Barion Pixel
Akcia Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Olympus M.Zuiko Digital 75mm f/1,8 ED strieborný + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Každý nadšený fotograf špecializujúci sa na portréty alebo zábery v interiéry určite ocení výhody tohoto vysoko výkonného objektívu s pevným ohniskom. Prináša nekompromisnú obrazovú kvalitu - pri mimoriadnej svetelnosti 1:1.8 - ktorá vyniká perfektným kontrastom, vynikajúcou kresbou v celej ploche záberu, vysokým rozlíšením a minimálnou aberáciou. Okrem týchto predností je objektív naviac mimoriadne kompaktní a ľahko ovládateľný.

Dostupnosť Skladom
€699
   
Značka Olympus
Kategória pre Olympus
Záruka 2 roky
 

M.Zuiko 75mm f / 1.8 ED black zaisťuje nekompromisnú kvalitu obrazu – dokonca aj pri plne otvorenej, jasnej clone 1:1.8 – vyznačuje sa ostrým kontrastom, presnou reprodukciou na celej ploche rámu, vysokým rozlíšením a nízkou úrovňou aberácie. Všetko vyžaruje vysokú presnosť v tomto 75 mm (150 mm *) objektíve s pevnou ohniskovou vzdialenosťou – od pokročilej technológie montáže a leštenia až po špičkový optický výkon a výnimočnú reprodukciu detailov na fotografiách a videách.

 

Vynikajúca optická kvalita 


Konštrukcia objektívu M.Zuiko 75mm f / 1.8 ED pozostáva z 10 prvkov v 9 skupinách, vrátane 3 ED objektívov a 2 HR

 

 

 

Úžasná svetelnosť, nízke odrazy svetla a takmer žiadne aberácie


Vďaka veľkej maximálnej svetelnosti je ideálny na snímanie rýchlo sa pohybujúcich objektov. V kombinácii s dlhou ohniskovou vzdialenosťou tiež uľahčuje dosiahnutie malej hĺbky ostrosti, vďaka čomu hlavný objekt vynikne na zámerne rozostrenom pozadí – ideálne pre portréty. Ultra precízne technológie montáže a leštenia od spoločnosti Zuiko robia tento prvotriedny objektív rovnako dobrý ako optika M.ZUIKO DIGITAL ED 150 mm 1:2.0.

 

 

 

Ľahký a kompaktný portrétny objektív


Ideálny pre manuálne ovládanie. Celokovová konštrukcia tubusu dokazuje vysokú triedu objektívu a zvýrazňuje jeho vizuálne kvality, zatiaľ čo dokonale vyladený zaostrovací prstenec uľahčuje presné nastavenie. Povlaky ZUIKO poskytujú extrémne nízku úroveň odrazu svetla (tieto povlaky sa stručne označujú ako ZERO - ZUIKO Extra-low Reflection Optical) a sú dvakrát účinnejšie v porovnaní s bežnými povlakmi, takže môžete fotografovať v jasnom svetle bez strachu z duchov alebo duchov. .. Objektív Olympus M.Zuiko navyše umožňuje dokonale kruhový „bokeh“ bez nepríjemnej vinetácie či optických aberácií.

 

ohnisková vzdialenosť 75 mm
svetelnosť F/1.8
priemer filtra 58mm
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 10/9
zaostrovanie áno
min. zaost. vzdialenosť 84cm
slnečná clona -
rozmery 6.40 x 6.91 cm
hmotnosť 305g
Kompatibilita MFT Olympus / Panasonic