnl.) 180°
  • Konštrukcia objektívu (prvky/skupiny) 17 prvkov v 15 skupinách 
  • Počet lamiel clony 7
  • Minimálna zaostrovacia vzdialenosť (m) 0.12
  • Priemer filtra (mm)  
  • Max. priemer x dĺžka (mm) 80 mm Ø 62 mm 
  • Hmotnosť (g)  315 g