Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Olympus M.Zuiko Digital 25mm f/1.8 strieborný + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Základný objektív, ktorý musíte mať S ohniskovou vzdialenosťou 25 mm (50 mm*) a zorným uhlom 47° je tento prvotriedny objektív so štandardnou ohniskovou vzdialenosťou ideálny pre široké spektrum fotografií. Ponúka najlepší optický výkon s nádherným bokehom pri otvorených clonách a pôsobivými možnosťami zaostrovania na blízko. Zároveň poskytuje fotografie so zorným poľom, ktoré je pre ľudské oko prirodzené. To zaisťuje dokonale vyvážené proporcie, vďaka čomu je tento objektív nevyhnutným doplnkom vašej súpravy.
Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€369
   
Značka Olympus
Kategória pre Olympus
Záruka 2 roky
 

 Pevný kompaktný objektív s vysokou svetelnosťou f/1,8, s najlepšími optickými parametrami a nádhernej kvality. Vynikajúci pre reportážnu fotografiu a dokument.

 Krásny bokeh, kvalita pri slabom osvetlení
Vychutnajte si rozšírené možnosti snímania pri slabom osvetlení vďaka rýchlej clone F1,8, ktorá je tiež ideálna na vytváranie snímok s ohromujúcim bokehom. Nech už je váš objekt akýkoľvek, zistite, čo môže kontrola hĺbky ostrosti tohto objektívu urobiť pre vaše fotografie.
 
Malý a ľahký
Vďaka svojim kompaktným rozmerom je malý a ľahký M.Zuiko Digital 25mm F1.8 predurčený na všetky druhy ciest. Keďže umožňuje jasné snímanie z ruky aj pri slabom osvetlení, statív môžete jednoducho nechať doma.
 

 

Bezchybný výkon
Na minimalizovanie nežiaducich zdvojení a odleskov sú prvky objektívu vybavené jedinečnou vrstvou ZERO, ktorá znižuje odrazy určitých vlnových dĺžok o 50 %, aby sa zaistil čistý obraz aj v náročných podmienkach, napríklad pri snímaní proti svetlu.
 

 

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 25 mm
svetelnosť f / 1,8
priemer filtra 46 mm
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 7
konštrukcia-prvky / skupiny 9 / 7
zaostrovanie áno
min. zaost. vzdialenosť 24 cm
slnečná clona LH-49B
rozmery 5.59 x 4.06 cm
hmotnosť 136 g
Kompatibilita pre MFT (Olympus, Panasonic)
Hmotnosť balenia 0,400 kg