Barion Pixel

Olympus M.Zuiko Digital ED 25mm f/1,2 + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Akcia Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Olympus M.ZD ED 25mm f/1.2 PRO je profesionálny vysoko svetelný základný objektív s prvotriednou obrazovou kvalitou od okraja po okraj. 

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€959    
Značka Olympus
Kategória pre Olympus
Záruka 3 roky
 

Výnimočné rozlíšenie a rýchlosť
Objektív M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm f/1.2 PRO je pripravený poskytnúť vám ultimátne riešenie v oblasti rozlíšenia a rýchlosti. Vďaka špeciálnej konštrukcii systému objektívu môžete využívať úchvatnú kvalitu záberov s ostrosťou od kraja ku kraju. Odstraňuje takmer všetky druhy aberácie a redukuje interferenčný prúžok, vďaka čomu je používanie i pri maximálnej clone bezstarostné. Vďaka kompaktnému systému ostrenia môžete využívať veľmi presný AF, čo je ideálne k zachyteniu nádherného bokehu s takmer dokonale kruhovými a prirodzene sfarbenými efektmi - a to i v noci.

Úchvatná obrazová kvalita
Aj pri plne otvorenej clone docielite skvelé obrázky s rozlíšením po celej ploche záberu. M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO využíva špeciálne čočky a vyspelé technológie k eliminácii chromatickej aberácií a lemovania. Výsledkom sú priezračne čisté a ostré fotografie.

Precízny a rýchly autofokus
Zaostrovací systém je rýchlejší a presnejší ako kedykoľvek predtým: objektív je vybavený MSC mechanizmom so systémom vnútorného zaostrovania, v ktorom je automatické zaostrovanie realizované pohybom jediného optického členu.

Skvelá obrazová kvalita v každej situácií
S týmto aj so všetkými ostatnými objektívmi M.ZUIKO Pro môžete zachytiť každučký moment bez strachu z prachu a kvapiek vody. Vďaka unikátnej povrchovej úprave Z Coating Nano, eliminujúcej odrazy a odlesky, docielite ostrú a priezračnú obrazovú kvalitu.