Barion Pixel

Olympus M.Zuiko Digital 25mm f/1.8 strieborný + VIP SERVIS 3 ROKY + mikrovláknová utierka zadarmo

Neohodnotené
 
 

Objektív sa vyznačuje vysokou obrazovou kvalitou, rýchlym a tichým zaostrovaním a vysokou svetelnosťou.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€389    
Značka Olympus
Kategória pre Olympus
 

Optická sústava objektívu pozostáva z 9-tich optických členov zoradených do celkovo 7-mich skupín. V optickej sústave sú zahrnuté špeciálne členy (2 asférické šošovky), ktoré sú optimalizované pre dosiahnutie maximálnej obrazovej kvality, maximálneho prenosu kontrastu fotografovanej scény a vysokej hranovej ostrosti od stredu až po rohy.

Šošovky objektívu sú vybavené špeciálnou antireflexnou povrchovou úpravou ZERO Coating, ktorá zabraňuje nežiaducim odleskom a reflexom. Vynikajúca svetelnosť objektívu f/1.8 zabezpečuje schopnosť fotografovať objekty s veľmi malou hĺbkou ostrosti a zároveň umožňuje fotografovať i za zhoršených svetelných podmienok s dostatočne krátkymi časmi na to aby ste nemuseli použiť statív. V spojení s obrazovou stabilizáciou snímačov fotoaparátov Olympus sa jedná o absolútne unikátny reportážny objektív.

7 lamelová konštrukcia tvarovanej clony umožňuje na fotografiách dosiahnuť plynulé, prirodzene rozostrené objekty mimo hĺbku ostrosti. Objektív je vybavený vnútorným zaostrovacím systémom MSC poskytujúcim veľmi tiché, rýchle a presné zaostrenie. Objektív je preto vhodný nielen pre klasickú fotografiu, ale aj pre natáčanie videa, kde by hlučné zaostrovanie spôsobovalo vo zvukovom zázname nežiaduci šum.

Zaostrovací systém objektívu umožňuje voliť medzi manuálnym a automatickým (AF) zaostrovaním. Minimálna zaostrovacia vzdialenosť objektívu je 24cm a jeho pomer zväčšenia je 0,12x.